Džiaugsmas sekmadienį Jėzus amatų Paiting 11CT 14CT Antspaudu audinio religijos Kryželiu Rinkinys Siuvinėjimui Rankdarbiams su piešimo

Žymos: Turmantomokykla.lt, Turmantomokykla.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai.

KARŠTO PARDUOTI JAV dolerių 12.86 /vnt JAV dolerių 30.80 /set JAV dolerių, 18.30 val. /set JAV dolerių, 18.00 /set JAV dolerių 40.50 /set JAV dolerių 24.00 /set JAV dolerių 21.80 /set JAV $ 24.50 /set

Prekės Ženklas: Džiaugsmas Sekmadienis

Prekės Nr.: R429

Pavadinimas: Jėzaus

OEM/ODM/OBM/OSM yra prieinami

Specifikacija: 14CT

Dydis: 55 x 71 CM

Specifikacija: 11CT

Dydis: 70 x 91 CM

Siūlių: 91000

Spalvos: 25

Yra:audinys,siūlai,adatos,modelis, instrukcijos ir pakuotė

Naudojimas: namų puošybai, vaikų švietimo, meno kolekcijos, dovanų teikimas, pramogos

Pastaba:

1. Tai yra "PASIDARYK pats" rinkiniai, jums reikia siuvinėjimo sau

2. (14CT), Prašome naudoti 2 sruogos siūlų visiškai dygsnio, 1 sruogos siūlų (back stitch.

3. (11CT), Prašome naudoti 3 sruogos siūlų visiškai dygsnio, 2 sruogos siūlų (back stitch.

4.Modelis buvo atspausdinta ant audinio (11CT spausdintas), taip iki apdailos mezgimas, audinio negali paliesti vandens, nes kitaip spausdinami dalis bus dingo.

5. Po apdailos siūlės, įdėti audiniu vandenyje pusę valandos, kad ji išdžius, ir tada jūs galite padaryti rėmas už jį.

6. Nuotraukos ir aprašymas yra tik nuoroda, prašome natūra vyrauja.

Gamyklos tiesioginio pardavimo

Gamyklos oficiali parduotuvė su mūsų pačių gamykloje Qualifiedfor jūsų Urmu užsakymus.

Stiprus dizaino galimybes

Daugiau nei 6000 kryželiu dizaino iki šiol

Daugiau kaip 30 naujų projektų kiekvieną mėnesį

Tinkinti dizaino prieinama

Mokslo sriegis apskaičiavimas

Atsikratyti pramonės sudėtinga problema, trūkumas.

Teikiame 30% iki 300% daugiau siūlai kiekvienam projektui.

Kokybės ir kainos anksto

Aukštos kokybės su gamyklos kainų, Mūsų klientams, be abejo, galės mėgautis aukščiausio veiksmingumo vertinimas.

Unikali technologija raštuoto audinio

Tikrai pasiekti tikslą kitos, visos kalbos reikalingos diagramos skaitymo.

Medžiagos yra ekologiškai netoksiškas

Produktų medžiaga yra ekologiškai netoksiškas, kurie turi SGS bandymų ataskaita.

Tarnyba iš anksto

Gamintojas gali pasiūlyti geriau po pardavimo, apsaugos ir technologijos palaikymas.

Adata Kungfu kryželiu gamykla įkurta 2007 m., įsikūręs Liuzhou mieste, Guangsi provincijoje, Kinijoje, profesinės kryželiu gamintojas.Su pagrindinių technologijų, gamyklos didžiųjų projektavimą, kūrimą, gamybą, pardavimą ir rinkodarą. Siekiama teikti aukštos kokybės produktus,sprendimus, atsižvelgdami į klientų poreikius ir servisas.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 25cm x 2cm (13.78in x 9.84in x 0.79in)

• Medžiaga: 100% Medvilnės
  • Prekės Pavadinimas: Džiaugsmo Sekmadienis
  • Išorinės Pakuotės: PVC, PP