Žymos: erdvės taupymo, kabo rankinėje organizatorius, sutaupyti vietos, Pigūs erdvės taupymo, Aukštos Kokybės kabo rankinėje organizatorius, Kinija sutaupyti vietos Tiekėjai.

Nuimamas 6 Skyriuje Organizatorius Dėklas Kabinti Rankinėje Organizatorius Aišku, Rankinėje Surinkimo Krepšys Saugojimo Turėtojas Erdvės Taupymo Punktas:Kabo Krepšys MATMENYS: 15.5*40*133.5 cm/6"w x 15,7"d *52.5"h, 5 skirtingų spalvų, smėlio spalvos/pilka/ruda/rožinė/violetinė, didesnis pasirinkimas už jus. NUIMAMAS DIZAINAS -- Pritaikomos visų tipų spinta, maksimaliai panaudoti vertikalios erdvės, ji gali būti padalinta į 2 spinta organizatorius, kurie, todėl puikiai tinka mažųjų spintos. Ji taip pat pridūrė, mobilumo, sulankstomas dizainas. Tinka ir namams, ir kelionėms, Lengva nešiotis. IDEALIAI tinka VISŲ TIPŲ SANDĖLIAVIMO-Tai patogus ir tinkamas Max 6 kamerų siūlo laikyti įvairius daiktus atskirai, parduotuvėje ką nors iš suaugusiųjų, rankinės,batai,piniginės,megztiniai kūdikių drabužių,žaislų. Puikus sprendimas organiz rankinės, piniginės, nuo didelių iki mažų savo spinta, palikti maišeliai žalą nemokamai. Išlaikyti savo garderobą, švari ir tvarkinga. EKO-DRAUGIŠKOS MEDŽIAGOS -- Aplinkos neaustinio audinio, todėl šis spinta organizatoriai sistema stipri ir patvari naudoti, storio poliesterio tinklelio, žr.-per dizainas leidžia lengvai matyti, kas yra saugomi ir pasirinkti tinkamą maišelį, bet kokiai progai,sutaupyti jūsų laiką. LENGVA PAKABINTI -- Tvirtas metalo pakabos įtraukti, lengvai pakimba ant standartinio spinta lazdele.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 25cm x 20cm (15.75in x 9.84in x 7.87in)

• Funkcija: Veidrodėliai,Eco-Friendly,Įžuvinti
  • Klasifikacija: Nustatyti