Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

ŠVENČIAME LIETUVĄ KARTU

Vasario 16- oji - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena - jau keleri metai Turmanto pagrindinėje mokykloje švenčiama išradingai: 99-ųjų Valstybės metinių proga pynėme ir dovanojome Lietuvai 99 tautines juostas. Švęsdami Lietuvos šimtmetį, mokiniai nulipdė iš molio 100 lietuvaičių ir išpuošė jas tautiniais drabužiais.
Šiemet, minėdami 101-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo metines, organizavome dailininko grafiko Juozo Žuko dailės parodą „Lietuva – paveikslas akyse“, atkeliavusią iš Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro.
Į parodos atidarymą atvyko nemažai svečių: Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, Zarasų rajono savivaldybės tarybos nariai: Daiva Kelečienė, Ignas Zavadskas, Turmanto Švč.Jėzaus Širdies Bažnyčios klebonas Vidmantas Rudokas, Turmanto seniūnijos seniūnas Stanislovas Stankevičius ir kt., dalyvavo visa mokyklos bei miestelio bendruomenė.

· Administratorius · 2019-02-16· Toliau... · 182 Peržiūros ·Spausdinti

Kviečiame į parodą

· Administratorius · 2019-02-12· Spausdinti

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

Turmanto pagrindinės mokyklos 2-4 klasių mokinių komanda dalyvavo Zarasų rajono mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja Rita Urbietienė.
Mokinių ir mokytojos pastangos nenuėjo veltui – tarp Zarasų rajono kaimo mokyklų komanda laimėjo I-ą vietą.Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija
Nuotrauka Zarasų sporto centro

· Administratorius · 2019-02-10· Toliau... · 151 Peržiūros ·Spausdinti

Edukacinė veikla ,,Žolelių arbata - kiekvieno stalui“

Vasario 4 d. Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko edukacinė veikla, skirta formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius. 6-8 klasių mokiniai šiai veiklai ruošėsi iš anksto. Per technologijų pamokas siuvo ir siuvinėjo maišelius, apnėrė, juos kimšo vaistažolėmis, juk vaistiniai augalai laikomi medžiaginiuose maišeliuose.· Administratorius · 2019-02-04· Toliau... · 218 Peržiūros ·Spausdinti

Mokyklinė biologijos olimpiada

Sausio 28 d. Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko 8 – os klasės mokyklinė biologijos olimpiada. Užduotis parengė biologijos mokytoja Vanda Povilaitienė, jos buvo tik teorinės. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias. Šiame etape dalyviai galėjo surinkti 50 taškų. Aštuntos klasės mokinys Vitalijus Rolikas surinko 27 taškus.
Apibendrinus rezultatus, paaiškėjo, kad dar reikia labai gilintis į dalyko esmę. Mokiniai pripažino, kad ,,olimpiados – dažniausiai savarankiško mokymosi pasiekimas“.
Vanda Povilaitienė
Nuotrauka Dalios Kožemiakinos

· Administratorius · 2019-01-28· Toliau... · 193 Peržiūros ·Spausdinti

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė.
1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus. Užimti atvyko specialiai parengta, sunkiąja karine technika ginkluota desantininkų grupė. Prie televizijos bokšto Vilniuje per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14.
Sausio 11 d., norėdama paminėti žuvusių atminimą, mūsų mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 val. visuose mokyklos languose dešimčiai minučių įsižiebė vienybės ir atminimo žvakutės.

· Administratorius · 2019-01-11· Toliau... · 230 Peržiūros ·Spausdinti

Kalėdiniai renginiai

Gruodžio 20 d. mūsų mokykloje vyko Kalėdiniai renginiai. Iš pat ryto patys mažiausieji, ikimokyklinės grupės, auklėtiniai su savo tėveliais laukė Kalėdų senelio. Seneliui vaikai paruošė dainelių, šokių, eilėraščių, pasipuošė kaukėmis. Kalėdų senelis atskubėjo pradžiuginti mažuosius artistus dovanėlėmis bei kartu su jais pažaisti, pašokti.
Tą dieną dar du kartus Kalėdų senelis apsilankė mokykloje, nes norėjo pamatyti pradinukų ir vyresnių klasių mokinių paruoštas programėles.
1-4 klasių mokiniai Seneliui ir susirinkusiems tėveliams, mokytojams padainavo apie žiemą ir juodą katiną, deklamavo ir parodė inscenizuotą pasaką „Pagrandukas“.
Vyresnieji mokiniai Kalėdų seneliui ir žiūrovams demonstravo karnavalinius kostiumus, dainavo, šoko ir suvaidino pasaką „Pelenė“.

· Administratorius · 2018-12-21· Toliau... · 222 Peržiūros ·Spausdinti

ADVENTAS – KELIAS Į ŠVENTĘ

Adventas – tai kelias į didžiąją Šventę... Tai metas, kai mes ypatingai akcentuojame žmogaus vertybes; mokomės mylėti, tikėti, atleisti, paguosti, padėti, globoti silpnesnį, apginti skriaudžiamą..
Į integruotą tikybos ir lietuvių kalbos pamoką „Advento kelyje“ buvo pakviestas Turmanto Švč. Jėzaus širdies rektorius, Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčios klebonas Vidmantas Rudokas.
Po poetinių apmąstymų, kas yra Adventas, Klebonas Vidmantas Rudokas pasidžiaugė pirmąkart apsilankęs neseniai jam paskirtos parapijos mokykloje, turėdamas puikią galimybę susipažinti su moksleiviais. Adventas – tai tik keturios savaitės, kai norime būti ypatingai geri, bandome taisyti savo klaidas. Paauglystė

· Administratorius · 2018-12-12· Toliau... · 296 Peržiūros ·Spausdinti

Mokymai

2018 m. lapkričio 26 d. ir 2018 m. gruodžio 10 d. visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Antipova Turmanto pagrindinės mokyklos mokiniams vedė mokymus lytiškumo auklėjimo temomis „Gyvenimo kelias“, „Berniukas. Mergaitė‘, „Savęs pažinimas“. Mokiniai piešė piešinius, sprendė testus, juos analizavo, atliko ir kitas praktines užduotis.


Sveikatos priežiūros specialistė Genė Juršienė
Nuotraukos sekretorės D. Kožemiakinos

· Administratorius · 2018-12-10· Toliau... · 242 Peržiūros ·Spausdinti

Fotografijų ir dailės darbų konkurso paroda

Fotografijų ir dailės darbų konkurso „Čia mano namai“ paroda, kurią organizavo Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija, šiemet buvo jau dešimtoji- jubiliejinė, gal todėl susilaukusi tiek daug dalyvių darbų iš Zarasų ir kaimyninių rajonų. Džiugu, kad yra dalyvių, kurie šiame konkurse dalyvauja jau ne pirmą kartą.
Mes visi esame neatsiejama gamtos dalis, todėl šių metų tema „Gamta — mano namai“ –daugeliui mokinių buvo itin artima.

· Administratorius · 2018-11-28· Toliau... · 218 Peržiūros ·Spausdinti

Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas

Tolerancija - tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. 2018 m. lapkričio 14 d., Turmanto pagrindinės mokyklos 1-9 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo integruotose tikybos ir psichologijos pamokose, skirtose paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną. Pilietinės iniciatyvos idėja - RAKTAS puikiai atitinka atrakinti žmonių mintis, širdis ir jausmus.


· Administratorius · 2018-11-20· Toliau... · 227 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3