IWISTAO 300W+300W TAS5630 Stiprintuvo Valdybos Stereo Audio D Klasės Skaitmeninis OPA1632 Preamp PCBA HIFI DIY

Žymos: hifi diy, stiprintuvo valdyba, tas5630 stiprintuvo valdyba, Pigūs hifi diy, Aukštos Kokybės stiprintuvas valdyba, Kinija tas5630 stiprintuvo valdybos Tiekėjų.

OPA1632 yra visiškai diferencialinio stiprintuvo vairavimo aukštos kokybės garso analoginio-skaitmeninio konvertavimo (ADCs). Kaip aukščiausią garso kokybę, ji suteikė labai mažai triukšmo ir išėjimo vairuotojas. optimizuotas pagal šią paskirtį ir savybes, dizainas puikus pelnas pralaidumą OPA1632 yra 180MHz 50V/ μ s ir yra labai greitas konversijos greitis, ir jo indėlis triukšmas yra 1.3 nV/√Hz, kad užtikrinti jo veikimą, S/N santykis ir dinaminį diapazoną, ir jos iškraipymo yra labai mažas, tik 0.000022%. Su visiškai blokatorius struktūros lankstumą, ji gali būti lengvai įgyvendinta bendrosios pabaigos visiškai diferencialinė išėjimo perskaičiavimo. Diferencialinė išėjimo sumažinti net harmonikos, suteikia ADCs aukštos kokybės garso PCM1804. Puikios važiavimo sumažinti bendrą triukšmo režimas OPA1632 trukdžių, tokių kaip stop " funkcija, taip pat didina lankstumą stiprintuvo.

TAS5630 TI bendrovė yra D klasės stiprintuvas, integruotas analoginis įėjimas 300W stereo atsiliepimai (bendra galia 600W) , jis gali teikti iki 300W stereo nuo vieno tiekimo 50V prie 4 omų garsiakalbį, jos veikimas derinti tradicinius AB klasės stiprintuvą (

Savybės

1. Originalus TAS5630, OPA1632DR

2. Pagrindinis elektrolitinius kondensatorius filtras priimti Nichicon prekės, talpa 470UF/100V*4, užtikrina paramą stiprumo kada nors fount galia.

3. Atsparumas pasirinkimas iš penkių metalų varža, pagrindinis srovės naudoja metalo kino rezistoriaus tikslumas ± 1%, signalo ir triukšmo santykis geras.

4. Ekranavimas aukštos srovės induktyvumo, užtikrinti patikimą trapumą ir galingas.

5. PCB yra pagaminti 1,6 mm storio dvipusė lenta; 2 oz vario storis, purškimo alavo visą procesą ir užtikrinti gerą einamųjų veiklos per PCB pirmos klasės kokybės.

Gaminio Specifikacijos

1. Stiprintuvo tipas: klasė D

2. Statinė srovė: 65mA

3. Efektyvumas: 88%

4. Išėjimo galia: 2*300W ( DC50V , 4 omai, THD=10% )

5. Dažnių diapazonas: 20Hz iki 20KHz

6. Dinaminis diapazonas: >100 dB

7. Signalo ir triukšmo santykis (A-Svertinis): > 100dB

8. Darbo įtampos diapazonas: DC 30 ~ 50V

9. PCB dydis: 140mm*9mm*1.6 mm

1. Laivybos visame pasaulyje (Išskyrus atvejus, kai kuriose šalyse).

2. Užsakymai tvarkomi laiku per 3~5 darbo dienas nuo mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną

6. Mes tiekiame 4 rūšių laivybos paslaugas, kaip nurodyta toliau

A. Operatyvus Pristatymas: DHL, UPS ar Fedex. Greičiau laivybos ir sklandų sandorį, mes pakeisti laivybos kompanija tarp jų. Pristatymo Laikas: 3~7days

B. Standartinis Pristatymas: EMS, eParket (pas MUS yra) arba DHL Global Mail (Vokietija prieinami tik) Numatomas Pristatymo Laikas: 3~7days

C. Ekonomikos Pristatymas: Kinijos Oro Paštu / Sklypo, Hongkong Oro Paštu / Sklypo, Švedijoje, Po, ir pan. Pristatymo Laikas: 15~60days

D. specialiais Maršrutais: rusijos Specialus Maršrutas, Numatomas Pristatymo Laikas: 30~ 40days;

Australijos Specialus Maršrutas, Numatomas Pristatymo Laikas: 10~ 15days;

Importo muitais, mokesčiais ir kitomis muitų susijusių mokesčių, ne visi yra įtraukti į laivybos kaina . Pirkėjai prisiima visą atsakomybę už visas papildomas patirtas išlaidas (jeigu tokių yra).

Mes patikrinti elementą, kruopščiai ir įsitikinkite, kad kokybės prieš vežimą. Jei kai kurie įvyko netikėtų problemų, prašome susisiekti su mumis pirma.Jei tai yra kokybės problemų, pirkėjas gali pateikti teigia per 7days gavęs prekę, pirkėjas turi pateikti nuotraukas , video ir kitų įrodymų, kad pardavėjas nustatyti. Piktavalių sugadintus, pirkėjų prisiimti visą atsakomybę.

1) .Pirkėjui grąžinti mums prekes ir atsakingi už grąžinti laivyba išlaidos; kai tik gausime prekių ,mes atsiųsime naują produktą pirkėjui ir mokėti už siųsti laivybos kaina.

2) .Jei prekes (bendra kaina, įskaitant pristatymas yra mažiau nei 10USD) yra kokybės problemų, mes išsiųsti naują produktą į pirkėjo kitą, kad; jei pirkėjas neturite planą, kad nauja tvarka artimiausiu metu, pirkėjas gali sumokėti iš naujo siųsti, siuntimo išlaidų ir paprašyti išsiųsti naują produktą.

3). Dėl mokesčių problema, pirkėjas atsisako priimti prekes, pirkėjas turi būti Atsakingas už krovinių ir namuose.

1. Vienerių metų Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (su originalia pakuote, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,. Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Turmantomokykla.lt.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

• Pakuotės Dydis: 19cm x 12cm x 10cm (7.48in x 4.72in x 3.94in)

• Maksimali Galia Vienam Kanalui: Virš 200W
  • Modelio Numeris: WTAS5630