Dienynas


Pamokų laikas

    1 pamoka 8.30 - 9.15
    2 pamoka 9.25 - 10.10
    3 pamoka 10.20 - 11.05
    4 pamoka 11.25 - 12.10
    5 pamoka 12.30 - 13.15
    6 pamoka 13.25 - 14.10
    7 pamoka 14.20 - 15.05

PavėžėjimasValgiaraščiaiPartneriaiStatistika

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Prekybos žmonėmis prevencija Zarasų rajone

Visame pasaulyje prekyba žmonėmis yra pripažinta kaip nusikalstama ir nelegali veikla, kuri yra viena sparčiausiai augančių organizuoto tarptautinio nusikalstamumo formų.
Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Zarasų rajono katalikų bažnyčios dvasininkais Zarasų rajone pradėjo vykdyti paskaitų-diskusijų ciklą „Prekyba žmonėmis“. Susitikimų metu bus kalbama apie prekybos žmonėmis situaciją Lietuvoje, apie galimas grėsmes, kokių būtina imtis atsargumo priemonių, norint netapti prekybos žmonėmis auka, žinoti, kur kreiptis pagalbos.

· Administratorius · 2018-04-05· Toliau... · 510 Peržiūros ·Spausdinti

Parodėlė Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje

Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyksta mūsų mokyklos mokinių molinių lietuvaičių parodėlė. 100 tautiniais kostiumais pasipuošusių molinių lėlyčių – tai Turmanto pagrindinės mokyklos dovana Lietuvai, minint Valstybės atkūrimo jubiliejų.
Dar rudenį mokykloje buvo skelbtos dvi socialinės akcijos „Surask Turmanto miestelio seną nuotrauką“ ir „Aš noriu pasveikinti Lietuvą“. Mokiniai buvo supažindinti su tautinio kostiumo ypatybėmis ir elementais.
Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinių darbelius turės galimybę pamatyti ir Zarasų švietimo pagalbos tarnybos lankytojai.Giedrė MIČIŪNIENĖ ir Natalija OGINSKIENĖ,
Socialinės akcijos „Aš noriu pasveikinti Lietuvą“ organizatorės
Nuotraukos Dalios Kožemiakinos

· Administratorius · 2018-04-03· Toliau... · 429 Peržiūros ·Spausdinti

Didysis margutis

Jau tradicija tapo - mūsų mokykla kasmet dalyvauja „Vaikų Velykėlių“ konkurse, kurį organizuoja „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis. Todėl mūsų Didysis margutis - 2 m aukščio ir 1 m pločio - labai kantriai laukė pavasario, norėdamas vėl tapti spalvingas.
Labai daug įvairiaus dydžio margučių sutilpo į Didįjį margutį – ir jie buvo patys įvairiausi: vieni senoviniais raštais išpiešti, išdažyti, kiti – miniatiūriniais karpinukais išmarginti, dar kituose - akrostichai įrašyti.
Biologijos mokytoja Vanda Povilaitienė labai įdomiai papasakojo mokiniams apie laiką nuo Užgavėnių iki Velykų, ypatingai akcentuodama Didžiosios Savaitės reikšmę, susiedama net su mūsų sveikata ir saugumu.

· Administratorius · 2018-04-03· Toliau... · 415 Peržiūros ·Spausdinti

Savaitė BE PATYČIŲ

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kiekvienais metais organizuoja veiksmo savaitę BE PATYČIŲ ir ragina ugdymo įstaigas įsijungti į šią akciją. Šiemet veiksmo savaitė BE PATYČIŲ buvo jau devintoji.
Turmanto pagrindinės mokyklos mokiniai noriai dalyvavo akcijoje. Mokiniai su mokytojais visą savaitę kalbėjosi apie draugystę, apie gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam žmogui, mokėsi atpažinti savo jausmus ir aptarė, kur kreiptis pagalbos (jei apninka slegiantys jausmai) bei kaip kurti gerą klasės atmosferą.
Ir tikrai pokalbiai nebuvo veltui, mokiniai, paraginti direktoriaus pavaduotojos R. Šatrovienės, sukūrė džiugią linksmą foto sieną „Šypsenėlė“. Prie jos fotografavosi su draugais ir mokytojais. Dideles šypsenėles nusiuntė Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams ir pasidalino su jais gerumu.
10 klasė mokiniai su savo auklėtoja V. Povilaitiene padarė varpelius su užrašais, kurie priminė, kaip nugalėti patyčias.
Savaitę užbaigė draugiškos estafečių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurias organizavo kūno kultūros mokytojas J. Matijošaitis.

· Administratorius · 2018-03-31· Toliau... · 417 Peržiūros ·Spausdinti

Nameliuose apsigyvens kamanės

Kovo 22 dieną Turmanto pagrindinėje mokykloje priešmokyklinukai ir pradinukai dalyvavo Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijos paruoštoje nuotaikingoje edukacinėje programoje „Ką manė – KAMANĖ?“, skirtoje kūrybiškai paminėti Žemės dieną.
Regioninio parko specialistas Vytautas Eidiejus pasakojo vaikams apie kamanių naudingumą, jų gyvenimo būdą. Vaikus sudomino pasakojimas ir rodomos skaidrės, bet dar labiau jiems patiko tyrinėti kamanes pro mikroskopą. Programos pabaigoje mokiniai iš vazonų, samanų, vielinių tinklelių gamino namelius kamanėms. Savo pagamintus namelius vaikai nudažė. Po atostogų, kai nutirps sniegas, įkas namelius mokyklos gėlyne ir lauks, kol juose apsigyvens kamanės.

· Administratorius · 2018-03-27· Toliau... · 453 Peržiūros ·Spausdinti

Visuotinis tėvų susirinkimas

Tėvų įtraukimas į mokyklos gyvenimą yra vienas svarbiausių faktorių vaikų sėkmei. Tuo tikslu 2018 m. kovo 22 d. į Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos aktų salę susirinko nemažai mokinių tėvelių. Pagrindinis jų dalyvavimo susirinkime tikslas – vaikų pasiekimai.
Mokyklos direktorė N. Domackienė tėvams pristatė mokinių antrojo trimestro mokymosi rezultatus ir pamokų lankomumą.
Kadangi tėvams svarbūs ne tik jų vaikų pasiekimai, bet ir popamokinis užimtumas, antroje susirinkimo dalyje susirinkusieji žiūrėjo mokyklos mokytojų ir mokinių parengtą pasirodymą. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo eiles. Taip pat buvo supažindinti su parodėle „100 metų atkurtai Lietuvai“.

· Administratorius · 2018-03-23· Toliau... · 440 Peržiūros ·Spausdinti

DVIEJŲ MOKYKLŲ KONFERENCIJA

Salako pagrindinėje mokykloje vyko bendra Turmanto bei Salako pagrindinių mokyklų Gimtosios kalbos konferencija „Joks menas nesuteikia tiek informacijos apie žmogų, kaip literatūra“ (Vanda Juknaitė), skirta Lietuvos Valstybės Atkūrimo 100-mečiui.
Mokiniai buvo pasirinkę įvairias literatūrines temas: „Žmogus ir Tėvynė“, „Valdovo vaizdinys laiškuose: Pagarba tautos papročiams, tolerancija kitoms kultūroms“, „Skurstančių vaikų tema lietuvių literatūroje“, „Senojo ir Naujojo Testamentų vaizdiniai, herojai ir siužetai: jų interpretacija literatūroje“, „Pagrindinė vertybė – meilė“ ir kitas.

· Administratorius · 2018-03-22· Toliau... · 441 Peržiūros ·Spausdinti

Žemės diena

Turmanto pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė biologijos pamoka ,,Pagarba medžiui ir gamtai”, skirta Žemės dienai. Į mokyklą atvyko ,,Zarasų Šilas” direktoriaus pavaduotojas, Zarasų r. savivaldybės tarybos narys Kęstutis Stankevičius. Pirmiausia apžiūrėjo parodą, surinktą istorinę dokumentiką, nulipdytas ir tautiniais rūbais padabintas lėlytes - molines lietuvaites, vėliau dalyvavo ir vedė netradicinę gamtos pamoką.
Pamoką pradėjo biologijos mokytoja Vanda Povilaitienė. Ji akcentavo, kad kovo 20-oji – Žemės diena, pavasario lygiadienis. Tai astronominė pavasario pradžia, kai ima brinkti gyvybės pumpurai, po medžių žieve sruvena stebuklingos saulės sultys, saulės kraujas – sula. Mokytoja pastebėjo, kad mūsų protėviai, gyvenę gamtos ritmu, žinojo laiką, kai gamtoje prasideda naujas gyvybės ratas. Vėliau mokiniai gavo užduotį ne tik atidžiai klausytis svečio dėstomos medžiagos, bet ir išrinkti Lietuvos šimtmečio medį.

· Administratorius · 2018-03-21· Toliau... · 433 Peržiūros ·Spausdinti

GAVOME LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖS NUOTRAUKĄ SU AUTOGRAFU

· Administratorius · 2018-03-14· Toliau... · 448 Peržiūros ·Spausdinti

PARODA - bendruomenės darbo puikus įprasminimas

Visą savaitę mokykla sulaukdavo svečių – penktadienį apsilankė Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Ignas ZAVADSKAS.
Mes labai didžiuojamės, kad šio Žmogaus biografija tiesiogiai susijusi su mūsų seniūnija: čia Jis gimęs ir augęs, dirbęs. Labai džiaugiamės, kad remia mūsų mokyklos mokinę Terezą ROMANOVSKAJĄ, kuri dabar mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje.

· Administratorius · 2018-03-12· Toliau... · 490 Peržiūros ·Spausdinti

SVEČIUS DŽIUGINO PRASMINGI AKCIJOS DARBAI

„Nors esame nedidelė kaimo mokykla, tačiau prasmingais darbais pasitikome Lietuvos Valstybės atkūrimo jubiliejų“ - tai byloja mūsų parodėlė: surinkta istorinė dokumentika, nulipdytos ir tautiniais rūbais padabintos lėlytės - molinės lietuvaitės, parašyta 100 akrostichų... Manome, jog tokį įspūdį parsivežė ir Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Rimantas JUREVIČIUS ir Zarasų Rytų seniūnaitė Vaida Lazdauskienė, apžiūrėję parodėlę
Svečiai domėjosi Turmanto miestelio istorija. Tarybos narys Rimantas JUREVIČIUS džiaugėsi vartydamas seną lietuvišką pasą, datuotą 1920 m. Gegužės 19 d. – beveik vienmetį su Lietuvos Valstybės Nepriklausomybe, grožėjosi mokinių sukurtomis molinukėmis, stebėjosi kruopščiu mokinių darbu, šiai šventei išleistais atvirukais.

· Administratorius · 2018-03-09· Toliau... · 537 Peržiūros ·Spausdinti

© 2015 Turmanto pagrindinė mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tilžės g. 21, Turmantas, LT-32203, tel./faks. (8-385) 58 332 el.p.: turmanto.mokykla@gmail.com Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190206296
Sprendimas Gintauto Antanavičiaus

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2019 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3