100vnt Grūdinto Stiklo Apsauginio aptvaro Filmas Meizu MX5 MX4 MX3 MX2 Pro5 5.0" Meilan Pastaba Note2 Note3 Metalo Screen Protector

Žymos: screen protector, stiklo apsaugos, grūdintojo stiklo, Pigūs screen protector, Aukštos Kokybės stiklo apsauga, Kinija grūdintas stiklas Tiekėjų.

Aprašymas:

1.Paviršius yra anti-naftos perdirbimo (Oleophobic danga), todėl pirštų atspaudų ir naftos nėra lengva likti ant paviršiaus, lengva valyti.

2.Visą klijavimas, automatinė adsorbcijos gali būti kartojamas surištos.

3.Visiškai skaidri: labai plonas, chemiškai apdoroto taip, skaidrus grūdintas stiklas.

4.Paviršiaus kietumas: paviršius turi kietumas 8-9h,Tai yra 9 kartus stipresnis už įprastus akinius. Įrankis ir klavišai yra ne gabalai.

5.Švelni liesti: galinį stiprių klijų, lengva įdiegti, ir todėl neturi įtakos touch jautrumas lietimui jautrus ekranas.

6.Sprogimų, sudužti atsparus stiklas pertraukos į mažas gabalas "sharp", saugesni nei kiti stiklo gaminiai.

7.Ultra-plonas stiklas(T≈0.26 mm), gali būti gydomi pagal grūdinimo esant aukštai temperatūrai 420.

8.Screen protector bus visiškai suderinta su jūsų Prietaiso ,prašome patvirtinkite savo modelį prieš atliekant mokėjimą. jei nežinote, jei ekranas

raštas tinka jūsų Prietaiso, prašome susisiekti su mumis. mes padėsime jums suderinti jį puikiai.

kokios pastaba : prašome patvirtinkite savo modelio prietaisą prieš atliekant mokėjimą. Suderinama Modelis: Už Meizu MX5 Už Meizu PRO 5 Pro5 Už Meizu MX4 Už Meizu MX4 Pro Meizu MX3 Už Meizu MX2 Už Meizu MeiLan 5.0" Už Meizu MeiLan M1 5.5" Už Meizu MeiLan Note2 M2 5.5" Už Meizu MeiLan M2 5.0" Už Meizu MeiLan Note3 M3 5.5" Už Meizu Meilan Metalo Pakuotė:

100 X Grūdintas Stiklas Kino Screen Protector, be mažmeninės prekybos, pakavimo .

100 X Sausas Valymas Audinys

100 X Drėgnos Valymo servetėlės su alkoholiu

Pristatymas:

1. Pakuotės laivo į daugumą šalių visame pasaulyje,siuntimo išlaidas visose šalyse yra vienodi.

2. Šis paketas bus išsiųstas Kinija Paštu arba Singore Paštu .

3. Prekės bus atidžiai tikrinamas prieš, kad išsiuntė

4.Turime 1-3 dienas laiko susidoroti su savo tvarka

5. Laivybos laikas bus įvairus, nes trukmės pasirinktinis tikrinimas ir savo vietos pašto apdorojimo laikas.

6. Jeigu tu negali gauti paketo daugiau nei 4 savaites, prašome susisiekti su mumis laiku. Pardavimo sąlygos 1. Visi produktai, prieš vežimą, mes bus būti 100% kokybės kontrolės! 2. Visi produktai, mes įvertins pakavimo prieš pardavimą, tvirtais kartono apsaugos produktų, kad būtų išvengta žalos procesas transportas 3. Jei gaunate produktą, yra defektų, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu ne pirmą kartą!Mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas! 4. Mes jums rasti geriausią sprendimą, išspręsti jūsų problemą! 5. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu!6. Jokių Muitų mokesčių ir mokesčio paskirties šalies Muitinės, bus pirkėjo atsakomybė Kodėl verta Rinktis MUS? Dvejų Metų Gamybos Patirtį Telefonų ir planšetinių kompiuterių priedai Profesija ir patirtis leidžia mums suprasti tai, ko jums reikia lengvai ir tiksliai, Greitai, pristatymo laikas, Maža kaina yra svarbus dalykas, kad mes stengiamės, kad ji būtų kuo mažesnė Aukštos kokybės visada yra mūsų sielos Garantija

01. Mes stengiamės tarnauti mūsų kiekvienam klientui ir juos patenkinti mūsų produktus ir paslaugas.

02. Visi produktai, mes įvertins pakavimo prieš pardavimą, tvirtais kartono apsaugos produktų, kad būtų išvengta žalos

procesas transporto Susisiekti su mumis, Mes pasistengsime atsakyti jums pranešime Per 24 valandas! Mūsų darbo laikas:( pirmadienis-penktadienis) 8:00-22:00 val. (Kinijoje,Pekine) 19:00-08:30 am (JAV/Kanada)

• Įrenginio Tipas: daug (100 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 29cm x 19cm x 10cm (11.42in x 7.48in x 3.94in)