5 Vnt. Daug N50 Stiprus Apvalus Diskas Magnetai 20mm X 2mm Retųjų Žemių Neodimio

Žymos: retųjų žemių neodimio, žemės neodimio, diskų magnetams, Pigūs retųjų žemių neodimio, Aukštos Kokybės žemės neodimio, Kinija diskų magnetams, Tiekėjams.

Aprašymas:

5vnt N50 Stiprus Apvalus Diskas Magnetai 20mm x 2mm Retųjų Žemių Neodimio Magnetai

Specifikacija:

Forma: Diskiniai

Reitingas: N50

Dydis: 20mm x 2mm

Danga: Ni-Cu-Ni ( Nikelio )

Medžiaga: NdFeB

Spalva: Sidabrinė

Kiekis: 5 vnt.

Programos:

Akustinis laukas: garsiakalbis, imtuvas, mikrofonas, signalizacija, scenos, garso, automobilių garso ir t.t.

Elektronika: nuolatinis magnetinis pavaros vakuuminiai jungtuvai, magnetines reles, matuoklio, matuoklis, garso matuoklis, a reed switch, jutikliai.

Elektros laukas: VCM, CD / DVD-ROM, generatoriai, elektros varikliai, servo varikliai, mikro varikliai, varikliai, vibracijos varikliai.

Taip pat gali būti naudojama siekiant pratęsti apsaugotas ličio baterijos su nišoje sąlyčio taškų.

Elektrai laidžių (padaryti juos tinkamus pratęsti embedded baterijas).

Puikiai tinka klijuoti užrašus ant šaldytuvo durų.

Puiki DIY projektų.

Kitos šakos: magnetized Vaškas, vamzdžių ekranėlyje, magnetinio laikiklio, automatinė mahjong mašina, magnetinės spynos, durų ir langų, magnetinė, magnetinės bagažo, odos žaislai, magnetiniai įrankiai, dovanos ir pakuotės.

Patarimas:

1, Stiprūs magnetai turėtų laikytis atokiau nuo geležinė prekė ir kai kurie lengvai magnetized geležies produktų, pvz., monitorių, banko korteles, kompiuteriai, televizoriai, mobilieji telefonai ir kiti

2, Stiprūs magnetai turi būti saugomas sausoje, šildomos aplinka, ir reikia naudoti plastiko, medžio, kartono, putų atskirti ir suvynioti.

3, Magnetai gali turėti įtakos vandens skaitikliai ,Elektros skaitiklis, dujų skaitiklis, ir kai kurie matavimo įranga egzistuoja kai kurie netikslūs įtakos (pvz.: jei magnetai šalia matuoklio, matuoklis bus sulėtinti)

ĮSPĖJIMAS: Mes nerekomenduojame magnetas būti naudojami vaikams iki 5 be priežiūros!

Pakuotė:

5 x Diską, Retųjų Žemių Neodimio Magnetas

• Pakuotės Dydis: 13cm x 8cm x 8cm (5.12in x 3.15in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)

• Formos: Disko
  • Prekės Pavadinimas: LUBOSKY