Žymos: Lėlės, Pigios Lėlės, Minkšto Silikono Vinilo 55cm Reborn Baby Girl Lėlės Nuraminti Tikroviška Kūdikių žaisti namuose žaislas, skirtas Vaikams Kalėdų, Gimtadienio Dovana.

[produkto aprašymas]

Dydis: apie 55 cm

Svoris: neto svoris apie 1,2 kg pakavimo apie 1,3 kg.

Struktūra: galvos ir galūnių yra gaminami iš importuojamos minkšto silicio dioksido gelis, kūno medvilnės kūno, labai minkštas, kūdikio galūnes gali judėti, gali atsisėsti ir atsigulti, negaliu atsistoti, negaliu kalbėti; medžiaga lėlės negali patekti į vandenį.

Akys: Atidaryti akis lėlės gaminti aukštos kokybės akrilo akis Taivanas; akys bus ne mirksi. Akys beveik lėlės akys.

Plaukai: Ma Haimao, rankų implantai, rekomenduojama šukos šukos su metalo šukos.

Suknelė: imtis tam tiktų, pavyzdžiui, nuotrauką. Jei jums reikia pakeisti savo drabužius į savo, rekomenduojama pirkti kūdikio NB arba 0-3 mėnesių dydžio.

Būkite atsargūs: Rankinis matavimas, svorį, dydį, nedidelis klaidos Produkto pakuotės bus modernizuotos, netaisyklingai! Šiltas patarimas: Atkreipkite dėmesį, kad dėl apšvietimo efektas ir ekrano ryškumą / kontrastą ir kitus parametrus, atidarę vaizdą svetainėje ir tikrosios spalvos daiktų, ten gali būti subtilūs skirtumai. Pastaba: 1. Įsitikinkite, kad jūsų dabartinis adresas yra teisingas, kai galite pateikti užsakymą 2. Prašome, pasirinkite pristatymo būdą ir mokėjimo tvarka, įskaitant pristatymas (jei turi padengti krovinių). 3. Jums reikia sumokėti per 1-2 dienas! Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių. Mes negalime užtikrinti, kad visi tarptautiniai laivybos laikas, dėl muitų ir geografinius skirtumus atskirose šalyse, gali turėti įtakos pristatymo laiką. Mes pakuotės ir transporto priemonių paketo, kaip greitai, kaip įmanoma! Mūsų garantija: Jei esate nepatenkinti mūsų produktų kokybės 100%, galite pasirinkti, kad pakeisti prekes per 30 dienų po prekių pristatymo, prekinių apmoka pirkėjas, nedaro žalos prekių ir originali pakuotė. Kreipkitės į mus: Jei jums reikia pagalbos ar turite klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes atsakysime jums kaip galima greičiau, kol jūsų pasitenkinimą. Labai ačiū už jūsų paramą ir palaikymą. Atsiliepimai: Mieli draugai, jūsų pasitenkinimas yra mūsų paslaugos principas, ir jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbus. Jei esate įsitikinusi, prašome pateikti mums 5 žvaigždučių įvertinimo ir didelio DSR tarnybos metu. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Neskubėkite daryti jokių blogų komentarų. Leiskite jums padėti su visomis problemomis, įskaitant visą kompensaciją ir pakeitimo prekes! Labai ačiū už ateina. Linkiu jums laimingo gyvenimo ir tikimės, kad jūsų apsilankymo, kitą kartą!

• Pakuotės Dydis: 50cm x 18cm x 15cm (19.69in x 7.09in x 5.91in)

• BJD/SD Požymis: Lėlė
  • Formos Kategorijos: Charakteris
  • Įspėjimas: laikyti atokiau nuo ugnies