Žymos: Plaukų Aksesuarai, Pigūs plaukų aksesuarai, 20pcs Nemokamas pristatymas Ombre Vaivorykštė Vienaragis Grosgrain Kaspinu lankas Kampas su Sparno Vaikams.

1.Prekės specifiką 20pcs Nemokamas pristatymas Ombre Vaivorykštė Vienaragis Grosgrain Kaspinu lankas Kampas su Sparno Vaikams Amatų Kokybės Plaukų Lankai Įrašus vaikams mergaitėms: Pagamintas iš aukštos kokybės Grosgrain Kaspinu ir alligator Clips medžiagos, patvarus ir patogus nešioti, puikiai skirtos naujagimiams, kūdikiams, pradedantiems vaikščioti kūdikiams, kūdikių mergaitės, mergaitės, didelis mergaičių, paauglių ir moterų

Informacija:

Juostelės Tipas: Grosgrain Kaspinu

Medžiaga: Poliesteris

Lankas dydis: 8"

Spalva :

Kaip įgulos vadas

Eco-friendly

CPSIA

Spalvos Atsparumas:Glade 4 arba daugiau

2.Prekės Informacija

Prašome atkreipti dėmesį, kad juostelės Spalvos gali šiek tiek skirtis dėl monitoriai.

3.Atsiliepimai

4.Sertifikatas

5.Shippment

A).Visi mūsų Lankai yra išsiųstas DHL,TNT, "Fedex", UPS,RPX,Aramex ,kuris vyks 3-5 darbo dienas.

B). Dėl susiduriame su daug užsakymų kiekvieną dieną, Mes paprastai organizuoja vežimą per 3-5 dienas , prašome palaukti, kantriai ir atsiprašome už nepatogumus jums.Ačiū.

C). Anout mokesčių

Daugeliu atvejų, pirkėjas neprivalo mokėti jokių muitų. Mes bus paskelbti mažesnė vertė, siekiant išvengti mokesčių . Bet kartais kai kuriose šalyse, muitinės pareigūnas gali būti griežtas. Mes nėra atsakingas už bet kokius muitų mokestis; prašome patikrinti muitų politika ne savo vietoje. Jei jūs turite mokėti muitų mokesčius, tai yra jūsų pareiga savo šalyje; pirkėjas turi suprasti šią situaciją. Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus.

PASTABA: 1. Jei pasirinksite express pristatymas, prašome mums pasiūlyti savo teisingą kontaktinis telefono numeris, kad nebūtų vietos pašto negaliu susisiekti su jumis pasiimti siuntinių, kai jis atvyko. 2. Gaila kad mes ne remti P. O. Dėžutės adresą, prašome palikti mums pranešimą už jūsų teisingą adresą, kai jūs pateikiate užsakymą.

6.Mūsų Gamykla:

:

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
  • Įrenginio Tipas: daug (20 vienetų/lot)

• Departamentas Pavadinimas: Vaikai
  • Tipas: Barrettes