Dienynas

Partneriai

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Turmante to dar nebuvo!

Šiemet Metų knygos rinkimai, jau tapę tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu, vyksta jau dešimtą kartą. Akcijos idėja - pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius - vaikų, paauglių ir suaugusiųjų kategorijose.
Zarasų r. Viešosios Bibliotekos Turmanto filialas, dalyvavęs Skaitymo skatinimo priemonių projekte, laimėjo ne tik paauglių knygų penketuką, bet ir galimybę susitikti su šiai grupei rašančiu rašytoju. Bibliotekininkės Jelenos Gurskajos naujiena labai nudžiugino - mūsų mokykloje lankysis toks garbus svečias.

· Administratorius · 2015-01-15· Toliau... · 1372 Peržiūros ·Spausdinti

Atmintis gyva

Nėra nė vieno žuvusiojo dėl laisvės kapo, ant kurio nebūtų sudygusios laisvės sėklos, savo ruožtu teikiančios gyvybę naujiems daigams.
Voltas Vitmenas
Visais laikais didžiausias tautos turtas buvo ir tebėra šalies gyventojų pilietiškumas, kuris siejamas su ketinimais ginti valstybės nepriklausomybę. 1991 metų sausio 13 d. beginkliams Lietuvos piliečiams pavyko atremti Sovietų Sąjungos agresijos išpuolį ir išreikšti savo laisvės siekį.

· Administratorius · 2015-01-14· Toliau... · 1190 Peržiūros ·Spausdinti

Lietuviškų knygų citatų konkurso nugalėtojai

Pagrindinį prizą, kurį įsteigė Prezidentūra, laimi Giedrė Mičiūnienė, už citatą: „Kalba – bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas. Sunaikink ją – sunaikinsi santaiką, vienybę ir gerovę, užtemdysi saulę danguje, sumaišysi pasaulio tvarką.“ Mikalojus Daukša „POSTILĖ“.

· Administratorius · 2015-01-12· Toliau... · 1341 Peržiūros ·Spausdinti

„Iniciatyvos fondo“ dovanos

Jau kelinti metai viešosios įstaigos „Iniciatyvos fondas“ vyresniųjų klasių moksleiviams ir aukštųjų mokyklų studentams organizuoja konkursą įvairiems leidiniams, reikalingiems mokslui ar asmeniniam tobulėjimui, gauti. Šios įstaigos, pradėjusios veiklą 2007 metais, tikslas- skatinti socialinę iniciatyvą, organizuojant įvairias programas atskiroms visuomenės grupėms, todėl teigia: „Kelias į geresnę ateitį ir sėkmę didžiąja dalimi priklauso nuo pačios visuomenės, jos aktyvumo ir rodomų iniciatyvų“.

· Administratorius · 2015-01-09· Toliau... · 1313 Peržiūros ·Spausdinti

Nuostabi Turmanto ir Salako moksleivių išvyka

Lietuvos neformaliojo švietimo centras jau keleri metai vykdo mokinių profesinio orientavimo projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“. Šiais, 2014 – 2015 mokslo metais, projekto tikslas - organizuoti kuo daugiau mokiniams skirtų pažintinių profesinio veiklinimo vizitų į įvairius mokymo centrus, įmones, įstaigas, organizacijas, kad mokiniai galėtų plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis – kauptų darbo patirtį, ugdytų profesinę motyvaciją.

· Administratorius · 2015-01-01· Toliau... · 1369 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus