Vaikščioti Šalia, Jūs iš Dramblio kaulo, Vestuvių Suknelės, Spagečiai Dirželiai V-kaklo Tiulio Trumpas Priekiniai Ilgai Atgal Paplūdimio Boho Nuotakos Suknelės, Naują Atvykimo

Žymos: nuotakos suknelės, trumpas priekinės, vestuvinė suknelė, Pigūs nuotakos suknelės, Aukštos Kokybės trumpas priekinės, Kinijos vestuvių suknelė Tiekėjų.

Dydžių Lentelė

Šiltas priminimas 1: jei pasirinksite šią suknelę, prašome palyginti savo dydį, žemiau dydis atidžiai. Jūs taip pat galite paprašyti jūsų vietos pritaikyti, kad tilptų tai už jus, jei jūsų kūno dydžio pokyčiai kartais. Šiltas priminimas apie 2: Jei norite, kad kitą dydį/ kitos spalvos, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, siekiant padėti jums patikrinti. Pagal užsakymą, prašome pratęsti laivą iš laiko. Šiltas priminimas 3: Jūs galite pratęsti laivą iš laiko, ir jūs taip pat galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, siekiant padėti jums plėsti pristatymo laiką. 4: suknelė neapima jokių priedų, pavyzdžiui, pirštinių, vestuvių šydas, ir krinolīns ar mergina ( parodė ant nuotraukos). Nori Mūsų pasiūlymą ir paslaugos gali padėti jums ir linkiu tiek jums, tiek mums turėti gerą bendradarbiavimą. Sveiki didmeninė ir išskleidžiamajame laivybos. Jei jūs turite parduotuvė/parduotuvė jūsų šalyje, Gal mes galime padėti jums daugiau, ir duoti jums pasiūlymą apie karšto pardavimo elementus. Bendravimas iš širdies. :) Siuntos

***Tarptautinė Pirkėjai – Atkreipkite Dėmesį:

a) Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

(b) patikrinkite, ar su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš užsakant/perkant.

(c) Šie mokesčiai paprastai renka pristatymo krovinių (krovinio) bendrovė, arba kai norite pasirinkti elementą – nepainiok ir papildomai siuntimo išlaidas.

Apie Mus

Nors mes Turmantomokykla.lt laikyti ne ilgai,mes esame vestuvių suknelės&ypatinga proga suknelės ir t.t projektavimo ir gamybos įmonė, daugiau nei 10 metų,didžioji dalis mūsų verslo praktika-gamyba, vestuvinės suknelės už JAV, didžioji britanija, Vokietija ir kt Europos srityse.Visi mūsų produktai yra pagaminti su aukščiausios medžiagų(satino, šifono, organza, tiulis, taftos, georgette, šilko, poliesterio ir pan.), ir su labai gera kokybė.Prašome tiesiog pasitikėti mumis jūs būsite 100% patenkinti mūsų produktus ir paslaugas.

Grąžinimo Politika

Mes lengvai grąžinimo/keitimo procesas! Galite grąžinti šią prekę grąžinti visą (išskyrus siuntimo išlaidas).

E. Produktas turi būti unworn ir tik bandė tinka ir dydžio.

Grąžinamoji išmoka : Dėvėti, Parfumerijos ar Pakeisti drabužiai.

F. Prekė turi būti grąžinta(priemonės taikomos ir pradėtos grąžinti per 7 dienas nuo priimdamas prekes. Tai pirkėjo atsakomybė mokėti grąžinimo arba keitimo pašto.

Grąžinamoji išmoka : Per 7 Dienas dar negrąžinti.

G. Kai tu grįžti, prašome įtraukti pastabą jūsų vardą, adresą, užsakymo numerį,trumpai paaiškinant priežastį grįžti.

Apie Atsiliepimą

Grįžtamasis ryšys yra svarbus ir jums, ir mums, jei jūs patenkinti mūsų daiktų ir paslaugų, prašome Rašyti gerų atsiliepimų už mus, Mes padarysime, kad jums taip pat, jei esate nepatenkinti mūsų daiktų, prašome nesuteikia mums neigiamų atsiliepimų iš karto, prašome susisiekti su mumis pirmą, nesvarbu, kas atsitiks , Mes manyti, kad mes galime rasti geriausias būdas išspręsti problemą .Jei ne, Po Neigiamų atsiliepimų Nėra vėlu. Dėkojame už jūsų supratimą.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

• Atgal Dizainu: Nėriniai
  • Iškirpte: V-Kaklo
  • Elemento Tipas: Vestuvių Suknelės
  • Nėščioms Moterims,: No
  • Vestuvinė Suknelė Audinys: tiulis
  • Mados Elementas: paprastas
  • Rankovės Stilius: Spagečiai Dirželiai
  • Suknelės Ilgis: Grindų Ilgis
  • Rankovės Ilgis(cm): Rankovių
  • US Dydis: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
  • Siluetas: A-Line
  • Modelio Numeris: W-22633
  • Prekės Pavadinimas: VAIKŠČIOTI ŠALIA JŪSŲ
  • Talėja: Imperija
  • Vaizdo Tipas: 100% Realus Vaizdas
  • Apdaila: Klostyti,Pakopų
  • Tikrasis Vaizdai: Taip
  • Traukinys: Nėra
  • Built-in Liemenėlė: Taip

gorgeous the dress. great workmanship and stayed perfect.

Carolinemannion (2018-04-05)