Pripučiami pripučiamos palapinės

Žymos: pripučiamos palapinės vaikams, pripučiamos palapinės gamintojai, telšių telšių, Pigūs pripučiamos palapinės vaikams, Aukštos Kokybės pripučiamos palapinės gamintojai, Kinija telšių telšių Tiekėjai.

pripučiamos palapinės

Paprastai galime pagaminti 2 rūšių pripučiamos palapinės: pripučiami pasiuvo palapinių, pripučiamų suvirinti palapinė (taip pat vadinamas "oro nepraleidžiančiais palapinė" arba "uždaryta telšių"). Pagrindinis skirtumas tarp jų yra: pasiuvo palapinė turi būti pripūstos taip, visą laiką, orapūtės, o suvirinti palapinė nereikia.

1. pripučiami pasiuvo palapinė:

Ši palapinė yra ne uždaromos, ji turi būti pripūstos visą laiką pūstuvas. Paprastai mes naudojame medžiagą, iš PVC dengto nailono ir 0,55 mm PVC tentas (super didelis palapinėje) gaminti ji.

2. pripučiami suvirinti palapinė:

Ši palapinė nebūtinai turi būti pripūstos taip, visą laiką, kaip ir jo atraminis rėmas yra uždarytas. Jums tiesiog reikia išpūsti jį vieną kartą, ir tada imtis išjungti oro siurblį ir uždarykite vožtuvą, palapinės, palapinė gali būti laikomi pripučiami keletą dienų. Tokiu būdu, suvirinti palapinė yra labai patogus ir gali būti perkeltas visur, kur reikia

• Pakuotės Dydis: 62cm x 52cm x 45cm (24.41in x 20.47in x 17.72in)

• Amžius: > 3 metų
  • Tipas: Telšių
  • Savybės: Pripučiamas Žaislas
  • Naudojimas : Festivalis,Veiklos Skatinimas,Paroda,Nakties Įvykis Šalis,Sporto
  • Kilmės vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė)
  • Dydis: pritaikyti
  • PREK.KOD: 1 Gabalas