Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vasaros stovyklos programa

· Administratorius · 2019-06-13 Spausdinti

Pamokų laikas

· Administratorius · 2019-06-11 Spausdinti

Kelionė į Vinių

Ankstyvas gegužės 28-osios rytas. Šviečia saulė, oras puikus, gera nuotaika. Kitaip ir būti negali, juk važiuojame į ekskursiją, mūsų sostinę Vilnių. Planai dideli: apžiūrėti senamiestį, įkopti į Gedimino pilį, lankytis Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Katedroje, Valdovų rūmuose...
Kelionė tikrai pavyko, buvo smagi ir turininga. Buvome ne tik Gedimino pilyje, Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, Katedroje, bet ir lankėmės Akropolio kino teatre. Žiūrėjome filmą „Kelionė į dykumą“. Įspūdžių buvo daug, nes mokiniai kino teatre buvo pirmą kartą. Ledainė irgi mūsų laukė. Skanumėlis! Namo sugrįžome laimingi, patenkinti, kupini įspūdžių.

Mokytoja Alicija Kuzmickienė
Nuotraukos autorės

· Administratorius · 2019-05-31· Toliau... · 131 Peržiūros ·Spausdinti

Pasaulinė diena be tabako

Gegužės 31 dieną Pasaulio sveikatos organizacija mini dieną be tabako.
Turmanto pagrindinėje mokykloje 6-9 kl. mokiniai klausėsi biologijos mokytojos V. Povilaitienės paskaitos apie tabako keliamus pavojus. Šių metų Pasaulinės be tabako dienos tema – tabako sukeliami padariniai plaučiams. Mokytoja išsamiai išnagrinėjo ir pateikė pavyzdžių, jog tabako rūkymas – tai labiausiai paplitusi priklausomybės liga. Rūkymo sukeliamos ligos ir sveikatos sutrikimai yra tokie: vėžys, kvėpavimo sistemos ligos, širdies ir kraujagyslių ligos ir kitos.
Mokytoja pažymėjo, kad tabako vartojimas sukelia ne tik sveikatos sutrikimus, bet ir neigiamas ekonomines, aplinkosaugos ir socialines pasekmes. Rūkymas daro žalą ne tik sveikatai, bet ir piniginei. Rūkančių žmonių pirštai pageltę, sklinda smarvė iš burnos, dūmų kvapas įsigėręs į rūbus.

· Administratorius · 2019-05-28· Toliau... · 146 Peržiūros ·Spausdinti

Iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“

Gegužės 15 dieną Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko socialinė iniciatyva ,,Nuoširdumo savaitė“. Prie šios iniciatyvos prisijungė mokyklos psichologė Aistė Lingienė, Turmanto socialinė darbuotoja Svetlana Šileikienė, tikybos mokytoja Danguolė Stukienė. Šios iniciatyvos tikslas buvo diskutuoti su mokiniais apie nuoširdumą, vaiko globą šeimoje, įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus ir jų galimybes augti šeimoje, bei vaikų teises ir pareigas. 1 – 4 kl. mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką, kuris dar kartą pabrėžė, kaip svarbu rūpintis šeima, nagrinėjome ištraukas iš knygos ,,Mažasis princas“, 6 – 7 kl. mokiniai darė nuoširdumo plakatus, o 8 – 9 kl. mokiniai žiūrėjo filmą apie nuoširdumą.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos psichologės Aistės Lingienės

· Administratorius · 2019-05-21· Toliau... · 165 Peržiūros ·Spausdinti

Šeimos diena ikimokyklinėje grupėje

Pavasarį sužaliavo gamta. Ir Turmanto pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje jautėsi pavasariškas dvelksmas ir pakili nuotaika. Žaluma pasipuošė visa grupė. Čia gegužės 16 d. sugūžėjo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai. Visi norėjo pamatyti ikimokyklinukų paruoštą programėlę, skirtą Šeimos dienai, ir išlydėti priešmokyklinukus į mokyklą. Ugdytinius šventei paruošė auklėtoja Liudmila Lukaševič, muzikos mokytojas Artūras Čižikas. Jiems talkino auklėtojos padėjėja Vasilisa Belkauskienė.

· Administratorius · 2019-05-17· Toliau... · 179 Peržiūros ·Spausdinti

Akimirkos iš G. Mičiūnienės ir N. Oginskienės knygos pristatymoNuotraukos Gintauto Antanavičiaus

· Administratorius · 2019-05-07· Toliau... · 217 Peržiūros ·Spausdinti

Turmantas... įrašytas mūsų širdyse

„Pagaliau, broliai, mąstykite apie tai, kas tikra, garbinga, teisinga, tyra, mylima, giriama,
- apie visa, kas dora ir šlovinga“. (iš Laiško filipiečiams; Fil 4,8)

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 327 Peržiūros ·Spausdinti

AKCIJA „NEŠIUKŠLINAM“

Kiekvieną pavasarį, vos tik nutirpsta sniegas, įvairiausiomis spalvomis pražysta pakelės.... Deja, tai ne gėlės... Mūsų visų abejingumo, tingumo ir ... nevalyvumo „žiedais“ skleidžiasi išmėtytos šiukšlės: popieriai, padangos, pilni maišai, prikrauti nebereikalingų daiktų... Gyvendami civilizuotoje visuomenėje, retai susimąstome, kiek daug įvairiausių atliekų išmetame kasdien. Deja, dauguma jų nesuirs ir per keliasdešimt metų. Gaila, kad dar daugelis neišmoko, negali rūšiuoti - sumesti į joms skirtus šiukšliadėžes...

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 168 Peržiūros ·Spausdinti

Kai širdyje šilta

„Vaikų Velykėlių“ konkursas – graži prasminga tradicija Lietuvoje. Prieš keletą metų pavasario saulės spindulių linksminamas atriedėjo Didysis margutis - 2 m aukščio ir 1 m pločio – tokio dydžio Margutį rekomenduoja puošti Konkurso organizatorius - Labdaros ir paramos fomdas „Švieskime vaikus“. Margutis kasmet nekantriai laukia tos dienos, kai vėl bus vaikų išpuoštas, išdabintas – ir vėl taps nuostabiausiu Margučiu. Jis tarsi suvienija visus mokyklos mokinius, pranešdamas apie Šv. Velykas.

· Administratorius · 2019-04-24· Toliau... · 245 Peržiūros ·Spausdinti

Susitikimas su kunigu Miroslav Anuškevič

Su atbundančiu pavasariu atėjo viena iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šv. Velykos – krikščioniška šventė, kuri žymi Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų. Su Velykomis baigiasi Šventoji savaitė ir Gavėnia. Balandžio 17 d. Turmanto mokykloje lankėsi Turmanto Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kunigas Miroslav Anuškevič. Susitikimuose su šeštų ir devintų klasių mokiniais diskutuota apie Šv. Velykų prasmę, Didžiosios savaitės liturgiją, svarbiausias katalikiškas vertybes ir tikėjimo dovaną.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos mokinio Iljos Rakovskio

· Administratorius · 2019-04-23· Toliau... · 161 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3