Žymos: Kuprinės, Pigūs Kuprinės, FORUDESIGNS Mielas Žiurkėnas Džinsinio Spausdinta PU Odos Maišas Mažas, Moterims, Kuprinės Paauglės Mergaitės Pečių Maišą Rankinėje Gyvūnų Kelionės Krepšys.

Sveiki atvykę į FORUDESIGNS - Ponas Augintiniai Meno Stilingas Parduotuvė

Q: Didmeninė ir drop laivyba yra ir pasveikino? A: Dėl didmeninės prekybos,mes siūlome nuolaida arba nemokamai express shipping", kuri tik trunka 3-7 dienų atvykti. Drop laivyba,mes galėtume išsiųsti prekes savo klientams tiesiogiai ir nebus palikti informacijos apie mus, jei norite. Q: Kaip gali sekti mano parecl? A: Jūs galite sekti savo sklypo apie šią svetainę, naudodami savo sekimo numerį: www.17track.net/en (Nukopijuoti į naršyklės atidaryti) Klausimas: Ką aš galiu padaryti, kai pirkimo apsaugos laikas bėga? A: Jei jūsų pirkti apsaugos laikas bėga, prašome susisiekti su mumis ir mes galime jums padėti ją pratęsti. Taigi, jūsų pinigai bus ne eiti į mano sąskaitą. Q: ar Yra koks nors muitinės, mokesčių? A: Paprastai, mes pareiškiame, minimali vertė, siekiant išvengti muitinės mokesčių. Tačiau dėl įvairių politikos sričių skirtingų šalių, gali būti, kad muitinės, mokesčių, kurie turėtų būti sumokėti pirkėjas. Taigi galite palikti pranešimą kai užsakymo pateikimo apie tai, kiek vertės norėtumėte paskelbti.

Pirkti Pastaba:

1.Mes paprastai siųsti Kinija Paštu, Oro Paštu, ir ji turi apie 45-60days atvykti, prašome būti kantriems.

2.Į Braziliją, jis gali prireikti daugiau nei 60 dienų, prašome suprasti, dėl griežtos muitinės

3.Mes atsiųsime pagal ePacket, kad JAV ir Rusija. Pirkti daugiau nei 2 vnt, mes atsiųsime pagal ePacket, kad kai kuriose šalyse.

4.Visas problemas galima išspręsti, jei jūs galite susisiekti su mumis prieš atidarydami ginčas, arba paliekant blogų atsiliepimų)

5.Mes turime savo kuprinę ir avalynės fabrikas, sveiki lašas laivybos ir didmeninės prekybos pirkėjo)))

6.Ačiū, mes stengiamės suteikti jums geriau paslaugos) Have a nice day!

Apmokėjimas:

1.Geriausias būdas yra tiesioginis interneto mokėjimo, jūs galite pasirinkti patys.Jei norite, kad kiti mokėjimo terminai, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2.Visą mokėjimas turi būti atliktas per 7days po pateikiant užsakymą.arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3.Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą,pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

Pristatymas:

1.Mes nemokamas pristatymas Kinija Po Oro paštui pasiekti.Nemokamas pristatymas iki Epacket, kad Rusija ir JAV,daugelyje šalių per 14-55 darbo dienų.

2.Mes atsiųsime prekių per 2-5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta,jei mokėjimo nėra,jūsų užsakymas bus uždarytas automatiškai.

3.Pirkėjas atsako už bet kokius draudimo problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugų tokių eismo įvykių,vėlavimų ar kitų problemų.Be to, pirkėjas turėtų būti atsakingi už bet kokius mokesčių ir muitų chanrged savo šalyje, o prekės bus Pažymėtas kaip "dovana"ar "pavyzdys"jūsų lengva muitinės klirensas, ir mažiau apmokestinti.(jei norite deklaruoti prekes kitos prekės pavadinimą,arba nurodyti vertė pagal užsakymą,prašome mums pranešti kai priimdamas nutartį.)

Grąžinimas ir Garantijos:

1.Visos prekės yra tikrinamos prieš vežimą,todėl, jei esate nepatenkinti su pirkimu,galite pasikeisti elementus vieną savaitę ir jūs mush cantact mus, per 24 valandas nuo gavimo jūsų pirkti.

2.Laivybos ir perduoti mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakingas už visus mokestis grąžinimo ir reshipping.

3.Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę,įskaitant dėžutė ir priedai,Vyrai defektų nėra garantuotas,pvz., skaldytų,subraižytas ir t.t.

4.Foy visus daiktus,prašome siųsti EMS, arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal.

Atsiliepimai:

1.Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2.Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi,mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą 4/5star mums, jei jūs patenkinti mūsų produktą ir servece.Jis bus tiesiog priimti jūsų 2 minutes, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3.prašome susisiekti su mumis prieš ginčus ar palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą.Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.

Dėkoju už jūsų laiką! Jeigu jus domina mūsų produktus, prašome nedvejodami ją pirkti!!

Have a nice day!

• Pakuotės Dydis: 30cm x 18cm x 40cm (11.81in x 7.09in x 15.75in)

• Prekės Pavadinimas: FORUDESIGNS
  • Elemento Tipas 2: Spausdinti kuprinė/pečių maišą