Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Gamtos spalvos

Gamtos spalvos“ – tai informacinių technologijų ir fizikos mokytojo Gintauto ANTANAVIČIAUS nuotraukų paroda, eksponuojama Turmanto pagrindinėje mokykloje.
Spalvotose nuotraukose sustojęs laikas. Ta akimirka, gal ir mūsų regėta, tačiau tada pro ją mes prabėgome net nestabtelėję. Nors nuotraukose vien tik gamtos vaizdai, tačiau, kaip pasakytų žinomas amerikiečių fotografas ir gamtosaugininkas Ansel Easton Adams, „Kiekvienoje nuotraukoje yra du žmonės: fotografas ir žiūrovas“.

· Administratorius · 2019-10-22· Toliau... · 82 Peržiūros ·Spausdinti

Vizitas atšaukiamas

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro vizitas, numatytas 2019 m. lapkričio 25 d. atšaukiamas.


· Administratorius · 2019-10-21 Spausdinti

Kvietimas

Spalio 25 dieną mūsų mokykloje lankysis Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.
Visą mokyklos bendruomenę – tėvelius, mokinius kviečiame būti aktyvius ir dalyvauti mūsų skelbtoje akcijoje „Aš noriu paklausti Švietimo, mokslo ir sporto ministro bei Zarasų rajono savivaldybės Mero“.


Mokytoja Giedrė MIčiūnienė
Nuotraukos autorės

· Administratorius · 2019-10-16· Toliau... · 75 Peržiūros ·Spausdinti

Nepilnamečių teisinė atsakomybė

2019 m. spalio 10 dieną Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Liudvikas Komka bei Zarasų rajono savivaldybės specialistai viešajai tvarkai Saulius Laipčius ir Snieguolė Bočiarovienė lankėsi Turmanto pagindinėje mokykloje. 5-10-tų klasių moksleiviai buvo supažindinti su jų teisine atsakomybe.
Interaktyvaus pristatymo metu priminta apie baudžiamąjį ir admnistracinių nusižengimų kodeksus bei juose numatytą atsakomybę padarius vienus ar kitus pažeidimus. Diskusijos metu ir sprendžiant įvairias užduotis moksleiviai sužinojo apie nepilnamečių dažniausiai daromus pažeidimus, jų priežastis ir pasėkmes.

· Administratorius · 2019-10-11· Toliau... · 94 Peržiūros ·Spausdinti

Dovanėlės priešmokyklinukams ir pirmokams

Vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugpjūčio 31 d. sprendimu Nr. T-178 „Dėl pavedimo bendrojo ugdymo mokyklų direktoriams“, Turmanto pagrindinėje mokykloje kiekvienam priešmokyklinio ugdymo vaikui ir pirmos klasės mokiniui iš mokyklai papildomai skirtų mokymo lėšų buvo nupirkta individualiųjų mokymosi priemonių. Įteiktos dovanos pradžiugino vaikus ir nuteikė kūrybingai ir pažintinei veiklai.
Turmanto pagrindinės mokyklos administracija

· Administratorius · 2019-09-23 Spausdinti

Judumo savaitė 2019

Europos Judumo savaitė kasmet vyksta rugsėjo 16 - 22 d. Šių metų tema ,,Žingsniuokime kartu“. Pagrindinis tikslas atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą, važiavimą dviračiu.
Turmanto pagrindinės mokyklos mokiniams tai aktuali tema, nes daugelis nevengia pasivažinėti dviračiais, o įveikti keletą kilometrų pėsčiomis vieni juokai.
Biologijos mokytoja Vanda Povilaitienė pateikčių pagalba pateikė įdomių faktų apie tai, kad vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu teikia naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Toks judėjimas padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną. Mokytoja skatino daugiau naudotis visuomeniniu transportu, važiuoti dviračiais, eiti pėsčiomis. Įvairiais būdais prisidėti prie triukšmo, oro taršos mažinimo. O svarbiausia tai, kad fizinis aktyvumas gerina savijautą, padeda išvengti lėtinių ligų, mūsų smegenys gauna daugiau deguonies.

· Administratorius · 2019-09-19· Toliau... · 125 Peržiūros ·Spausdinti

Paveikslai iš džiovintų augalų

Dar prieš naujus mokslo metus mokyklos koridoriai pasipuošė naujais floristikos darbeliais. Gražiai po stiklu sugulė kruopščiai išdžiovintos smilgos, geltonspalviai gargždeniai, bobramunės. Ant baltos drobės tvarkingais kuokšteliais draugiškai išsidėstė motiejukai. Kitame paveiksle rikiuojasi rasakilų žiedynai, o dar įspūdingesni jų lapai. Pats mažiausias darbelis primena, kad atkeliavo ruduo, jame puikuojasi ryškios pušies žievės atplaišos ir tarsi blaškosi keletas klevo lapelių, kurie sukvietė moksleivius į klases. Sėkmės jums.

Vanda Povilaitienė, mokytoja
Nuotraukos autorės

· Administratorius · 2019-09-14· Toliau... · 91 Peržiūros ·Spausdinti

DIDŽIAUSIAS DĖMESYS MAŽIAUSIAI RAJONO MOKYKLAI


Toli toli, ten, kur kasmet gražiausiomis puokštėmis pasidabina medžiai, kur virš pievų kyla pilkšvas rūkas ir krinta rugpjūčio žvaigždės – yra didelė didelė šalis. Stebuklinga šalis. Jos nerasite nė viename pasaulio Žemėlapyje. Apie ją nerasite nė vienoje, net protingiausių mokslininkų parašytoje knygoje. Keista? Tačiau keisčiausia, kad šioje šalyje mes esame buvęs kiekvienas. Tai Mokslo ir Žinių pasaulis.

· Administratorius · 2019-09-02· Toliau... · 221 Peržiūros ·Spausdinti

Mokslo metų pradžia

· Administratorius · 2019-08-23 Spausdinti

Mokytoja G. Mičiūnienė įvertinta už aktyvią visuomeninę veiklą

2019 m. rugpjūčio 16 d. Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžio, skirto Zarasų miesto šventės 513-ųjų metų progai paminėti, metu Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Giedrei Mičiūnienei buvo įteikta Dominyko Bukonto premija ir Laureato diplomas už aktyvią visuomeninę veiklą Zarasų krašte, Turmanto miestelio (Zarasų rajonas) istorijos išsaugojimą ir sklaidą, nuoširdų ir profesionalų jaunos kartos dvasinį patriotinį ugdymą, reikšmingą švietėjišką žurnalistinę veiklą ir lietuvybės puoselėjimą. Turmanto mokyklos bendruomenė sveikina mokytoją, džiaugiasi jos darbštumu, aktyvia visuomenine veikla ir dėkoja už atsidavimą darbui.

Turmanto pagrindinės mokyklos administracija
Nuotrauka mokytojos G. Mičiūnienės

· Administratorius · 2019-08-21 Spausdinti

Vasaros stovyklėlės kelionės

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių vasara prasidėjo kelionėmis. Birželio 10 dieną jie važiavo į ekskursiją po Aukštaitijos nacionalinį parką, o birželio 11 dieną apsilankė Zarasų policijos komisariate.
Ekskursija po Aukštaitijos nacionalinį parką prasidėjo šio parko sostinėje Palūšėje. Mažuosius ekskursijos dalyvius gidas supažindino su parko ir Palūšės kaimo istorija. Po to vaikai apžiūrėjo archeologinę ekspoziciją, akmens amžiaus būstą; sužinojo, kaip žmonės įžiebdavo ugnį, kaip statė būstus. Įdomu buvo pamatyti seniausią Lietuvoje medinę Palūšės šv. Juozapo bažnyčią, kuri pastatyta naudojant tik kirvį ir pjūklą. Aštuonkampė bažnyčios varpinė primena lietuvių senovinių medinių pilių sargybos bokštą.

· Administratorius · 2019-06-18· Toliau... · 200 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3