Karšto parduoti!Garantuoja ragų+raudona sandalo medžio aukštos klasės dovana-honkongas tan niu jiao jiao mu shu sellwell apšvietimas

Žymos: ragų raudona, horn light, šviesos ragų, Pigūs ragų raudona, Aukštos Kokybės ragų šviesos, Kinija šviesos ragų Tiekėjų.

Aprašymas

Karšto parduoti!Garantuoja 100% ragų+raudona sandalo medžio šukos aukštos klasės dovana-honkongas tan niu jiao jiao mu shu

Medžiaga:natūralus raudonasis sandalo medžio+ragų

P/N:hong tan niu jiao jiao mu shu

Dydis:18.2*4.8 cm

Ragų šukos valymo būdas:

Natual medžiagos šukos pagamintos pagal pluošto,prašome įsitikinti, ar nėra mesti,ne traukti,ne karto,galite susisiekti su aukšta temperatūra arba.

Išvengti trinties ar pradžių su kietais objektais .

Šukos gali ne pasinerti į vandenį ilgą laiką, po plovimo, iš karto nuvalykite sausu rankšluosčiu, arba dedamas į šešėlį Natūralus džiovinimas

Jei ragų šukos deformuoti,prašome naudoti plaukų džiovintuvą, šilumos ir paspauskite tiesa, yra gerai.

Sausos Žiemos, naudoti handcream padengtas paviršius po plovimo, siekiant apsaugoti šukos.

Aprašymas:

· Nešiojamų Mados Mažų Sveikatos Medinės Šukos m. Siauras Dantis.

· Pagaminti iš medžio, medžiagos, dizainas, mediniai spalva, patvarus ir madingi.

· Mažos Medinės Šukos padeda imituoti kraujotaką ir pašalina statinį.

· Konstrukcijos ir didelio dydžio atlikti aplink arba naudoti namuose.

· Originalus rankų darbo medinės šukos su itin sklandžiai baigti. Nešiojamų Medinės Šukos su patogus dizainas, lengvas šukavimas.

· Sveikatos Medinės Šukos dizainas puikiai tinka trumpesnių plaukų, arba vaikams.

· Su Kinijos mazgas dirželį, kad šukos daugiau gražių ir žavinga.

. Siauras Dantų Medinės Šukos net atrodo gerai, tiesiog sėdi aplink tualetinis staliukas, ir taip pat padaryti puiki dovana kitiems.

• Pakuotės Dydis: 22cm x 7cm x 3cm (8.66in x 2.76in x 1.18in)

• Elemento Tipas: Scenos Apšvietimas Poveikis