Merginos Halloween Kostiumai Kirpykla Cosplay Apranga Kirpykla Etape, Dėvėti Drabužiai Vaikams, Vaikams Helovinas Šalis Nemokamai Lašas Laivybos

Žymos: drabužių brėžiniai, drabužių kabykla formavimo mašina, šalis sijonas, Pigūs drabužiai brėžiniai, Aukštos Kokybės drabužių kabykla formavimo mašina, China šalis, sijonas Tiekėjų.

Liemenė + Lankelis + Veidrodis + plaukų džiovintuvas + žirklės

Rekvizitas yra pagaminti iš plastiko.

Top ilgis 48cm, krūtinė 38*2cm

Tinka vaikams aukštis: 90-130cm

Apmokėjimas:

Mes priimame western union, qiwi piniginę, kreditinę kortelę ir Alipay per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO dėl Turmantomokykla.lt.

Vežimą:

1. Mes laivas iš savo daiktus per 3-5 darbo dienas po Turmantomokykla.lt užtikrinti jūsų pinigai yra saugūs ir patikimas.

2. Pristatymas metodas: Kinija Paštu (Nemokamas Pristatymas), ePacket, EMS,DHL,TNT yra priimtinas.

Pristatymo terminas:

15-20 darbo dienų (Japonija, Singapūras, Pietų Korėja, Malaizija)

15-35 dienas (Vakarus Euro, Rytų Euro, Okeanija, Vidurio Rytuose, Šiaurės Amerikoje)

35-45 darbo dienomis (Pietų Amerikoje, Afrikoje, Pietų Afrika)

45-60 darbo dienomis (Rusija)

Grąžinimo Politika, ir Grąžinamosios išmokos:

Gavęs elementus, yra paprasčiausias būdas išspręsti problemas dėl kokybės, kiekio, skirtumas aprašymas ar siunčiant negerai elementą. Tiesiog atsiųskite mums el. paštu. Mes pasistengsime atsakyti jums per 1 darbo dienas ir tiekimo bent du sprendimai jums. Tai yra mūsų garbė jums pasiūlyti visiškai, be vargo ir malonus apsipirkimas.

Spustelėkite klaviatūros ir siųsti jį taip lengva.

Atsiliepimai

Būtume dėkingi už jūsų atsiliepimą, jei jūs manote, laimingas apie tai, apsipirkimas, prašome palikti mums teigiamą grįžtamąjį ryšį su 5 starsPlease nepalikite neigiamų atsiliepimų lengvai.

Jei esate bot patenkintas apie mūsų produktus ar paslaugas, prašome susisiekti su mumis pirma, mes suteikti jums gerą sprendimą per trumpą laiką.

Mes desime visas pastangas, kad jums patenkinti jūsų pirkti.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 14cm x 14cm x 2cm (5.51in x 5.51in x 0.79in)

• Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • Rankovės Ilgis(cm): Rankovių