Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Balandžio 15 d. Zarasų r. Turmanto pagrindinėje mokykloje, kaip ir kitose Lietuvos mokyklose, prasidėjo nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). Jame dalyvauja antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai, atlikdami matematikos, lietuvių kalbos ir kitų dalykų užduotis. Nacionalinis pasiekimų patikrinimas yra ne egzaminas, bet savo jėgų išmėginimas. Naujovė, kad 8 klasės mokiniai gegužės mėn. matematikos ir gamtos mokslų testus atliks elektroniniu būdu. 4, 6 ir 8 klasių mokiniai pildys klausimynus, kurie padės geriau įvertinti ugdymo kokybę mokykloje. Nacionalinių tyrimų medžiaga skelbiama Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje skyrelyje „Nacionaliniai Tyrimai“ adresu http://www.nec.lt/177/ ir skyrelyje „NMPP (Diagnostiniai ir standartizuoti testai)“ adresu http://www.nec.lt/342/ .

Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija

· Administratorius · 2019-04-17 Spausdinti

Knygos pristatymas

· Administratorius · 2019-04-16 Spausdinti

ČIA GRAŽIAUSIA VAIKYSTĖS PASAKA

Vaikai mus moko žaisti ir svajoti, moko drąsos ir ištvermės, šviesos ir supratimo. Vaikystė – puikiausia pasaka, kurioje žaisliukai moka kalbėti, gėlės – dainuoti, miškas – sekti pasakas, o danguje besiridinėjanti saulė ne tik juokiasi, bet šypsosi, net moka susipinti kasas. Ar nebeprisimenate? Tas nuostabus laikas būna dar nuostabesnis, kai Vaikystę glosto geriausios rankos, šypsosi švelniausios akys... Kai šalia toks ypatingas žmogus, jauti, kad čia taip gera, ypatingai gera...

· Administratorius · 2019-04-08· Toliau... · 228 Peržiūros ·Spausdinti

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

Jau praėjo kovo mėnuo, kuris buvo skirtas sąmoningumo didinimui prevencinės veiklos prieš patyčias. Mokykloje kiekvieną dieną primenama, kad reikia būti draugiškiems, pagarbiems. Bet kovo mėnesį vyko daugiau veiklų, skirtų smurto, patyčių prevencijai: klasės valandėlės, integruotos tikybos-psichologijos pamokos, draugiškų šypsenų rinkimas ir piešimas. Iš nupieštų šypsenėlių suformavome foto sieną „Saulė“, prie kurios fotografavomės ir dar padedant muzikos mokytojui draugiškai padainavome dainą „Šypsenėlė“.

Turmanto pagrindinės mokyklos
Sekretorė Dalia Kožemiakina

· Administratorius · 2019-04-07· Toliau... · 157 Peržiūros ·Spausdinti

Paroda

Džiaugiamės, kad Sudeikių bibliotekoje (Utenos raj.) įsikūrė 100 spalvingų lietuvaičių. Tai Turmanto mokyklos bendruomenės vykdomos akcijos „Padovanok dovaną Lietuvai“ paroda – 100 įvairių šalies regionų tautiniais drabužiais pasipuošusių molinių lėlyčių. Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo jubiliejui paminėti. Dėkojame šauniam mokyklos kolektyvui, o ypač mokytojoms Giedrei Mičiūnienei ir Natalijai Oginskienei už nuoširdžią veiklą. Kviečiame visus apsilankyti ir pasigrožėti. Paroda veiks iki balandžio mėn. 15 d.

Sudeikių bibliotekos informacija

· Administratorius · 2019-04-03· Toliau... · 174 Peržiūros ·Spausdinti

Veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2019“

Patyčios – įvairus elgesys, kai vaikai žemina, skaudina vieni kitus. Tai gali būti kabinėjimasis, pravardžiavimas, erzinimas, stumdymas, mušimas, pinigų atiminėjimas, kuprinės, sąsiuvinių ar kitų daiktų atiminėjimas, apkalbinėjimas, ignoravimas, gąsdinimas, piktų, erzinančių SMS žinučių ar elektroninių laiškų siuntinėjimas. Kartais patyčios gali atrodyti panašios į draugų pajuokavimus ar draugiškus patraukimus per dantį. Tačiau patyčios nėra humoro forma! Kai juokaujama, linksma būna abiems žmonėms, o tyčiojantis linksma tik vienam – kitas tuo metu jaučiasi labai įskaudintas.

· Administratorius · 2019-04-02· Toliau... · 174 Peržiūros ·Spausdinti

VISUOTINIS TĖVŲ SUSIRINKIMAS

Ar būna blogas oras, kai aplink taip miela?
Ar gali būti bloga, kai šviesu, gražu?
Sustok, kažkas dainuoja – džiaugias Tavo siela...

Mokyklos scenoje šoko gėlės, vabaliukai, smuikelius čirpino maži žiogeliai, skambėjo dainelės apie spalvas ir šypsenas, linksmai ūkė ikimokyklinės grupės traukinukas. Muzikos mokytojo Artūro Čižiko, šokių būrelio vadovės Dalios Kožemiakinos ir ikimokyklinės grupės auklėtojos Liudmilos Lukaševič paruošta programėlė džiugino visus, susirinkusius į mokyklos visuotinį tėvų susirinkimą.

· Administratorius · 2019-03-31· Toliau... · 180 Peržiūros ·Spausdinti

Nuotraukų paroda „GAMTOS SLĖPINIAI“

Nuotrauka – ne vien sustabdyta akimirka, tai įspūdis, pojūtis, paslapties įprasminimas. Vartydamas albumus ar lankydamas parodas, dažnai išgyveni dar sykį: regėti vaizdai prisiminimais atgyja ir keliauja su tavimi.
Apie mokytojo Gintauto Antanavičiaus pomėgį fotografuoti žino ne tik visi mūsų mokyklos mokiniai, bet ir didelė dalis Zarasų rajono gyventojų. Šįkart visą Turmanto pagrindinės mokyklos bendruomenę mokytojas pakvietė į savo nuotraukų parodą „GAMTOS SLĖPINIAI“.
Nors Gintautas mėgsta fotografuoti ir žmones, ir renginius, šioje parodoje – nuostabūs gamtos vaizdai. Įamžintose akimirkose svarbu viskas: spalva, nuotaika, virptelėjimas - susilieja į nedalomą visumą. Vienoje nuotraukoje, rodos, jauti atsargų vėjo pūstelėjimą ir regėdamas jau pasiruošusį skrydžiui baltą pienės pūką, suvoki jo lengvumą, kitoje - išgyveni ne tik ankstyvą snaudžiančio ryto vėsą, bet ir ramybę, kurią gali sudrumsti neatsargus žingsnis, kvėptelėjimas, bet ir staigiai užklydusi mintis, trečioje - Tave užlieja spalva: ir vėl brendi per raudonų aguonų jūrą, ir nesvarbu, kad už lango dar tik pilkšvas ankstyvas pavasaris, tačiau nesunkiai gali prisiminti kaprizingųjų gėlių paslaptis.

· Administratorius · 2019-03-31· Toliau... · 210 Peržiūros ·Spausdinti

Žemės diena

Kovo 20 d. minima Žemės diena. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai, ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Turmanto pagrindinėje mokykloje Žemės dienos paminėjimas yra tradicinis renginys. Kiekvienais metais stengiamės šią dieną minėti skirtingai. Svarbiausia, kad renginys skatintų kūrybiškumą, smalsumą. Šiai dienai moksleiviai ruošėsi iš anksto. Technologijų mokytojos S. Daunaravičienės padedami, pagamino įspūdingus žaisliukus, kuriais papuošė medelius. Visi kartu apkabino pačių rankomis papuoštą medelį, padėkojo Žemei.

· Administratorius · 2019-03-22· Toliau... · 229 Peržiūros ·Spausdinti

Cirko spektaklis „Klouno sapnas“

2019 m. kovo 13 d. Turmanto pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į cirko spektaklį "Klouno sapnas" Zarasų kultūros centre.
Vaikai džiaugėsi išvyka, grįžo prisipildę gerų emocijų. Spektaklyje vaikus linksmino profesionalūs Baltijos cirko artistai - akrobatai, žonglieriai, klounai, ekvilibristai, gimnastės ir gyvūnėliai - šuniukai, balandžiai.
Spektaklis buvo edukacinis. Kadangi mokykla pasinaudojo Kultūros paso paslauga (Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas), po spektaklio ką tik scenoje vaidmenis atlikę artistai pasidalino su vaikais cirko žanrų paslaptimis ir išmokė juos lankstyti balionus.

· Administratorius · 2019-03-16· Toliau... · 199 Peržiūros ·Spausdinti

Psichoaktyvių medžiagų: tabako, alkoholio vartojimo prevencinės/šviečiamosios pamokos

Psichoaktyviosios medžiagos – tai medžiagos, kurios veikia žmogaus psichiką, sukelia sveikatos ir elgesio sutrikimus, pažeidžia tam tikras organizmo sistemas ir gali sugriauti visą žmogaus gyvenimą. Ilgesnį laiką jas vartojant vystosi psichologinė ir fiziologinė priklausomybė.
Pradėti vartoti psichoaktyviąsias medžiagas skatina psichologiniai ir socialiniai veiksniai, o biologiniai veiksniai nulemia, kaip greitai organizmas įpras ir žmogus taps priklausomas.
Paauglystė – tai eksperimentavimų, smalsumo tenkinimo, naujų pojūčių metas, todėl dažnai pirmieji psichoaktyvių medžiagų vartojimo bandymai prasideda būtent šiame raidos tarpsnyje.

· Administratorius · 2019-03-13· Toliau... · 186 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3