ValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sporto projektas „Sportuojame ištisus metus“

Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. vykdo Sporto rėmimo lėšomis finansuojamą sporto projektą „Sportuojame ištisus metus“. Šio projekto pavadinimas nusako projekto tikslą būti aktyviais, ugdyti sveiko gyvenimo įgūdžius visais metų laikais. Projektas pasitarnavo materialinės bazės praturtinimui, sporto veiklų paįvairinimui. Mokykla už sporto rėmimo fondo projektui vykdyti skirtas lėšas įsigijo treniruoklį, slides, slidinėjimo lazdas, slidinėjimo batus ir slidžių priedus.

· Administratorius · 2020-02-28· Toliau... · 96 Peržiūros ·Spausdinti

Parodos pristatymas

· Administratorius · 2020-02-26 Spausdinti

Paskaitos

Vasario 24 d. Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Genė Juršienė vedė paskaitą 5 - 6 kl. mokiniams tema "Rūkymo žala". Mokiniai buvo supažindinti su rūkymo paplitimo priežastimis bei pasekmėmis, įtaka žmonių sveikatai, jaunam organizmui, sužinojo, kuo skiriasi aktyvus bei pasyvus rūkymas.
Aštuntos klasės mokiniams skaitė paskaitą tema "Koronavirusas bei kitos infekcijos". Skaidrių pagalba buvo aptarta koronaviruso ir kitų infekcijų epidemiologinius bei klinikinius kriterijus, inkubacinio periodo trukmę, užsikrėtimo kelius, profilaktines priemones, savalaikį pranešimą apie buvusį kontaktą su galimu infekcijos šaltiniu. Aktyviausieji mokiniai gavo visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėles.

Straipsnis sveikatos priežiūros specialistės Genės Juršienės
Nuotrauka 5 kl. mokinio Pavelo Zavacko

· Administratorius · 2020-02-25 Spausdinti

Turmanto pagrindinės mokyklos reorganizavimo aprašas

https://drive.google.com/open?id=1EITkOi5VIOhJq7mvEbwq05tV_uB6C4-W

· Administratorius · 2020-02-07 Spausdinti

Asmens higienos reikšmė

2020 m. sausio 27 d. užsiėmime tema „Asmens higienos reikšmė“ dalyvavo 3-4 klasių mokiniai su klasės auklėtoja Rita Urbietiene. Sveikatos priežiūros specialistė Genė Juršienė kalbėjo apie rankų, kojų priežiūrą, infekcijų plitimą per nešvarias rankas, tinkamą rankų plovimą, dantų priežiūrą.
Mokiniai atsakinėjo į klausimus, bandė įminti lentoje parašytus žodžius, susijusius su asmens higiena. Visiems gerai sekėsi įveikti užduotis. Mokiniai džiaugėsi prizais, taip pat susijusiais su higiena.

Sveikatos priežiūros specialistė Genė Juršienė
Nuotraukos mokytojos Ritos Urbietienės

· Administratorius · 2020-01-28· Toliau... · 122 Peržiūros ·Spausdinti

Viktorina

2020-01-13 dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Genė Juršienė dešimtos klasės mokiniams vedė viktoriną, tema "Sveika gyvensena". Mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie sveiką mitybą, sportą,mankštą, vaisių ir daržovių naudą. Po viktorinos aptarėme rezultatus. Geriausiai atsakiusieji gavo prizus.


Sveikatos priežiūros specialistė Genės Juršienė

· Administratorius · 2020-01-14· Toliau... · 133 Peržiūros ·Spausdinti

Kuklus žiedelis byloja atmintį

Sausio 13-ąją visoje Lietuvoje dega atminimo laužai, skamba patriotinės dainos, Bažnyčiose aukojamos Šv. Mišios, plevėsuoja trispalvės, o besniegę žiemą jau beveik žaliuojančioje pievoje švelniai pražysta neužmirštuolės. Mes prisimename tą šaltą kruviną Sausį, kai galingi tankų vikšrai norėjo sutrypti neseniai gimusią Laisvę, pavergti tautą. Mes su pagarba prisimename juos, paaukojusius savo Gyvybę.
Turmanto pagrindinės mokyklos bendruomenė kasmet tradiciškai prisijungia prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“: uždegtos atminties ne tik žvakelės languose, bet ir širdelėse...

· Administratorius · 2020-01-13· Toliau... · 150 Peržiūros ·Spausdinti

Sušilusios širdys šviečia

Keturios žvakelės Advento vainike simbolizuoja ne tik keturias švenčių laukimo savaites, bet ir primena, kad šis laikas visada skirtas apmąstymui, susikaupimui, geriems darbams.
Kunigas Vidmantas RUDOKAS, Visagino Šv. apaštalo Pauliaus parapijos klebonas, Turmanto Švč. Jėzaus širdies Bažnyčios rektorius, atvykęs į Turmanto pagrindinę mokyklą - integruotą tikybos ir lietuvių kalbos pamoką kalbėjo ne tik apie Kalėdas – artėjantį Jėzaus gimimą, bet apie kilnias pranciškonų misijas, Šv. Pranciškaus gyvenimą, prakartėlių atsiradimą Bažnyčiose. Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė klebono pasakojimą iliustravo įvairių šalių prakartėlių pavyzdžiais.

· Administratorius · 2019-12-19· Toliau... · 122 Peržiūros ·Spausdinti

Žodžiai Paprastam žmogiškumui

Iki šiol nežinau, kokiomis spalvomis pieščiau pagarbą ir paprastumą.
Yra žmonių, kurių prisimeni ugningas šnekas, yra žmonių, nuo kurių širdies nusidriekia ypatingo gerumo šleifas, yra žmonių, kurių žodžius pakartotum pažadintas net vidurnaktį, yra tokių, kurie moka sudominti, organizuoti, parodyti... Mes visi esame labai skirtingi... Bet yra žmonių, apie kuriuos kalbant ilgai ilgai renki žodžius... Nes taip sunku rasti tinkamiausius apibūdinimus tobuliausiai Žmogaus savybei – paprastam žmogiškumui. Visi žodžiai, rodos, nesugeba sutalpinti savyje tiek šviesos ir išminties, kiek galima rasti viename Žmoguje.

· Administratorius · 2019-12-18· Toliau... · 174 Peržiūros ·Spausdinti

Laikinas autobusiuko grafikas gruodžio 19 dienai


Autobusiuko grafiką galite pasižiūrėti čia


· Administratorius · 2019-12-18 Spausdinti

Puiki kelionė: Panemunės pilys ir dvarai

„Žmogus, nepažįstantis savo tautos namų – Tėvynės žemės, kurioje nuo seno tėvai ir protėviai gyveno, nėra savo krašto pilietis! Įsisąmoninkime – pilietis. Pilies žmogus. Statęs ją, turintis ją, ginantis ją, savo pilį... Mes save laikome lietuviais. Latviai mus vadina lietuviečiais. Taigi, iš kur kilo šis pavadinimas“ – taip sakė Česlovas Kudaba, Lietuvos geografas, politinis veikėjas, signataras.
Visą laiką skiepijame vertybes, akcentuodami savo krašto praeities svarbą. Todėl parodyti savo šalies pilis – buvo sena svajonė. Kelionė į Panemunės pilis ir dvarus – mokiniams dovanojo ne tik nuostabius kelionės įspūdžius, bet ir puikią pilietiškumo pamoką, suteikusią ir žinių, ir patirties. Nors už lango gruodis, tačiau tądien oras mums buvo labai ypatingai palankus

· Administratorius · 2019-12-13· Toliau... · 136 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3