WETKISS 2018 m. Vasaros Sandalai Moterims Vaikas Suede Aikštėje Kojų Plokščias Padas Aikštėje Sagtis Avalynės Mados Atsitiktinis Moterų Liftas Batai

Žymos: vasaros sandalai, vasaros sandalai moterims, mados sandalai moterims, Pigūs vasaros sandalai, Aukštos Kokybės vasaros sandalai moterims, Kinijos mados sandalai moterims Tiekėjų.

DYDIS LENTELĖJE, Jei jūsų pėda yra plati, galite pasirinkti vieną dydis didesnis. Pėdos ilgis JAV Dydis EUR Dydis, Pėdos Ilgis(CM)

Prašome pasirinkti dydį pagal jūsų pėdos ilgis.

VAIKŠČIOTI SAVO KELIĄ,

GYVENTI SAVO GYVENIMĄ.

WETKISS

kokios pastaba : Visi duomenys yra 1-2 cm klaidų(Duomenų rinkimo dydis:36) KAMPAS

2018 naujas aikštėje kojų vasaros mados moterų sandalai

natūralios odos aikštėje kulniukai moterų batai

2018 naujas mados atsitiktinis ponios batai

LOGOTIPAS INFORMACIJA

RODYTI

DUK Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Q1. Kaip aš galiu pasirinkti tinkamą dydį ?

Pirma ,prašau išmatuoti savo pėdos ilgį ir pėdos plotis pagal mūsų dydžio lentelė . tada galite imtis savo pėdos ilgį ir plotį, kaip pagrindą pasirinkti tinkamą dydį. Jei esate JK klientas , prašome atkreipti dėmesį į mūsų dydis nėra nei UK dydis , nei rusas dydžio . todėl jums reikia pasirinkti dydį pagal jūsų pėdos ilgis.

Q2. Kaip patvirtinti, parametras batai ,pvz., kulno aukštis , velenas ir t.t .

Paprastai , jūs galite patikrinti nuotrauka produktų, bus vieną nuotrauką parodyti aukščio aukštakulniai , platformos ir kt . Taip pat galite skaityti "produktų detaliau "

Q3. Ar bateliai yra natūralios odos ?

Prašome perskaityti pavadinimas produktus. Jei yra natūralios odos pavadinimas, tai yra natūralios odos. Jei mes pažymėtos kaip PU , tada jis negali būti natūralios odos. Tuo pačiu metu ,jūs galite patikrinti " Prekės specifiką ".

Q4.Kaip aš galiu atskirti įkrovos yra žiemos ar rudens stiliaus ?

Prašome perskaityti įvadas batus.Jei mes pažymėtos kaip žiemos įkrovos arba sniego boot, tada jis bus žiemos įkrovos. ar jums reikia patikrinti spalva mygtuką puslapio .Kai kurie batai turi kailio pamušalu arba odinis pamušalas . paprastai , kailio pamušalas, bus žiemos įkrovos.

Q5.JEI man tai nepatinka ?

Jei jums nepatinka mūsų produktą, galite susisiekti su mumis tiesiogiai per pranešimu , el. paštu arba wechat . Priimame grąžinti sklypas be jokios priežasties. Pls pls pls neatidarykite ginčų! Mes padarysime viską, kad išspręsti šią problemą. Tikrai vertiname jūsų pagalbą.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

• Kulno Tipas: Aikštėje kulno