Legenda Madame White Snake kostiumai Kinijos senovės pasakų Suknelė + Šydas hanfu drabužių Kino, televizijos veiklos Apranga

Žymos: Legenda, legenda, legendos legendomis, Pigūs legenda, Aukštos Kokybės legenda, Kinijos legendos legendomis Tiekėjų.

Legenda Madame White Snake kostiumai Kinijos senovės pasakų Suknelė hanfu drabužių Kino, televizijos veiklos, Apranga, Naujos konstrukcijos PASTABA: ^ .^ Gera Kokybė ir Medžiagos Tik Mes neparduodame pigių šiukšlių Produktų..., Kai jūs pateikiate užsakymą,Pls pastaba jūsų aukštis, svoris, krūtinės ir juosmens dydis 1 st ... ^ .^ Daugiau produktų, Kviečiame apsilankyti mano internetinėje parduotuvėje Nuorodą :

Atsiliepimai:

Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Jeigu esate patenkinti prekes galite užsisakyti,

palikite 5 žvaigždžių atsiliepimų. Jei nesate patenkinti prekes galite užsisakyti, prašome

susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį. Galime dirbti kartu, siekiant išspręsti bet kokius ginčus.

Patikrinkite, ar jūsų prekės (- ių) į veidą su kurjerių tarnybos prieš pasirašant, išvengti jūsų prekės (- ų)

pakuotėje yra pavogtas arba pakeisti Express Bendrovės arba vartotojo darbuotojų, kai pasirašė, tai

rodo jūsų prekės (- ių) ir yra gerai, mes neatsakome už bet kokius nuostolius, apie šiuos du atvejus

aukščiau. Jei jūsų prekės (- ių), kai pavagiamas arba pakeistas, prašome susisiekti su kurjerių tarnybos duoti popierius įrodymas

jums į veidą iš karto, tada galite reikalauti kompensacijos iš

Express " kompanija.

Susisiekite su mumis

Jei pirkėjas turi kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, Mes pasistengsime atsakyti

greitai-per 12 valandų.

Klientų Informacija:

Prašome palikite pavardę, tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą, jei jums vieta

kad, kitaip prekėms gal grįžo atgal vietinio pašto skyriaus, ir

mes grąžinsime nėra siuntimo išlaidas. Informacija:

Aukštis:160--170cm Biustas Dydis

Aprangą sudaro: Suknelė+Šydas

Apie mus:

· Šiuo metu mes specializuojasi įvairių stilių drabužiai.

·

Jeigu jūs esate didmenininkas, ar ieškote verslo partnerį Kinijoje, prašome susisiekti su mumis.

·

Apmokėjimas:

· Priimame Sąlyginio mokėjimo būdą.

· Pirkėjas atsako už bet kokius mokesčių ar muitų apmokestinti savo šalyje.

Pristatymas

1 Daiktai bus išsiųsti per 1-6 darbo dienas po to, kai mes patikrinti jūsų mokėjimą.

2 pasakykite man savo dabartinį adresą po apmokėjimo per 1-3days; kitaip, mes

bus pristatyti savo prekės remiantis jūsų sąlyginio Deponavimo adresą, todėl įsitikinkite, kad jis yra teisingas.

3 Prieš užsakant, prašome susisiekti su mumis ir patvirtinti jūsų pageidaujamas vežimo būdas. Paprastai,

tai trunka 15-25 darbo dienas atvykimo Oro Paštu, ir trunka 3-10 darbo dienų iki Express".

4 Kartais ji galėtų būti ir ilgesnis dėl blogo oro, laiko švaistymas muitinės

pašalinimo.Taigi, prašome palaukti, kantriai, kai jums nereikia gauti savo pozicijos dėl laiko.

5 Jei jums nereikia gauti elementą, per trisdešimt dienų, prašome susisiekti su mumis, ir tada man bus padėti jums sekti jį.

pakuotėje yra pavogtas arba pakeisti Express Bendrovės arba vartotojo darbuotojai, pasirašytas, tai rodo,

jūsų prekės (- ių) ir yra gerai, mes neatsakome už bet kokius nuostolius, apie šiuos du atvejus virš.

Jei jūsų prekės (- ių), kai pavagiamas arba pakeistas, prašome susisiekti su kurjerių tarnybos duoti popieriaus įrodymų

jums į veidą iš karto, tada galite reikalauti kompensacijos iš

Express " kompanija.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 20cm x 30cm (3.94in x 7.87in x 11.81in)