Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

Pavėžėjimas



Valgiaraščiai



Partneriai







Statistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Cirko spektaklis „Klouno sapnas“

2019 m. kovo 13 d. Turmanto pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į cirko spektaklį "Klouno sapnas" Zarasų kultūros centre.
Vaikai džiaugėsi išvyka, grįžo prisipildę gerų emocijų. Spektaklyje vaikus linksmino profesionalūs Baltijos cirko artistai - akrobatai, žonglieriai, klounai, ekvilibristai, gimnastės ir gyvūnėliai - šuniukai, balandžiai.
Spektaklis buvo edukacinis. Kadangi mokykla pasinaudojo Kultūros paso paslauga (Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas), po spektaklio ką tik scenoje vaidmenis atlikę artistai pasidalino su vaikais cirko žanrų paslaptimis ir išmokė juos lankstyti balionus.

· Administratorius · 2019-03-16· Toliau... · 141 Peržiūros ·Spausdinti

Psichoaktyvių medžiagų: tabako, alkoholio vartojimo prevencinės/šviečiamosios pamokos

Psichoaktyviosios medžiagos – tai medžiagos, kurios veikia žmogaus psichiką, sukelia sveikatos ir elgesio sutrikimus, pažeidžia tam tikras organizmo sistemas ir gali sugriauti visą žmogaus gyvenimą. Ilgesnį laiką jas vartojant vystosi psichologinė ir fiziologinė priklausomybė.
Pradėti vartoti psichoaktyviąsias medžiagas skatina psichologiniai ir socialiniai veiksniai, o biologiniai veiksniai nulemia, kaip greitai organizmas įpras ir žmogus taps priklausomas.
Paauglystė – tai eksperimentavimų, smalsumo tenkinimo, naujų pojūčių metas, todėl dažnai pirmieji psichoaktyvių medžiagų vartojimo bandymai prasideda būtent šiame raidos tarpsnyje.

· Administratorius · 2019-03-13· Toliau... · 134 Peržiūros ·Spausdinti

ČIGONĖLĖ PRANAŠAVO PAVASARĮ

Kai Saulė vis dažniau ima siųsti savo spindulius į Žemę, suprantame, kad netrukus ir Pavasaris. Tačiau tam, kad jis tikrai įsitvirtintų, reikia išvaryti Žiemą – nenoriai užleidžiančią savo valdas. Žavioji čigonėlė visur sukinėjosi, ir visiems pranašavo, kad jau netrukus turėsiantis Pavasaris pasirodyti.
Nuo seno sakoma, viskas labai gerai seksis, jei per Užgavėnes riebiai ir sočiai prisivalgysi, kadangi dabar jau 7 savaites - iki pat Velykų mėsos, lašinių, kumpių ir kitokių gardumynų valgyti negalima. Ir dar - per Užgavėnes reikia būti labai triukšmingiems.

· Administratorius · 2019-03-12· Toliau... · 149 Peržiūros ·Spausdinti

Gyvasis tautos žiedas

Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines Turmanto pagrindinė mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.
Nuo pat ryto mokiniai rinkosi į savo klases ir su klasės auklėtojais prisiminė, kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Šiam įvykiui pažymėti buvo surengta fotosesija, kurios metu visi turėjome galimybę susikabinti rankomis ir susiburti į Tautos žiedą. Pražysti žiedui padėjo istorijos mokytoja Natalija Oginskienė ir jos auklėtiniai.
Ikimokyklinėje grupėje žiedą išaugino auklėtoja Liudmila Lukaševič su savo ugdytiniais. Kaip ir visa Lietuva mūsų mokykla pražydo Gyvais tautos žiedais.

Turmanto pagrindinės mokyklos administracija

· Administratorius · 2019-03-08· Toliau... · 166 Peržiūros ·Spausdinti

Mūsų darbeliai

Zarasų r. Turmanto pagrindinėje mokykloje tradiciškai organizuojamos parodos pagal svarbiausias metų šventes.
Žiemą mus džiugino mokytojos Stanislavos Daunaravičienės ir jos mokinių surengta paroda „Žiemos lyrika“. Mokinių įdėto darbo, kruopštumo dėka buvo sukurti nuostabūs darbeliai iš antrinių žaliavų. Prie šventinės atmosferos sukūrimo prisidėjo ir kiti mokyklos darbuotojai, papuošdami mokyklos erdves. Atėjus pavasariui Užgavėnėms 6-9 klasių mokiniai su dailės mokytoja Aldona Šakėnienė, pradinukai su savo mokytojomis padarė kaukes. Jaunesnių klasių mokiniai ypač džiaugėsi šiais darbeliais ir noriai su jais fotografavosi.

Turmanto pagrindinės mokyklos sekretorė
Dalia Kožemiakina

· Administratorius · 2019-03-07· Toliau... · 140 Peržiūros ·Spausdinti

Raštingumas ir dailyraštis

Raštingumas laikomas vienas pagrindinių žmogiškojo kapitalo rodiklis - teigiama internetiniame puslapyje http://www.thephonicspage.org. Kiekvienas mokytojas deda visas pastangas, kad sustiprinti rašybos, skyrybos, skaitymo gebėjimus ir kultūrinį raštingumą.

6-9 kl. organizuotos Raštingumo varžytuvės „Žodžiai Lietuvai“. Mokiniai rašė žodžius, skirtus Lietuvai. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad raštingiausia mokykloje yra šeštokė Vilija Mlynovskytė – ji padarė mažiausiai klaidų.

· Administratorius · 2019-02-27· Toliau... · 135 Peržiūros ·Spausdinti

Rakandų pasakojimai

Tarptautinė gimtosios kalbos diena kasmet švenčiama nuo 2000-ųjų metų. Kadangi kalbos laikomos žmonijos kultūriniu paveldu, ją pasiūlė švęsti UNESCO (Jungtinių Tautų organizacija), besirūpinanti
Kalba – tai tautos išmintis. Tai didžiausia vertybė, kurią mes turime ir perduodame iš kartos į kartą. Kai miršta kalba, miršta ir dalis istorijos. Kasmet iš mūsų kalbos „iškeliauja“ ne vienas žodis – jie tampa nebeaktualūs, nebereikalingi.


· Administratorius · 2019-02-26· Toliau... · 150 Peržiūros ·Spausdinti

Paveikslai – meilės ir pagarbos Lietuvai dokumentai

101-osioms Lietuvos Valstybės atkūrimo metinėms paminėti Turmanto pagrindinėje mokykloje organizuota dailininko grafiko Juozo Žuko dailės paroda „Lietuva – paveikslas akyse“, atkeliavusi iš Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro.
Į parodos atidarymą atvyko nemažai svečių: Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Zarasų rajono savivaldybės tarybos nariai: Daiva Kelečienė, Ignas Zavadskas, Turmanto Švč.Jėzaus Širdies Bažnyčios klebonas Vidmantas Rudokas, Turmanto seniūnijos seniūnas Stanislovas Stankevičius ir kt., dalyvavo visa mokyklos bei miestelio bendruomenė.
Džiugu, kad pavyko susisiekti ir pakalbinti dailininką JUOZĄ ŽUKĄ.

· Administratorius · 2019-02-17· Toliau... · 157 Peržiūros ·Spausdinti

ŠVENČIAME LIETUVĄ KARTU

Vasario 16- oji - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena - jau keleri metai Turmanto pagrindinėje mokykloje švenčiama išradingai: 99-ųjų Valstybės metinių proga pynėme ir dovanojome Lietuvai 99 tautines juostas. Švęsdami Lietuvos šimtmetį, mokiniai nulipdė iš molio 100 lietuvaičių ir išpuošė jas tautiniais drabužiais.
Šiemet, minėdami 101-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo metines, organizavome dailininko grafiko Juozo Žuko dailės parodą „Lietuva – paveikslas akyse“, atkeliavusią iš Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro.
Į parodos atidarymą atvyko nemažai svečių: Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Zarasų rajono savivaldybės tarybos nariai: Daiva Kelečienė, Ignas Zavadskas, Turmanto Švč.Jėzaus Širdies Bažnyčios klebonas Vidmantas Rudokas, Turmanto seniūnijos seniūnas Stanislovas Stankevičius ir kt., dalyvavo visa mokyklos bei miestelio bendruomenė.

· Administratorius · 2019-02-16· Toliau... · 171 Peržiūros ·Spausdinti

Kviečiame į parodą

· Administratorius · 2019-02-12· Spausdinti

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Turmanto pagrindinės mokyklos 2-4 klasių mokinių komanda dalyvavo Zarasų rajono mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja Rita Urbietienė.
Mokinių ir mokytojos pastangos nenuėjo veltui – tarp Zarasų rajono kaimo mokyklų komanda laimėjo I-ą vietą.



Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija
Nuotrauka Zarasų sporto centro

· Administratorius · 2019-02-10· Toliau... · 142 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3