Dienynas

Partneriai

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

DIDŽIAUSIAS DĖMESYS MAŽIAUSIAI RAJONO MOKYKLAI

Zarasų rajone - Turmanto pagrindinė mokykla mažiausia. Tačiau šiandien čia neeilinė Šventė - neeilinis Rugsėjis: mūsų mokyklą pasirinko ir į šventę atvyko Pirmoji šalies ponia –Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana NAUSĖDIENE. Ji ragino vaikus sugalvoti svajonę ir visada jos siekti... Svajonės – tai mūsų sielos varikliai, jie suteikia sparnus ir skatina kilti aukštyn... Visiems mokyklos mokiniams ir pedagogams dovanojo LR Prezidento nuotrauką su autografu.
Mokyklos direktorė Nina Domackienė ne tik sveikino visus susirinkusius pradėjus Naujuosius mokslo metus, ji trumpai apibūdino šiandieninę mūsų mokyklą.
LR Seimo nario Algimanto Dumbravos sveikinimą perskaitė jo padėjėja Regina Račkauskienė.
Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - buvęs mūsų kolega, linkėjo kantrybės, ištvermės, kūrybiškumo.
Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Ignas Zavadskas džiaugėsi aktyvia Turmanto mokyklos mokytojų komanda, linkėdamas mokytojams ištvermės, o mokiniams siekti ne tik savo tikslų, bet ir mokytis verslumo...
Mes visada džiaugiamės, kad turime savo Mokyklą - Šalį, kurioje tiek daug gėrio ir šviesos. Mes mokame džiaugtis ne tik mokinių laimėjimais - džiaugiamės matydami, kaip auga Žmogus – kaip tvirtėja sparnai, kaip jis ruošiasi kilti... Ir nors mūsų mokykla – mažiausia rajone, tačiau visus mokslo metus džiugino gražiais mokinių pasiekimais... Kad Mokslo ir Žinių šalyje augtų Pažinimo Medelis – šiandien klevelį pasodinome savo mokyklos kieme. Tai ne tik Rugsėjo šventės, bet ir Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmonos Dianos NAUSĖDIENĖS vizito simbolis.

Giedrė MIČIŪNIENĖ
Nuotraukos Gintauto Antanavičiaus, Dalios Kožemiakinos ir Mariaus Morkevičiaus

· Administratorius · 2019-09-02 Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296