Dienynas

Partneriai

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šeimos diena ikimokyklinėje grupėje

Vaikai su auklėtoja susikabinę traukinuku keliavo po mišką, pievas. Klausėsi paukštelių čiulbėjimo, dainavo traukinio dainelę, pakeliui sutiko gandrą ir žalias varlytes, įsikūnijo į spalvingas gėles, linguojančias pagal užburiančią F. Šopeno melodiją. Bet priešmokyklinukai turėjo išlipti iš traukinio. Jie atvyko į savo stotelę, kur pro gražius vartus žengė į naują etapą. Nuo rudens jie leisis į kitą kelionę - eis į 1-ą klasę. Nina Domackienė būsimiems pirmokams įteikė diplomus, kurie liudijo, kad vaikai baigė priešmokyklinio ugdymo programą, ir dovanėles.
Tėvelių vardu Julija Brendiuk padėkojo direktorei Ninai Domackienei, auklėtojai Liudmilai Lukaševič ir auklėtojos padėjėjai Valei Belkauskienei, mokytojui Artūrui Čižikui ir kitiems darbuotojams už pasiaukojantį darbą ir meilę jų vaikams.
Po koncerto svečiai buvo pakviesti prie arbatos aptarti praėjusius mokslo metus, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais.

Turmanto pagrindinės mokyklos sekretorė Dalia Kožemiakina
Nuotraukos autorės

Turmanto pagrindinės mokyklos sekretorė Dalia Kožemiakina
Nuotraukos autorės