Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Susitikimas su Sigute Ach – tai nepamirštama

Zarasų rajono savivaldybės Viešoji biblioteka sėkmingai dalyvauja Lietuvos kultūros tarybos organizuojamuose ir remiamuose projektuose, skirtuose Skaitymo skatinimo iniciatyvoms - „Vasarą skaitome kitaip 3“.
Įvairūs užsiėmimai, kuriuose skatinama skaityti ir apžvelgti grožinės literatūros kūrinius, nuvilnija po visą rajoną – džiugu, kad kaimo bibliotekos buria vaikus vasarą bent trumpam prisiminti knygą, pakeliauti po puslapius pilnus įdomybių... Vaikystė, kurios knygose kalba gėlės ir paukščiai, kurios slaptais takeliais keliauja Viltis ir Meilė, o didelėse paslaptingose giriose visada pragysta devynbalsė - būna laiminga... Tik tokia Vaikystė geba prisiliesti prie vaiko – nušluosto jo ašaras, paseka įdomiausią pasaką ir ... lyg angelas seka kartu...

· Administratorius · 2015-09-17· Toliau... · 1173 Peržiūros ·Spausdinti

Skelbiama atranka dailės mokytojo pareigoms užimti

ZARASŲ R. TURMANTO PAGRINDINĖ MOKYKLA
Skelbia atranką dailės mokytojo pareigoms užimti

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. Įsakymu Nr. V-1680.
Pareigybės pavadinimas: dailės mokytojas.
Darbo krūvis: (valandų per savaitę) 5 val.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota.
Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Mokytojai, pretenduojantys į dailės mokytojo pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:


1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
5. Gyvenimo aprašymą;
6. Rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui. Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną, kasdien nuo 7.30 iki 14.30 val.
(Dokumentų priėmimo pradžia 2015 m. rugsėjo 8 d., pabaiga 2015 m. rugsėjo 21 d.)
Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu Tilžės g. 21, Turmantas, Zarasų rajonas, mokyklos administracijai, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: turmanto.mokykla@gmail.com
Informacija apie konkursą skelbiama Darbo biržos svetainėje adresu: www.ldb.lt, mokyklos internetinėje svetainėje: turmantomokykla.lt ir laikraštyje „Zarasų kraštas“.
Pasiteiravimo telefono Nr. 8 385 58332.

Administracija

· Administratorius · 2015-09-08 Spausdinti

Rugsėjo 1-osios akimirkos

· Administratorius · 2015-09-02 Spausdinti

Mokyklinio autobusiuko grafikas rugsėjo pirmai

Į mokyklą:

Bachmatai – 6.35 val.
Zarasai – Smalvos 6.45 – 7.00 val.
Smalvos – Degutiškės – Turmantas 7.00 – 7.30 val.
Turmantas – Tilžė – Stačiūnai 7.30 – 8.00
Stačiūnai – Tilžė – Turmantas 8.00 – 8.20 val.

· Administratorius · 2015-08-27· Toliau... · 954 Peržiūros ·Spausdinti

Rugsėjo 1-osios šventė

· Administratorius · 2015-08-27 Spausdinti

Atsisveikinimas su mokykla


Mano atminty gyvensi amžinai –
Tavo šviesą man prismins seni langai....
O lenta – man lyg žinių knyga,
Skaičių, užrašų ir piešinių pilna...
Tarp pamokų – pertrauka trumpa-
Visada juoko ir žaidimų kupina....

· Administratorius · 2015-06-09· Toliau... · 1281 Peržiūros ·Spausdinti

Akimirkos iš turistinio žygio


Nuotraukos Gintauto Antanavičiaus

· Administratorius · 2015-06-08· Spausdinti

Tatjanai ir Olgai - sėkmės

Nuostabiausias laikas – Vaikystė. Tai šviesiausias, gražiausias, paslaptingiausias laikas.... Čia nėra neįmanomų dalykų...
Birželio 1-oji – Tarptautinė Vaikų gynimo diena. Ji švenčiama nuo 1956-ųjų... Šiądien vyksta įvairūs renginiai, skirti vaikams.
Jau tapę tradicija: Zarasų rajono savivaldybė organizuoja gabių vaikų pagerbimo šventę „Mes jumis didžiuojamės“. Piniginiais prizais už nuopelnus įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, čempionatuose apdovanojami prizines vietas pelnę rajono mokiniai. Kasmet apdovanojamų skaičius didėja - Didžioji savivaldybės salė vos sutalpina visus... Labai miela ir malonu, jog buvo pakviesti ir 6 mūsų mokyklos mokiniai.

· Administratorius · 2015-06-03· Toliau... · 1179 Peržiūros ·Spausdinti

Svarbiausia - PAŽINTI SAVO KRAŠTĄ

Svarbiausia kiekvienam – pažinti savo kraštą- gyvenamąsias vietoves. O kas gi gali geriau apie jį žinoti nei seniūnas? Todėl labai apsidžiaugėme, kad Turmanto seniūnijos seniūnas Stanislovas Stankevičius mums sutiko būti gidu.
Turmanto pagrindinės mokyklos mokinių išvyka po įvairias seniūnijos vietas buvo panaši į integruotą kalbų, istorijos ir geografijos pamoką: aplankėme istorines vietoves, susipažinome su įvairiais geografiniais reiškiniais, pakalbėjome apie toponimiką – vietovardžių reikšmę ir kilmę (nesunku įsitikinti, jog šiose apylinkėse – išsikirtiniai pavadinimai: Karmelitai, Raipolė, Schedai, Krasnapolis, Sterlionys (tam įtakos turėjo besikeičiantys istoriniai įvykiai, įvairiataučiai gyventojai). Dabar tikriausiai sunku būtų suprasti, ką bendra turi Karmelitai su karmelitais – vienuoliais, gyvenančiais atsiskyrėliškai ir besilaikančiais didelio dvasingumo... (istorinių duomenų lyg ir nėra, kad šiose vietovėse būta vienuolyno).

· Administratorius · 2015-05-26· Toliau... · 1292 Peržiūros ·Spausdinti

Šeima – meilės ir ramybės oazė

Pats gražiausias - margažiedis laikas – pavasaris.... Laikotarpis tarp Motinos ir Tėvo dienų – skirtas Šeimai...
Turmanto pagrindinėje mokykloje jau tapo tradicija paminėti Šeimos dieną. Mes nė vienas neįsivaizduojame savęs be šeimos. Juk nesvarbu, kiek bus metų – mums visada reikės šeimos, meilės, žvilgsnių, patarimų, gal kartais nebylaus priekaišto, bet svarbiausia – begalinio žinojimo, kad Čia – tavo meilės ir ramybės oazė, čia esi laukiamas ir reikalingas...
Mokiniai šiai šventei visada ypatingai ruošiasi. Šventinė programėlė – lyg pavasarinė margažiedė puokštė: posmus keitė šokis, o juos – dainos... Tądien šypsenomis būna nutvieksta salė, o gerumu ir meile pražysta net oras.... Daug gražių, svarbių ir meilių žodžių išsakyta patiems brangiausiems: tėvams, seneliams – artimiesiems... Akį džiugino mokinių darbeliai: per technologijų pamokas iš popieriaus pinti krepšeliai, originalūs gaminiai (mokytoja S. Daunaravičienė), įvairiausi molinukai (keramikos būrelis: N.Oginskienė)...

· Administratorius · 2015-05-25· Toliau... · 1290 Peržiūros ·Spausdinti

Apie rūkymo žalą

Nuo š.m. gegužės 1 d. įsigalioja įstatymo pataisa, kuri numato, jog vaikų iki 16 metų, kurie rūkė ar turėjo su savimi tabako gaminių, tėvams bus skiriama bauda. Yra draudžiama rūkyti ne tik įprastus tabako gaminius, bet ir elektronines cigaretes.
Apie rūkymo žalą turbūt žinome visi. Tabako dūmuose yra daug nuodingų medžiagų, kurios kenkia sveikatai - tai alkaloidai, fenolai, kancerogeninės medžiagos, sukeliančios vėžinius susirgimus, anglies viendeginis, ciano rūgštis, nikotinas ir kt.
Nuo rūkančiųjų kenčia ir aplinkiniai. Jeigu būnate tarp rūkančiųjų, tai ir jūs rūkote kartu su jais. Toks rūkymas vadinamas pasyviu arba prievartiniu. Valanda, praleista prirūkytoje ir blogai vėdinamoje patalpoje, prilygsta vienos cigaretės surūkymui.

· Administratorius · 2015-05-18· Toliau... · 1213 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3