PREK.KOD 50pairs/parengti UŽSAKYMĄ rankogalių segtukai aukščiausios kokybės+nemokamas užsakymą logotipas+ nemokamas siuntimas per DHL/EMS+ garantuotas nemokamai grąžinti

Žymos: grįžti vožtuvas, rankogalių segtukai mens, rankogalių segtukai bronzos, Pigūs grįžti vožtuvas, Aukštos Kokybės rankogalių segtukai mens, Kinija rankogalių segtukai bronzos Tiekėjų.

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

$Priimti Lašas Laivybos$

PREK.KOD 50pairs/parengti UŽSAKYMĄ rankogalių segtukai aukščiausios kokybės+nemokamas užsakymą logotipas+ nemokamas siuntimas per DHL+100% garantuotas nemokamai grąžinti

Tiesiogiai gamyklos kaina, didesnis kiekis didesnė nuolaida, prašome susisiekti su manimi klausti kainos sąrašą ir nuolaida, jei jus domina.

Tiesioginių gamyklos tiekimo, savo dizainą, bus gaminamas!

Produkto Aprašymas

CUSSTOM DIZAINO RANKOGALIŲ SEGTUKAI UŽSAKYMO

Savo dizainą, rankogalių segtukai gali būti gaminamas jei jūsų kiekis yra didesnis tada 50pairs už dizainą. Kaina bus paprastai 2-5usd už porą, gamybos metu turi būti 7-15 dienų. Kaina įskaitant laivybos išlaidų ir naujų formų mokestis. Sveiki atvykę į užsakymą! Mes stengiamės, kad atitiktų jūsų pasitenkinimas!. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsiųsti savo nuotrauką, o jūsų reikalavimai elektroniniu paštu, tada jums bus gauti tai, ko jums reikia!

PAKAVIMO DUOMENYS

Šis punktas ateina be rankogalių segtukai dovanų pakavimo dėžutės, bet mes pack rankogalių segtukai atskirai vienas poli maišelį, kiekvienas gabalas, kad jis bus juos sustabdyti nuo braižymo.

Jūs galite nusipirkti mūsų labiausiai hotsale rankogalių segtukai metalinėje dėžutėje kartu, o langas taip pat priimti spausdinti savo logotipą, sujungti su nuolaida kaina bus 1.5-2usd/vnt.

Garantuotas politikos

1). 100% garantuotas dėl kokybės ir paslaugų.

2). Sutik grąžinimo, jei jūsų netenkina mano produktai

3). 100% apibūdinimas pagal faktus; Produkto vaizdai buvo paimti natūra

4). Sąlyginio mokėjimo terminas saugo jūsų pinigus, ir jūsų creidt kortelės informaciją

5). Atsakomybė už bet kokių problemų, susijusių su laivybos ir prekės būtų žemės tiesiai ant mūsų pečių

Pristatymas

Šis punktas Nemokamas siuntimas per DHL/EMS

1). Drop laivyba: Mes išskleidžiamajame laivybos siųsti savo kliento pristatymo adresą, kai vieta užsakymą

2). Pristatymo kaina: Spustelėkite'shipping ir pakavimo " tab produktų aprašymo puslapis, ir jūs pamatysite, pristatymo detai;s. Jūs galite apskaičiuoti siuntimo išlaidų įvesdami reikalauti informacija

3). Laikas tranzitu: Tansit metu skiriasi su skirtingais pristatymo būdą:

DHL/FedEx/TNT:3-5 dienas UPS:2-4dienos EMS:5-10days Kinija/HK post Aviopasts: 7-25days(o gal ir ilgiau, kai kuriose šalyse)

4). Prekės Apdorojimo Laikas: apdorojimo metu tam tikra tvarka priklauso nuo produkto tipo ir išteklių būklę. Daugiausia apdorojimo laikas gali būti 1-3 darbo dienas

5). Importo muitai: Mokesčiai ir kainos nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo pareiga. Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas tai, be kosta bus prieš siūlymą/pirkti.

Mes turime daugiau nei 2000 įvairių unikalių dizainų, kurie visi yra sandėlyje prašome pasirinkti, įsigyti, pagaminti iš aukščiausios kokybės coppper. Mes priimame sumaišoma ir suderinti, kad! Įvairūs stiliai!

Rusijos Klientų dėmesį, prašome, pagal taisyklę rusijos muitinės, paketas be pilno pavadinimo turi būti grąžintas atgal siuntėjui, todėl prašome siūlyti savo VARDĄ, pavardę(tavo pavadinimas+jūsų šeimos pavadinimas+jūsų tėvo vardas) , ačiū!

dianxiaobao_3

dianxiaobao_4

• Įrenginio Tipas: daug (50 Porai/lot)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)