Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mokytoja G. Mičiūnienė įvertinta už aktyvią visuomeninę veiklą

2019 m. rugpjūčio 16 d. Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžio, skirto Zarasų miesto šventės 513-ųjų metų progai paminėti, metu Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Giedrei Mičiūnienei buvo įteikta Dominyko Bukonto premija ir Laureato diplomas už aktyvią visuomeninę veiklą Zarasų krašte, Turmanto miestelio (Zarasų rajonas) istorijos išsaugojimą ir sklaidą, nuoširdų ir profesionalų jaunos kartos dvasinį patriotinį ugdymą, reikšmingą švietėjišką žurnalistinę veiklą ir lietuvybės puoselėjimą. Turmanto mokyklos bendruomenė sveikina mokytoją, džiaugiasi jos darbštumu, aktyvia visuomenine veikla ir dėkoja už atsidavimą darbui.

Turmanto pagrindinės mokyklos administracija
Nuotrauka mokytojos G. Mičiūnienės

· Administratorius · 2019-08-21 Spausdinti

Vasaros stovyklėlės kelionės

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių vasara prasidėjo kelionėmis. Birželio 10 dieną jie važiavo į ekskursiją po Aukštaitijos nacionalinį parką, o birželio 11 dieną apsilankė Zarasų policijos komisariate.
Ekskursija po Aukštaitijos nacionalinį parką prasidėjo šio parko sostinėje Palūšėje. Mažuosius ekskursijos dalyvius gidas supažindino su parko ir Palūšės kaimo istorija. Po to vaikai apžiūrėjo archeologinę ekspoziciją, akmens amžiaus būstą; sužinojo, kaip žmonės įžiebdavo ugnį, kaip statė būstus. Įdomu buvo pamatyti seniausią Lietuvoje medinę Palūšės šv. Juozapo bažnyčią, kuri pastatyta naudojant tik kirvį ir pjūklą. Aštuonkampė bažnyčios varpinė primena lietuvių senovinių medinių pilių sargybos bokštą.

· Administratorius · 2019-06-18· Toliau... · 90 Peržiūros ·Spausdinti

Vasaros stovyklos programa

· Administratorius · 2019-06-13 Spausdinti

Pamokų laikas

· Administratorius · 2019-06-11 Spausdinti

Kelionė į Vinių

Ankstyvas gegužės 28-osios rytas. Šviečia saulė, oras puikus, gera nuotaika. Kitaip ir būti negali, juk važiuojame į ekskursiją, mūsų sostinę Vilnių. Planai dideli: apžiūrėti senamiestį, įkopti į Gedimino pilį, lankytis Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Katedroje, Valdovų rūmuose...
Kelionė tikrai pavyko, buvo smagi ir turininga. Buvome ne tik Gedimino pilyje, Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, Katedroje, bet ir lankėmės Akropolio kino teatre. Žiūrėjome filmą „Kelionė į dykumą“. Įspūdžių buvo daug, nes mokiniai kino teatre buvo pirmą kartą. Ledainė irgi mūsų laukė. Skanumėlis! Namo sugrįžome laimingi, patenkinti, kupini įspūdžių.

Mokytoja Alicija Kuzmickienė
Nuotraukos autorės

· Administratorius · 2019-05-31· Toliau... · 65 Peržiūros ·Spausdinti

Pasaulinė diena be tabako

Gegužės 31 dieną Pasaulio sveikatos organizacija mini dieną be tabako.
Turmanto pagrindinėje mokykloje 6-9 kl. mokiniai klausėsi biologijos mokytojos V. Povilaitienės paskaitos apie tabako keliamus pavojus. Šių metų Pasaulinės be tabako dienos tema – tabako sukeliami padariniai plaučiams. Mokytoja išsamiai išnagrinėjo ir pateikė pavyzdžių, jog tabako rūkymas – tai labiausiai paplitusi priklausomybės liga. Rūkymo sukeliamos ligos ir sveikatos sutrikimai yra tokie: vėžys, kvėpavimo sistemos ligos, širdies ir kraujagyslių ligos ir kitos.
Mokytoja pažymėjo, kad tabako vartojimas sukelia ne tik sveikatos sutrikimus, bet ir neigiamas ekonomines, aplinkosaugos ir socialines pasekmes. Rūkymas daro žalą ne tik sveikatai, bet ir piniginei. Rūkančių žmonių pirštai pageltę, sklinda smarvė iš burnos, dūmų kvapas įsigėręs į rūbus.

· Administratorius · 2019-05-28· Toliau... · 64 Peržiūros ·Spausdinti

Iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“

Gegužės 15 dieną Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko socialinė iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“. Prie šios iniciatyvos prisijungė mokyklos psichologė Aistė Lingienė, Turmanto socialinė darbuotoja Svetlana Šileikienė, tikybos mokytoja Danguolė Stukienė. Šios iniciatyvos tikslas buvo diskutuoti su mokiniais apie nuoširdumą, vaiko globą šeimoje, įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus ir jų galimybes augti šeimoje, bei vaikų teises ir pareigas. 1 – 4 kl. mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką, kuris dar kartą pabrėžė, kaip svarbu rūpintis šeima, nagrinėjome ištraukas iš knygos ,,Mažasis princas“, 6 – 7 kl. mokiniai darė nuoširdumo plakatus, o 8 – 9 kl. mokiniai žiūrėjo filmą apie nuoširdumą.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos psichologės Aistės Lingienės

· Administratorius · 2019-05-21· Toliau... · 92 Peržiūros ·Spausdinti

Šeimos diena ikimokyklinėje grupėje

Pavasarį sužaliavo gamta. Ir Turmanto pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje jautėsi pavasariškas dvelksmas ir pakili nuotaika. Žaluma pasipuošė visa grupė. Čia gegužės 16 d. sugūžėjo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai. Visi norėjo pamatyti ikimokyklinukų paruoštą programėlę, skirtą Šeimos dienai, ir išlydėti priešmokyklinukus į mokyklą. Ugdytinius šventei paruošė auklėtoja Liudmila Lukaševič, muzikos mokytojas Artūras Čižikas. Jiems talkino auklėtojos padėjėja Vasilisa Belkauskienė.

· Administratorius · 2019-05-17· Toliau... · 96 Peržiūros ·Spausdinti

Akimirkos iš G. Mičiūnienės ir N. Oginskienės knygos pristatymoNuotraukos Gintauto Antanavičiaus

· Administratorius · 2019-05-07· Toliau... · 130 Peržiūros ·Spausdinti

Turmantas... įrašytas mūsų širdyse

„Pagaliau, broliai, mąstykite apie tai, kas tikra, garbinga, teisinga, tyra, mylima, giriama,
- apie visa, kas dora ir šlovinga“. (iš Laiško filipiečiams; Fil 4,8)

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 210 Peržiūros ·Spausdinti

AKCIJA „NEŠIUKŠLINAM“

Kiekvieną pavasarį, vos tik nutirpsta sniegas, įvairiausiomis spalvomis pražysta pakelės.... Deja, tai ne gėlės... Mūsų visų abejingumo, tingumo ir ... nevalyvumo „žiedais“ skleidžiasi išmėtytos šiukšlės: popieriai, padangos, pilni maišai, prikrauti nebereikalingų daiktų... Gyvendami civilizuotoje visuomenėje, retai susimąstome, kiek daug įvairiausių atliekų išmetame kasdien. Deja, dauguma jų nesuirs ir per keliasdešimt metų. Gaila, kad dar daugelis neišmoko, negali rūšiuoti - sumesti į joms skirtus šiukšliadėžes...

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 103 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3