Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“

Gegužės 15 dieną Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko socialinė iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“. Prie šios iniciatyvos prisijungė mokyklos psichologė Aistė Lingienė, Turmanto socialinė darbuotoja Svetlana Šileikienė, tikybos mokytoja Danguolė Stukienė. Šios iniciatyvos tikslas buvo diskutuoti su mokiniais apie nuoširdumą, vaiko globą šeimoje, įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus ir jų galimybes augti šeimoje, bei vaikų teises ir pareigas. 1 – 4 kl. mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką, kuris dar kartą pabrėžė, kaip svarbu rūpintis šeima, nagrinėjome ištraukas iš knygos ,,Mažasis princas“, 6 – 7 kl. mokiniai darė nuoširdumo plakatus, o 8 – 9 kl. mokiniai žiūrėjo filmą apie nuoširdumą.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos psichologės Aistės Lingienės

· Administratorius · 2019-05-21· Toliau... · 7 Peržiūros ·Spausdinti

Šeimos diena ikimokyklinėje grupėje

Pavasarį sužaliavo gamta. Ir Turmanto pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje jautėsi pavasariškas dvelksmas ir pakili nuotaika. Žaluma pasipuošė visa grupė. Čia gegužės 16 d. sugūžėjo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai. Visi norėjo pamatyti ikimokyklinukų paruoštą programėlę, skirtą Šeimos dienai, ir išlydėti priešmokyklinukus į mokyklą. Ugdytinius šventei paruošė auklėtoja Liudmila Lukaševič, muzikos mokytojas Artūras Čižikas. Jiems talkino auklėtojos padėjėja Vasilisa Belkauskienė.

· Administratorius · 2019-05-17· Toliau... · 18 Peržiūros ·Spausdinti

Akimirkos iš G. Mičiūnienės ir N. Oginskienės knygos pristatymoNuotraukos Gintauto Antanavičiaus

· Administratorius · 2019-05-07· Toliau... · 43 Peržiūros ·Spausdinti

Turmantas... įrašytas mūsų širdyse

„Pagaliau, broliai, mąstykite apie tai, kas tikra, garbinga, teisinga, tyra, mylima, giriama,
- apie visa, kas dora ir šlovinga“. (iš Laiško filipiečiams; Fil 4,8)

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 117 Peržiūros ·Spausdinti

AKCIJA „NEŠIUKŠLINAM“

Kiekvieną pavasarį, vos tik nutirpsta sniegas, įvairiausiomis spalvomis pražysta pakelės.... Deja, tai ne gėlės... Mūsų visų abejingumo, tingumo ir ... nevalyvumo „žiedais“ skleidžiasi išmėtytos šiukšlės: popieriai, padangos, pilni maišai, prikrauti nebereikalingų daiktų... Gyvendami civilizuotoje visuomenėje, retai susimąstome, kiek daug įvairiausių atliekų išmetame kasdien. Deja, dauguma jų nesuirs ir per keliasdešimt metų. Gaila, kad dar daugelis neišmoko, negali rūšiuoti - sumesti į joms skirtus šiukšliadėžes...

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 37 Peržiūros ·Spausdinti

Kai širdyje šilta

„Vaikų Velykėlių“ konkursas – graži prasminga tradicija Lietuvoje. Prieš keletą metų pavasario saulės spindulių linksminamas atriedėjo Didysis margutis - 2 m aukščio ir 1 m pločio – tokio dydžio Margutį rekomenduoja puošti Konkurso organizatorius - Labdaros ir paramos fomdas „Švieskime vaikus“. Margutis kasmet nekantriai laukia tos dienos, kai vėl bus vaikų išpuoštas, išdabintas – ir vėl taps nuostabiausiu Margučiu. Jis tarsi suvienija visus mokyklos mokinius, pranešdamas apie Šv. Velykas.

· Administratorius · 2019-04-24· Toliau... · 44 Peržiūros ·Spausdinti

Susitikimas su kunigu Miroslav Anuškevič

Su atbundančiu pavasariu atėjo viena iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šv. Velykos – krikščioniška šventė, kuri žymi Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų. Su Velykomis baigiasi Šventoji savaitė ir Gavėnia. Balandžio 17 d. Turmanto mokykloje lankėsi Turmanto Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kunigas Miroslav Anuškevič. Susitikimuose su šeštų ir devintų klasių mokiniais diskutuota apie Šv. Velykų prasmę, Didžiosios savaitės liturgiją, svarbiausias katalikiškas vertybes ir tikėjimo dovaną.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos mokinio Iljos Rakovskio

· Administratorius · 2019-04-23· Toliau... · 38 Peržiūros ·Spausdinti

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Balandžio 15 d. Zarasų r. Turmanto pagrindinėje mokykloje, kaip ir kitose Lietuvos mokyklose, prasidėjo nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). Jame dalyvauja antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai, atlikdami matematikos, lietuvių kalbos ir kitų dalykų užduotis. Nacionalinis pasiekimų patikrinimas yra ne egzaminas, bet savo jėgų išmėginimas. Naujovė, kad 8 klasės mokiniai gegužės mėn. matematikos ir gamtos mokslų testus atliks elektroniniu būdu. 4, 6 ir 8 klasių mokiniai pildys klausimynus, kurie padės geriau įvertinti ugdymo kokybę mokykloje. Nacionalinių tyrimų medžiaga skelbiama Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje skyrelyje „Nacionaliniai Tyrimai“ adresu http://www.nec.lt/177/ ir skyrelyje „NMPP (Diagnostiniai ir standartizuoti testai)“ adresu http://www.nec.lt/342/ .

Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija

· Administratorius · 2019-04-17 Spausdinti

Knygos pristatymas

· Administratorius · 2019-04-16 Spausdinti

ČIA GRAŽIAUSIA VAIKYSTĖS PASAKA

Vaikai mus moko žaisti ir svajoti, moko drąsos ir ištvermės, šviesos ir supratimo. Vaikystė – puikiausia pasaka, kurioje žaisliukai moka kalbėti, gėlės – dainuoti, miškas – sekti pasakas, o danguje besiridinėjanti saulė ne tik juokiasi, bet šypsosi, net moka susipinti kasas. Ar nebeprisimenate? Tas nuostabus laikas būna dar nuostabesnis, kai Vaikystę glosto geriausios rankos, šypsosi švelniausios akys... Kai šalia toks ypatingas žmogus, jauti, kad čia taip gera, ypatingai gera...

· Administratorius · 2019-04-08· Toliau... · 109 Peržiūros ·Spausdinti

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

Jau praėjo kovo mėnuo, kuris buvo skirtas sąmoningumo didinimui prevencinės veiklos prieš patyčias. Mokykloje kiekvieną dieną primenama, kad reikia būti draugiškiems, pagarbiems. Bet kovo mėnesį vyko daugiau veiklų, skirtų smurto, patyčių prevencijai: klasės valandėlės, integruotos tikybos-psichologijos pamokos, draugiškų šypsenų rinkimas ir piešimas. Iš nupieštų šypsenėlių suformavome foto sieną „Saulė“, prie kurios fotografavomės ir dar padedant muzikos mokytojui draugiškai padainavome dainą „Šypsenėlė“.

Turmanto pagrindinės mokyklos
Sekretorė Dalia Kožemiakina

· Administratorius · 2019-04-07· Toliau... · 72 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3