Modeliavimo šuo 28cm pūkuotas kailis linkęs šuo modelis žaislas amatų,fotografija,rekvizitai,namų puošybai a1935

Žymos: namų dekoro dėklas, namų dekoro pagalvėlė, namų dekoro pagaminta kinijoje, Pigūs namų dekoro dėklas, Aukštos Kokybės namų dekoro pagalvėlė, Kinija namų dekoro pagaminta kinijoje Tiekėjų.

dėkojame už jūsų aplankyti mūsų parduotuvės , jūs privalote būti nuostabios, jei jūs pakabinti mūsų parduotuvėje.

mes turime daug skirtingų serijų pliušiniai žaislai , ir mes turime pasiūlyti geriausia kaina su geriausios kokybės.

jei jūs, kaip ir kiti žaislai, jūs galite ieškoti sau nuo mūsų parduotuvėje, arba galite susisiekti su mumis laisvai, mes galime atsiųsti nuorodas nepriklausomai nuo jūsų reikia , ačiū už jūsų aplankyti mūsų parduotuvėje.

jei jūs pirkti urmu, jūs galite susisiekti su mumis laisvai, mes galime jums pasiūlyti geriausia didmeninės kainos, arba, jei norite, specialūs customed-pagaminti žaislai, mes galime padėti jums gaminys gerai.

medžiaga:

vidinis instructure sunku plastical modelis

ne instructure :pūkuotas kailio

• Pakuotės Dydis: 30cm x 14cm x 17cm (11.81in x 5.51in x 6.69in)

• Stilius: Dirbtinis
  • Medžiaga: Plastikiniai