8L/H 6KW Orinės Ventiliatorius, sauna, garų generatorius home

Žymos: generatorius, garo generatoriai, Pigūs generatorius, Aukštos Kokybės garo generatoriai.

8L/H 6KW Orinės Ventiliatorius, sauna, garų generatorius home

Darbo Principo Drėkintuvai yra sudarytas iš cilindro,vandens įleidimo vožtuvą,išleidimo vožtuvu arba drenažo siurblys,valdymo plokštės ir talpyklos. Kai vandens įleidimo vožtuvas atsidaro,vanduo patenka į cilindrą.Kaip vandens lygis pakyla,įtampos elektrodų yra panardintas vandens,elektros srovė sukuria tarp elektrodų dėka vandens laidumas,ir vandens temperatūra pakyla iki virimo sukurti sterilią garo.

Specifikacijos

Pramonės sandėliavimo Drėkintuvas

Professionla gamintojas

Su aukštos kokybės produktas

Turtinga patirtis

Savarankiškas Tipo Drėkintuvai

Tai nemokama-stovėti drėkintuvas garinimo ir pučia iš steams visiškai sterilizuotas būklės iš cilindro, kur elektros energijos tiekimas visiškai verda vanduo priėmė mi-COM kontrolės sistema kad veiktų optimaliai derinti drėgmės poreikis kiekviena erdvė yra kartu su drėgmės jutikliu.

Kaip su charakteristikos elektrodo tipo, jokių specialių saugumo prietaisas yra būtina, ir jos veikimas gali būti atliekamas atskirai.

Savybės

Lengva ir patogu manipuliuoti ekranas

Valdiklio ekrane apima meniu pasirinkimo, priversti, drenažo, reguliavimo, valdymo, nerimą breaker ir pan, ir gali būti lengvai valdyti bet kurio vartotojo.

Tiksliai kontroliuoti

Kontroliuoti naudoti Mikro Procesorius atlieka vaidmenį, būtent drėkintuvas maksimalus efektyvumas, taip pat yra energijos taupymo.

Drenažo siurblys montuojamas

Drenažo siurblys montuojamas apsaugo nuo pašalinių medžiagų", atraminės konstrukcijos-up į cilindrą, ir nemokamai drenažo galima padaryti kur cilindras yra išdėstyti.

Saugumas ir patikimumas

Saugumas ir patikimumas pagrįstas dizainas praėjo per griežtą saugumo standartą, Europos gauti CE ženklą.

Auto plovimas

Automatinė plovimo sistema neleidžia kaupti užsienio klausimais į cilindrą, kuris gali atsirasti dėl ilgo laiko darbui, ir švarus sąlygos gali būti išlaikytas.

Cilindrų sudarytas lengvas montavimas/demounting

Cilindras turi struktūrą, kurią galima išardyti, todėl yra šiek tiek problemų su savo valymas, kuri leidžia savo patvarumo pratęstas.

Pagrindiniai Punktai Aliuminio korpusas, Garų drėkintuvas kabinetas yra pagamintas iš aliuminio lydinio plokštele, kuri užtikrina aukšto lygio korozijos ir rūdžių ir nebūtinai turi būti padengtas. Šios talpyklos padeda įsitikinti, kad įrenginys yra šviesos svertinis, aukštos stiprinti ir jau seniai gyvenime. Cilindrų stebėjimo Sistemos " Micro-chip yra įmontuota cilindre stebėti darbo statusas cilindro ir užtikrina didesnį efektyvumą, geresnį energijos taupymo ir patikimesnius rezultatus. Aukšto Lygio Saugos Priemonės HESSWAY išimtinę antielectric-nutekėjimo sistema stebi, ar drėkintuvai yra gerai pagrįstas, todėl eksploatavimo ir techninės priežiūros ir saugus. Drenažo vandens temperatūros kontrolės sistema Ši sistema kontroliuoja drenažo vandens temperatūra turi būti mažesnė nei 60℃, kuris yra pagal JAV UL 998 kodą, ir užtikrina, drenažo vamzdis nebus pažeisti hotwater. Drenažo užkimšti apsaugos sistema, Kai drenažo vamzdis yra užsikimšęs vienetas nustoja veikti avoide vandens perpildymo. Drenažo siurblys, Skirtingai nei tradicinių drenažo vožtuvas, HESSWAY drėkintuvas naudoja drenažo siurblys. Skersmens drenažo siurblys yra pakankamai didelis, kad pro didelį vandens ekonomija.greitųjų sparnuotės sukasi gerbėjų vandens masto cilindras yra pratęstas iki 2 ar 3 kartus, nei prieš, ir drėkinimo procesas tampa tikslesnis ir stabilus. Kontrolės Sistema HESSWAY drėkintuvas naudoja 32 bitų CPU grandinės, valdybos pasiekti aukšto patikimumo. Mikro lustas, kuris yra integruotas į cilindrą, stebi culinder darbo statuso realiu laiku. HESSWAY kontrolės sistema naudoja žodį labiausiai išsivysčiusių neuroninis tinklas dirbtinis intelektas algoritmu, sumaniai koreguoja vidaus darbo parametrų sistemos, automatiškai prisitaiko prie įvairių vandens savybes arba kitas išorės sąlygas, sumažina energijos suvartojimą, padidina reakcijos greitį ir patikimumą, ir optimizuoja veikimą, poveikį. Drėkintuvai neprivaloma WIFI modulis nustato interneto tinklų stebėsenos ir kontrolės sistema. HESSWAY humidier turi RS485 ryšio prievadas, kuris palaiko daug tinklų, pvz., Modbus ir kt. ECHO serijos drėkintuvai turi nixie vamzdis displayer. MAX Serijos drėkintuvas yra didelis ekranas, LCD displayer. Mutis lygio meniu parametrai užtikrinti aukštą saugumo. On/off Kontrolės skyriaus paleidžia arba sustabdo pagal signalas humidistat. Proporcingo Valdymo, garo talpa svyruoja nuolat pagal įvesties proporcingas signalo, pvz., 0-10V, 0-5V, 1-5N, 0.5-4.5 V, 0-20ma, 4-20ma ir 2-10V. Elektrodo Garų Drėkintuvas serija : ECHO ir Max serijos Garų talpa svyruoja 2-130kg/h, drėkintuvai yra naudojami daugelyje pramonės ir prekybos srityse. MIN serija: Talpa svyruoja nuo 0,5-3 kg/h, drėkintuvai yra naudojamas ventiliatorius ritė vieneto ar kitų mažų AC vienetų. LIKUSIOS serijos: Talpa svyruoja 2-4kg/h, drėkintuvai yra naudojami gyventojas, kaip centrinio drėkinimas. OEM serija: Talpa svyruoja 2-65kg/h, drėkintuvai yra naudojamas kompiuteris kambaryje, oro kondicionavimas, kaip drėkinimo dalis. SteamPRO Serija: vandens Šildymui gaminti sterilūs garo pagal perkaitinto garo, naudojama daugelyje pramonės ir prekybos atvejų. ElecPRO serija: Šildymo, vandens, elektros šildymo elementų gaminti garų sterili, naudojama daugelyje pramonės ir prekybos atvejų.

• Pakuotės Dydis: 53cm x 30cm x 30cm (20.87in x 11.81in x 11.81in)

• Formos: Komercinės Aikštėje
  • Prašymas: >60㎡