Kisstyle Mados Shakugan No Shana Deginimas Akimis Shana Balta Mokyklos Žiemos Vienodus Drabužius, Cosplay Kostiumų,Individualų Priimtas

Žymos: cosplay kostiumas, kostiumas kostiumas, cosplay kostiumas, Pigūs cosplay kostiumas, Aukštos Kokybės kostiumas kostiumas, Kinija cosplay kostiumų Tiekėjų.

Apie MUS: Tai COS Profesionalus Tiekėjas.Mes siūlome didmeninė ir mažmeninė visame pasaulyje. Jeigu jūs esate didmenininkas,galite pabandyti susisiekti su mumis jei jums reikia daugiau. Jei esate pardavėjas,galite pabandyti susisiekti su mumis dėl daugiau siuntimo informaciją. Jei esate suinteresuotas pirkėjas,galite pabandyti susisiekti su mumis dėl daugiau prašymą.

Kai pritaikyti(suaugusiųjų ir Vaikų) reikia: Jei Mūsų S ize Diagramos NEGALI prilygti jums gerai,ple ase consi der individualų dydį. PRITAIKYTI: jūs galite atsiųsti mums savo dydžio duomenų,įskaitant ūgį,svorį,pečių,krūtinės,juosmens,klubų.kt . Pritaikyti Žmogui/Moterų/Vaikų bus ne problema!

Jei jums reikia Individualų Dydį kostiumu,veiksmus:

1 Pasirinkite bet kokio dydžio pateikdami užsakymą.(Jei jūsų dydis yra crazy big,pabandykite susisiekti su mumis prieš perkant prašom!)

2 dydį, Išmatuokite savo duomenis ir padaryti dėmesį jūsų užsakymą.

"Vienas Dydis" už Individualų.

Pažymėti: Jei jūsų dydis yra labai labai didelis stilių,bandykite susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymą.Ačiū.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 25cm x 8cm (13.78in x 9.84in x 3.15in)

• Sudedamosios dalys: Visas Komplektas
  • Modelio Numeris: Kisstyle