2018 Big Velnio Ragų Lankelis Cosplay Apdangalai, Vaikų, Suaugusiųjų Plaukų Aksesuarai Helovinas Dress Up Rekvizitai Šalies Prekių

Žymos: prekių grupė, prekių plaukų, Pigių prekių šalis, Aukštos Kokybės reikmenys, plaukų.

Savybės:

Visiškai naujas ir aukštos kokybės.

Lengvas ir patogus nešioti.

Puikus stge veiklos,cosplay rekvizitai,helovinas ir kt.

Specifikacija:

Spalvą ir Dydį:Kaip paveikslų paroda

Medžiaga:Plastikas + Audinys

Svoris:Apie 53g

Vienas dydis, tinka daugumai vaikų ir suaugusiųjų.

Laivybos kompanija Estinated Pristatymo Laiko Stebėjimo Epacket 7-18 dienų Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu 15-35 dienų Po NL 12-25 dienų EMS 6-15 dienų DHL 3-8 dienų Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius 20-60 dienų nėra, Mes patikrintas kiekvienas gabalas prieš išsiųsti ją jums, Jei jums netinka arba, kai prekė yra su trūkumais, kai gausite prekę, prašome grąžinti per 14 dienų pakeitimo, arba pinigų grąžinimo. Deklaracijoje turi būti originalioje pakuotėje ir su VISAIS originaliais priedais. Jei bet kurio elemento trūksta, pakeitimo išlaidos bus išskaičiuotos atitinkamai.Prašome kreiptis į mūsų tarnybos darbuotojai prieš jį grąžinti Gerbiami pirkėjai, mes vertiname jūsų verslą, jei jūs patenkinti mūsų paslaugos, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų. Rašykite mums prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, arba atidaryti bet kokį ginčą. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, ir padarysime stengiasi išspręsti problemas.

• Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

• Specialios Paskirties: Kostiumai
  • Elemento Tipas: Galvos apdangalai