Universalūs Motociklo Stabdžių siurblio, Stabdžių Siurblio, Stabdžių Suportai Honda Dio Už Yamaha Aerox Zuma BWS STUMTELĖTI Jėga RSZ

Žymos: stabdžių siurblys, motociklo stabdžių siurblys, motociklo stabdžių, Pigūs stabdžių siurblys, Aukštos Kokybės motociklo stabdžių siurblys, Kinija motociklo stabdžių Tiekėjų.

Aukštos Kokybės Universalus Modifikuotas Motociklo Priedai RPM Prekės CNC Aliuminio Motociklo 200mm/220mm Diskai, Stabdžių Siurblio, Stabdžių Suportai 9 Spalvos Pasirinktinai

Savybės:

1. 100% Naujas Prekės Ženklas Motociklo Stabdžių Suportai Siurbliai

2. Dydis:12 X8 X 6 cm

3. Medžiaga:100% Aukštos Kokybės CNC Aliuminio

4. Tinkamų Modelių:Universalūs Daugumai Motociklų, Jei turite kokių nors klausimų,prašome nedvejodami kreipkitės į mus!

5. Spalvos:Sidabro,Aukso,Raudona,Violetinė,Titano,Žalia,Mėlyna,Oranžinė,Juoda,9 Spalvos, perkant,prašome pranešti mums, jūsų pasirinkti,Kitaip mes išsiųsti Atsitiktinai!

6. Pakuotė:1 Vnt Motociklo Stabdžių Suportai Su Dėžutė

7. Svoris:Apie 0,7 kg

Įmontuoti: patikrinkite dydį, prieš perkant Tinka Labiausiai 200mm/220mm Disko Motociklas,Skirtas Yamaha Elektrinis Motociklas / Motoroleris(Bet jums Reikia Įsigyti Papildomų Centro Skylės Atstumas yra 8.2 cm Stabdžių Suportai Adapteris, Laikiklis) jei jums Reikia Įsigyti šią Stabdžių Suportai Adapteris, Laikiklis,Prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Motociklo Bobber Skeltuvas,Honda ,Už Harley,Už Kawasaki,Už Suzuki,Už Yamaha ,Už KTM,Už Ducati,Už Aprilia,Už Dirt Bike,Už Pit Bike,Už Cafe Racer,Už Užsakymą Prašymas,Harley Cruiser Chopper Bobber Sportster ir tt...,Nedidelis Pakeitimas Gali Būti Reikalaujama, kad Yamaha Aerox Už MBK-YAMAHA 50 Nitro Yamaha BWS 100 Yamaha Zuma Už Yamaha RSZ Už Yamaha JOG 50 rr Už Yamaha Jėga Honda Dio Už Aprilia SR Pakuotė : (neįtraukti diegimo instrukcijas) 1 x Stabdžių Suportai

Mokėjimo

1.Mokėjimas turėtų būti gautas per 3 dienas aukcionų uždaryti.

Pristatymo informacija

1.Jei jums nėra gavę siuntą, per 40 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

2.Siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą be tax free arba mažesnis mokesčio nuo importo, mes jums pareikšti, kad tai yra "dovana", su mažesnės vertės, jei visus importo mokesčius arba mokesčius, yra pirkėjo atsakomybė.

Pardavimo sąlygos

1.Klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes reakcija su jumis per 24 valandas ir išspręsti šią problemą už jus.

2.Jei negavote prekės per numatytą laiką, arba jums nėra saisfied su tuo, ką gavote, prašome grįžti į mus, sprendimas.

3.Jei gavote brokuotą elementus (retai įvyksta), mes bus arba grąžinti pinigai arba siųsti pakeitimo. Šiuo atveju, paveikslėlius, kurie gali aiškiai parodyti, kad problema yra BŪTINA. Mes, be abejo, padėti su šia problema ir jums duoti patenkinamą atsakymą. Be ryšio , PRAŠOME:

* Neatidarinėkite jokių ginčų;

* Nepalikite bet neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys;

Susisiekite su mumis

1.Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! teigiamas Grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad išspręsti problemą ir, kad esate patenkintas! 2.Jei galite palikti mums bet kokį neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį, be jokio ryšio su mumis ,mes ne sekti išspręsti bet kokią problemą už jus.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

• Elemento Ilgio: 12cm
  • Prekės Pavadinimas: RPMMOTOR