Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sparnus augina mokytojai, o šaknis – tėvai

Mūsų mokykloje vyksta Visuomenės sveikatos specialiosios rėmimo programos projektas „Stop. Pasakyk - NE“, kurio tikslas stabdyti ir mažinti alkoholio, tabako ir psichotropinių medžiagų vartojimą, ugdant neigiamą požiūrį į įvairias psichotropines medžiagas tarp vaikų ir jaunimo, šeimose, bendruomenėse ir visuomenėje, diegiant vertybines nuostatas ir sveikos gyvensenos įgūdžius.

· Administratorius · 2017-10-19· Toliau... · 809 Peržiūros ·Spausdinti

Mums rūpi mūsų vaikų sveikata ir ateitis

Mokykla, siekdama geresnės vaiko gyvenimo kokybės, stengiasi ugdyti atsakingą ir savo sveikata bei ateitimi besirūpinančią asmenybę.
Todėl 2017 m. spalio 11 d. į Turmanto pagrindinę mokyklą buvo pakviestos sveikatos priežiūros specialistės: G. Juršienė ir R. Antipova.
G. Juršienė skaitė paskaitėlę 1 - 4 klasių mokinukams apie švarą ir tvarką, o R. Antipova 8 -9 klasių mokinius supažindino su santykiais šeimoje.
Pradinių klasių mokiniai įdėmiai klausėsi sveikatos priežiūros specialistės, pateikė įvairių klausimų.

· Administratorius · 2017-10-13· Toliau... · 766 Peržiūros ·Spausdinti

MOKYKLA - ŠVIESULYS KAIME. JIS PRIVALO BŪTI

Socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė Zarasų rajono tarybos narės Aurelijos TRIMONYTĖS vieša nuomonė „Ar aš leisčiau savo vaiką į Salako mokyklą“. Užvirė rimtos diskusijos. Salakiečiai atkakliai bandė įrodyti, kad mokykla miesteliuose - svarbiausias šviesulys. Atsakymą pareiškė ir Salako pagrindinės mokyklos direktorius Leonas SADAUSKAS: http://www.zarasai.lt/naujiena_ar-as-leisciau-savo-vaika-i-salako-mokykla_8014. Mes, mokyklos bendruomenė, išsakome savo poziciją.

Mes pritariame Salako pagrindinės mokyklos direktoriaus Leono Sadausko mintims: labai keista, kad tokią mintį iškėlė Zarasų rajono tarybos narė - ji turėtų ginti ir padėti išlikti visiems bendruomenių šviesuliams. Taip, mokykla – yra ir dar ilgai bus šviesulys. Šią mintį mes norime dar kartą pagrįsti (tai bylojo ir mūsų mokyklos prezentacija, minint Tarptautinę Mokytojų dieną rajone).

· Administratorius · 2017-10-11· Toliau... · 763 Peržiūros ·Spausdinti

SPORTUOTI – NIEKADA NEPASIDUOTI

· Administratorius · 2017-10-11· Toliau... · 1013 Peržiūros ·Spausdinti

RYŠKŪS ĮSPŪDŽIAI

Atminty ilgiausiai išlieka ryškūs įspūdžiai. Manome, kad tokia buvo netradicinė pamoka, skirta Pasaulinei gyvūnų dienai. Pamoka ypatinga ne tik tuo, kad buvo integruoti du mokomieji dalykai - lietuvių kalba ir gamtos mokslai, bet dalyvavo ir Zarasų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausioji veterinarijos gydytoja - inspektorė Auksė Kryžiokienė su ... savo keturkoje augintine Perla.

· Administratorius · 2017-10-07· Toliau... · 1015 Peržiūros ·Spausdinti

VARDŲ SKAITYMAI TURMANTE

Pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“ – įrodymas, kad Lietuva gerbia praeitį. Žydų rašytojas Grigorijus Kanovičius rašė: „Dievas sukūrė ne lietuvius, vokiečius ar žydus, o žmogų“, todėl Atminties erdvėje šiandien buvome visi buvome kartu – kaip tuometinėje Lietuvoje...
Turmanto pagrindinė mokykla pilietinėje akcijoje dalyvavo pirmą kartą, nors VARDŲ skaitymai Lietuvoje vyksta jau septintą kartą. Istorijos mokytoja Natalija Oginskienė mokykloje ne tik apžvelgė buvusią Turmanto žydų bendruomenę, buvo skaitomos nužudytų Turmante žydų šeimų pavardės, vardai bei amžius, rodomas filmas „Aušvicas: specialioji komanda“.

· Administratorius · 2017-09-25· Toliau... · 830 Peržiūros ·Spausdinti

PRISILIETIMAS PRIE SENOVINIŲ NUOTRAUKŲ

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai kasmet dalyvauja edukacinėje skaitymo skatinimo programoje „Vasarą skaitome kitaip 5“, kurią remia Lietuvos kultūros taryba. Kadangi intensyviame informacijos laikmety skaitymas tampa vis retesne veikla, todėl ieškoma įvairiausių būdų, kad knyga taptų vaiko draugu.
Biblioteka Turmanto miestelyje – ryškus traukos židinys. Vasarą čia kasdien klega vaikų balsai. Įvairi veikla skatina vaikus bent trumpam paimti knygą.
Džiugu, kad šis vasaros skaitymo skatinimo projektas dovanojo Turmanto miestelio vaikams kūrybos dirbtuves „Senovinių šeimos albumų kūrimas“ ir susitikimą su fotografu, edukacinių programų kūrėju Gintu KAVOLIŪNU.

· Administratorius · 2017-09-23· Toliau... · 599 Peržiūros ·Spausdinti

GALIMYBĖ ĮSITIKINTI

Europos judrioji savaitė – puiki galimybė įsitikinti, kokią įtaką daro transportas, kuris dabar dažniausiai įvardijamas, kaip gyvybiškai svarbus poreikis.
Interguotoje chemijos ir ekonomikos pamokoje „Transporto tarša: poveikis gamtai ir ekonomikai“ buvo ne tik analizuojamos cheminės jungtys, bet ir skaičiuojami materialiniai nuostoliai, kuriuos patiriame eksloatuodami transporto priemones būtiniausioms reikmėms, taip pat analizuojama žala gamtai – kiek kg kenksmingų junginių yra išmetama, sunaudojus 1l degalų.

· Administratorius · 2017-09-21· Toliau... · 610 Peržiūros ·Spausdinti

Judrumo savaitė

Rugsėjo 16 d. prasideda Europos judrioji savaitė. Šią savaitę Turmanto pagrindinės mokyklos mokiniai pradėjo klausydamiesi paskaitos apie užterštumo mažinimą. Paskaitos metu buvo atkrteiptas dėmesys į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, išnagrinėti pagrindiniai taršos šaltiniai: intensyvus transportas, nutekamieji vandenys, sąvartynai, nesandarūs automobilių varikliai, judrūs geležinkeliai. Mokiniai padarė išvadą, kad norint sumažinti taršą, turėtume dažniau rinktis alternatyvias judėjimo priemones, galinčias pakeisti automobilį.

· Administratorius · 2017-09-18· Toliau... · 887 Peržiūros ·Spausdinti

Rugsėjo 1-osios šventė

20170914

Nuotraukos Dalios Kožemiakinos

· Administratorius · 2017-09-14 Spausdinti

GERUMAS – TARPTAUTINĖ KALBA

„Gerumas - kalba, kuria gali kalbėti nebyliai ir kurią girdi kurtieji“ – sakė P. Bovi. Nesunku įsitikinti, kad Gerumas ‒ tarptautinė kalba, kurią net per didžiausią atstumą širdimi supranta įvairių tautybių žmonės, kalbantys skirtingomis kalbomis.
Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose, kuriuos remia ir Suomijos verslininkai. Artėjant mokslo metams jie atveža į Zarasus dovanų – mokyklinių kuprinių, kurias gauna jų projektuose dalyvaujantys vaikai.
Turmanto pagrindinėje mokykloje apsilankiusi Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga pirmininkė Olga Ludziš ne tik perdavė linkėjimus iš tolimosios Suomijos, bet mokiniams atvežė kuprinių.

Giedrė MIČIŪNIENĖ

· Administratorius · 2017-09-07 Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3