Paramos 24/7

Paslauga kasdien .

Išpardavimas
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4

Istorijos įrašai Kinijos Originali Visas kopijas penkis tūkstančius metų Kinų istorijos vadovėlis žinių skaitymo istorija knygos

€31.24

€35.21

Prieinamumas :Yra sandėlyje

Žymos

Žymos: istorija knyga, knygos istorija, kopijuoti knyga, Pigūs istorija knyga, Aukštos Kokybės knygos istorija, Kinija kopijuoti knygos Tiekėjų.

 
 

Autoriai aprašo Autorius: Sima Qian (Xi Han) Abstraktus "Visus įrašus (visą kolekciją) (rinkinys 4 tomai)" yra garsaus Kinų istorikas Sima Qian parašė istorinių darbų, pirmame stulpelyje dvidešimt keturias bylas, įrašus nuo pradžios legendinio Huang Di, kol Han Imperatorius Wu buvo pradžioje iš trijų tūkstančių metų istorija, žinomas kaip atsisveikinimas (istorikų, nėra jokios prasmės "Li San"). Turinys Anotacija "Visus įrašus (visą kolekciją) (rinkinys 4 tomai)" parašytas pagal garsaus istoriko, rašytojo Sima Qian Vakarų Han Dinastijos, įrašė Geltonasis Imperatorius žaisti pagal Imperatoriaus Wu buvo pradžioje metų istoriniai pokyčiai, iš viso trijų tūkstančių metų istorija, yra pirmasis Kinijos biografinė istorija, buvo įrašytas kaip pirmasis iš dvidešimt keturių istorijų. Ši knyga apima dvylika, trisdešimt, septyniasdešimt biografijos, ten šeimos stalo, aštuonių knygų, iš viso 130 dokumentus, daugiau kaip 52 žodžiai. Tarp jų, "Ji" yra kontūrai to, be "Qin Ji", įrašytas į istoriją imperial sėkmę; "šeimos" pasakoja istoriją iš eilės feodalinės aristokratijos veiklą ir poelgius; "biografijos" klasės istorija poveikis biografijas, nedaug teksto įrašus mažumų, tokių kaip " istorijos "stalo"; už kiekvieną istorinių relikvijų, yra kontaktinės linijos Knygos Pasakojimo ir pridėtinės; "knyga" aprašymas sistemos plėtra, susijusi su ritualas sistema, astronomijos karių, teisės, socialinių ekonominių, geografinių ir kitų aspektų turinio kanalų. "Istoriniuose" didelės apimties, išsami sistema, susijusi su politika, ekonomika, filosofija, estetika, literatūros, astronomijos, geografijos ir net medicinos būrimą ir pan., apimantis beveik visas turinys istorinį laikotarpį, socialinės veiklos, yra encyclopedic šedevras, turėjo didelę įtaką plėtojant pasaulio istorijos ir literatūros po Lu Xun, žinomas kaip "daina istorikai, be jokios prasmės iš Lisao" "". Pirmas biografija istoriografijoje metodas vėliau dinastijos "oficiali istorija" palikimą, tuo pačiu metu, pasakojimo paprasta, populiarių kalbos sklandumo, kuris atleisti ramus, Zhuang harmonikų sukėlė ir turto pakeisti, buvo vadinamas "klasikiniu" aukščiausias pasiekimas Kinijos, užima svarbią poziciją literatūros istorijos Kinijos. "Istoriniuose" svarbu, skaityti, suprasti, Kinijos istorijos ir kultūros, paskaityti knyga. Be to turtinga istorinių žinių, svarbiau yra atsižvelgti istoriją kaip veidrodis, kasybos ieškau socialinės plėtros ir kilti ir kristi šalies įstatymus, patirtis ir pamokas, rasite, koordinates, gyvenimo kelyje.

 • Pakuotės Svoris: 0.25kg (0.55lb.)
 • Pakuotės Dydis: 120cm x 120cm x 120cm (47.24in x 47.24in x 47.24in)
 • Įrenginio Tipas: daug (4 vnt/lot)

 • Auditorija: Suaugusiųjų
 • Prekės Pavadinimas: EXBOKU
 • Tipas: Knygos
 • Žanras: Išsilavinimas

Parašykite savo atsiliepimą!

1 2 3 4 5
Kokybė
Kaina