Žymos: kryžiaus odininkas, fake boobs, false krūtinę, Pigūs kryžiaus odininkas, Aukštos Kokybės fake boobs, Kinija klaidinga krūtis Tiekėjų.

JAV dolerių, 25.32 /vnt JAV dolerių 39.98 /pora JAV dolerių 229.63-289.63 /vnt JAV dolerių 299.98 /pora JAV dolerių 29.98 /pora JAV dolerių 239.98 /pora JAV dolerių 29.98 /pora JAV dolerių 27.96 /vnt Topleeve 6000g/pora Silikono Netikrų Krūtų Visiškai Netikras Boob Formos Stimuliatoriai Kryžiaus Odininkas

Atkreipkite Dėmesį: Skystis Spalva Kaip Numatytąjį. Smėlio Spalvos Pasirinkimo.

parduodu tik viena pora kryžiaus padažu vienas gabalas iškirptės forma , tai krūtų formą pagamintas iš gryno medicininio silikono , labai minkštas ir patogus dėvėti.

kodėl verta rinktis, nes tai :

1.gamyklos tiesiogiai kainą.

2.CE ir SGS sertifikatą kokybės . saugus ir realus dėvėti.

3.mažas MOQ, 1 pora parduodame naudoti. jei norite parduoti , prašome susisiekti pardavėjas tam tikrą nuolaidą.

4.mes taip pat gali tai lašas laivybos savo internetinėje parduotuvėje.

5.savaitgalį pardavimo išsaugoti savo pinigus.

6.laivas disecret .

7.įspūdį jūsų draugai su sexy ir didelių krūtų ! Dirbtinių krūtų formą

su dirželiais, labai sexy nešioti su sexy spenelių ir dirželiai ,nr. liemenėlė naudoti.

didmenine ir drop laivyba yra sveikintinas.

svoris: 6000g per pora

rungtynės liemenėlė:Didelis dydis

Dydžių lentelė: Už pavyzdį, jei jūsų krūtinės dydis yra 34" arba 75cm, ir jūs, Ir plonas , norite, a B puodelio dydį. Tada patikrinkite 34/75 3 Eilutėje, Ir B cup 3 Eilutėje, Tada 500g per pora krūtų forma bus jums tinka .Įvairaus Dydžio , Skirtingų KAINŲ.

pastaba 1: 1 colis = 2,54 cm

pastaba 2: 1 lbs =453.6 g

produkto dirbtinių krūtų formą

tobula(gali sukurti savo logotipą),

medžiaga

100% medicininio silikono

svoris

600g ~2000g per pora dydis rasti ar OEM, įvairaus dydžio, skirtingų kainų

taurės dydis

visą puodelio dydį OEM, ODM galima

dizainas

dizainas pagal kliento poreikius

funkcija

nekilnojamojo minkštas ir patogus, su gamtos jausmas ir atrodo

stilius

nematomas daugkartinio naudojimo ir populiarus

amžiaus grupė

tinka tiems, kurie yra shemale ,crossdresser ar reikia didelio dydžio krūtų klientų

pakuotė

1.1 gabalas polythelene maišelį ir tada įdėti jį į baltą lauke(26*20*7cm);12 vienetų didelė kartoninė dėžutė.(55*42*27cm) 2.priklauso nuo kliento reikalavimo.

PREK.KOD

1 pora,taip pat daugiau nei 2 poros gaus didmeninės kainos

tvarkymo laikas

1.1~3days dėl akcijų elementą.3~5 dienas iš atsargų vienas

pristatymo laikas

priklauso nuo tolimas ir laivybos taip, kaip jums pasirinkti, mes niekada žada laivybos laikas , už užsakymą veikia įvairių, kaip skirtingų šalių. išsami informacija apie laivybos sąlygas .

OEM

OEM paslaugos ir pirkėjo ženklą yra sveikintina,palikite man žinutę, skirti specialiųjų poreikių

su plačiu kieto dirželiai ,labai patogu ir lengva nešioti. maža atatranka galima, kilmės ponios būti!!!! visų krūties forma bus padaryta su medicininio silikono . minkštas ir tikroviškas neliesti ir jausmas . kitų spalvų kaip juoda ,rožinė, balta yra . OEM yra sveikintinas.

sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. čia yra jūsų geriausias pasirinkimas pirkinių silione krūties formos.

nemokamas pristatymas !!!! per china post " oro paštu.

dirželis informacija:

gamintojas: xinxinmei ar OEM.

krūties spalvos bus :smėlio ,nuogas ,juoda, rožinė ,balta yra visi prieinami

paketas bus kaip paveikslų paroda:

~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ pristatymas naudojimo taisyklės ~~~~~~~~ ~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~

1.visada laivas per 2 dienas po apmokėjimo gavau

2.visada laivas, kurį kinija paštu, oro paštu ,DHL , "FedEX" AVS .

3.bus atvyko maždaug 3 iki 7 dienų, kurias "fedex" arba DHL. laivas, kurį kinija paštu, oro paštu , paprastai atvyksta 35~60 dienų.

4. prekės bus pakuojami į baltą dėžutę, pažymėkite su mėginys arba pristatyti . jūs galite laikyti jį paslaptyje.

~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ atsiliepimai ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

stengiamės, kad mūsų geriausia suivice jums gerai tiek produktų kokybės ir survice . jūsų 5 žvaigždučių teigiamų atsiliepimų bus geriausia dovana mums, ir kiti pirkėjo draugai turėsite savo teisę, vadovas pirkti šios rūšies prekių.jei jūs neturite patenkinti su prekei , prašome susisiekti su mumis laisvai , mes padarysime viską, kad išspręsti šią problemą. prašome nedvejodami palikti jokių negtive atsiliepimus prieš mums. dėkojame už jūsų maloniai susirūpinimą apie tai.

~~~~~~~~ ~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~grąžinimo politika~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

teigiami atsiliepimai:

~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ačiū, kad lankotės ~~~~~~~~~~~~~

• Pakuotės Dydis: 26cm x 20cm x 8cm (10.24in x 7.87in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

• Dydis: 6000 g per pair
  • kokybės klasė: CE, SGS
  • Produktas: Krūties Forma
  • Elemento Tipas: Krūties Forma
  • pagrindinės rinkos : JAV , JUNGTINĖ KARALYSTĖ , RASSIA
  • Kiekis: 5 poros sandėlyje
  • Funkcija: seksualios ir realistiškos