ValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Akimirkos iš G. Mičiūnienės ir N. Oginskienės knygos pristatymoNuotraukos Gintauto Antanavičiaus

· Administratorius · 2019-05-07· Toliau... · 296 Peržiūros ·Spausdinti

Turmantas... įrašytas mūsų širdyse

„Pagaliau, broliai, mąstykite apie tai, kas tikra, garbinga, teisinga, tyra, mylima, giriama,
- apie visa, kas dora ir šlovinga“. (iš Laiško filipiečiams; Fil 4,8)

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 433 Peržiūros ·Spausdinti

AKCIJA „NEŠIUKŠLINAM“

Kiekvieną pavasarį, vos tik nutirpsta sniegas, įvairiausiomis spalvomis pražysta pakelės.... Deja, tai ne gėlės... Mūsų visų abejingumo, tingumo ir ... nevalyvumo „žiedais“ skleidžiasi išmėtytos šiukšlės: popieriai, padangos, pilni maišai, prikrauti nebereikalingų daiktų... Gyvendami civilizuotoje visuomenėje, retai susimąstome, kiek daug įvairiausių atliekų išmetame kasdien. Deja, dauguma jų nesuirs ir per keliasdešimt metų. Gaila, kad dar daugelis neišmoko, negali rūšiuoti - sumesti į joms skirtus šiukšliadėžes...

· Administratorius · 2019-04-30· Toliau... · 252 Peržiūros ·Spausdinti

Kai širdyje šilta

„Vaikų Velykėlių“ konkursas – graži prasminga tradicija Lietuvoje. Prieš keletą metų pavasario saulės spindulių linksminamas atriedėjo Didysis margutis - 2 m aukščio ir 1 m pločio – tokio dydžio Margutį rekomenduoja puošti Konkurso organizatorius - Labdaros ir paramos fomdas „Švieskime vaikus“. Margutis kasmet nekantriai laukia tos dienos, kai vėl bus vaikų išpuoštas, išdabintas – ir vėl taps nuostabiausiu Margučiu. Jis tarsi suvienija visus mokyklos mokinius, pranešdamas apie Šv. Velykas.

· Administratorius · 2019-04-24· Toliau... · 325 Peržiūros ·Spausdinti

Susitikimas su kunigu Miroslav Anuškevič

Su atbundančiu pavasariu atėjo viena iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Šv. Velykos – krikščioniška šventė, kuri žymi Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų. Su Velykomis baigiasi Šventoji savaitė ir Gavėnia. Balandžio 17 d. Turmanto mokykloje lankėsi Turmanto Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kunigas Miroslav Anuškevič. Susitikimuose su šeštų ir devintų klasių mokiniais diskutuota apie Šv. Velykų prasmę, Didžiosios savaitės liturgiją, svarbiausias katalikiškas vertybes ir tikėjimo dovaną.
Tikybos mokytoja Danguolė Stukienė
Nuotraukos mokinio Iljos Rakovskio

· Administratorius · 2019-04-23· Toliau... · 250 Peržiūros ·Spausdinti

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

Balandžio 15 d. Zarasų r. Turmanto pagrindinėje mokykloje, kaip ir kitose Lietuvos mokyklose, prasidėjo nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). Jame dalyvauja antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai, atlikdami matematikos, lietuvių kalbos ir kitų dalykų užduotis. Nacionalinis pasiekimų patikrinimas yra ne egzaminas, bet savo jėgų išmėginimas. Naujovė, kad 8 klasės mokiniai gegužės mėn. matematikos ir gamtos mokslų testus atliks elektroniniu būdu. 4, 6 ir 8 klasių mokiniai pildys klausimynus, kurie padės geriau įvertinti ugdymo kokybę mokykloje. Nacionalinių tyrimų medžiaga skelbiama Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje skyrelyje „Nacionaliniai Tyrimai“ adresu http://www.nec.lt/177/ ir skyrelyje „NMPP (Diagnostiniai ir standartizuoti testai)“ adresu http://www.nec.lt/342/ .

Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija

· Administratorius · 2019-04-17 Spausdinti

Knygos pristatymas

· Administratorius · 2019-04-16 Spausdinti

ČIA GRAŽIAUSIA VAIKYSTĖS PASAKA

Vaikai mus moko žaisti ir svajoti, moko drąsos ir ištvermės, šviesos ir supratimo. Vaikystė – puikiausia pasaka, kurioje žaisliukai moka kalbėti, gėlės – dainuoti, miškas – sekti pasakas, o danguje besiridinėjanti saulė ne tik juokiasi, bet šypsosi, net moka susipinti kasas. Ar nebeprisimenate? Tas nuostabus laikas būna dar nuostabesnis, kai Vaikystę glosto geriausios rankos, šypsosi švelniausios akys... Kai šalia toks ypatingas žmogus, jauti, kad čia taip gera, ypatingai gera...

· Administratorius · 2019-04-08· Toliau... · 313 Peržiūros ·Spausdinti

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

Jau praėjo kovo mėnuo, kuris buvo skirtas sąmoningumo didinimui prevencinės veiklos prieš patyčias. Mokykloje kiekvieną dieną primenama, kad reikia būti draugiškiems, pagarbiems. Bet kovo mėnesį vyko daugiau veiklų, skirtų smurto, patyčių prevencijai: klasės valandėlės, integruotos tikybos-psichologijos pamokos, draugiškų šypsenų rinkimas ir piešimas. Iš nupieštų šypsenėlių suformavome foto sieną „Saulė“, prie kurios fotografavomės ir dar padedant muzikos mokytojui draugiškai padainavome dainą „Šypsenėlė“.

Turmanto pagrindinės mokyklos
Sekretorė Dalia Kožemiakina

· Administratorius · 2019-04-07· Toliau... · 230 Peržiūros ·Spausdinti

Paroda

Džiaugiamės, kad Sudeikių bibliotekoje (Utenos raj.) įsikūrė 100 spalvingų lietuvaičių. Tai Turmanto mokyklos bendruomenės vykdomos akcijos „Padovanok dovaną Lietuvai“ paroda – 100 įvairių šalies regionų tautiniais drabužiais pasipuošusių molinių lėlyčių. Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo jubiliejui paminėti. Dėkojame šauniam mokyklos kolektyvui, o ypač mokytojoms Giedrei Mičiūnienei ir Natalijai Oginskienei už nuoširdžią veiklą. Kviečiame visus apsilankyti ir pasigrožėti. Paroda veiks iki balandžio mėn. 15 d.

Sudeikių bibliotekos informacija

· Administratorius · 2019-04-03· Toliau... · 234 Peržiūros ·Spausdinti

Veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2019“

Patyčios – įvairus elgesys, kai vaikai žemina, skaudina vieni kitus. Tai gali būti kabinėjimasis, pravardžiavimas, erzinimas, stumdymas, mušimas, pinigų atiminėjimas, kuprinės, sąsiuvinių ar kitų daiktų atiminėjimas, apkalbinėjimas, ignoravimas, gąsdinimas, piktų, erzinančių SMS žinučių ar elektroninių laiškų siuntinėjimas. Kartais patyčios gali atrodyti panašios į draugų pajuokavimus ar draugiškus patraukimus per dantį. Tačiau patyčios nėra humoro forma! Kai juokaujama, linksma būna abiems žmonėms, o tyčiojantis linksma tik vienam – kitas tuo metu jaučiasi labai įskaudintas.

· Administratorius · 2019-04-02· Toliau... · 244 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3