Ablibi Bambuko Medienos Akiniai nuo saulės Moterims Senovinių Medinių Rankų darbo Veidrodinį Danga Poliarizuota Dizaineris Saulės Akiniai, Akiniai Medienos dėžė

Žymos: mediniai akiniai nuo saulės moterims, medienos akiniai nuo saulės, dizaineris akiniai, Pigus mediniai akiniai nuo saulės moterims, Aukštos Kokybės medienos akiniai nuo saulės, Kinija dizaineris akiniai Tiekėjų.

medienos rėmas

Poliarizuota

RANKŲ darbo MEDINIAI AKINIAI nuo saulės - Kiekvienos poros akiniai nuo saulės yra unikalūs ir pagaminti iš kriaušės medžio laminatas su natūralaus vaško danga. Akiniai nuo saulės yra lengvas ir gali plūduriuoti vandenyje.

CR-39 POLIARIZUOTI LĘŠIAI - Mūsų poliarizuota lęšiai suteikia crystal clear vision ir anti-glare su 100% UV400 apsauga, apsaugoti savo akis nuo saulės spindulių metu ieškojimų.

KLASIKINIAI NATŪRALIOS STILIUS - Klasikinis būdas, stilius atrodo stilingas visiems. Rėmo dydis: 145mm priekiniai plotis x 143mm rėmo kojų ilgis x 49mm aukštis (5.7" x 5.6 x 1.9"). Nosies tiltas: 19mm (0.75"). Objektyvo dydis 52mm x 40mm (2.0" x 1.6").

NEMOKAMAI MIKROPLUOŠTO MAIŠELIS - Kiekvienos poros akiniai nuo saulės ateiti su vienu aukštos kokybės bambuko atveju, vienas maišelis ir švarios mikropluošto audiniu nuolat akinius nuo saulės saugus.

100% PINIGŲ grąžinimo GARANTIJA - Visa motelan klientai gali naudotis 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Klientai gali grįžti ir gauti grąžinamas tuo atveju, jei pirkimo nėra patenkinamas dėl bet kokios priežasties. Jūs turite jokios rizikos pabandyti.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 10cm x 10cm (7.09in x 3.94in x 3.94in)

• Rėmas Medžiaga: bambuko
  • Lęšių Medžiaga: CR-39
  • Medžiaga: Carbonized Bambuko