Color CCD Automobilio Galinio vaizdo Kamera Toyota HARRIER / ALTEZZA / PICNIC / ECHO VERSO / CAMRY su 4.3 Colių sulankstomas LCD TFT Ekranas

Žymos: galinio vaizdo kamera, išoriniai automobilio vaizdo kamera, galinio vaizdo kamera vaizdą, Pigūs galinio vaizdo kamera, Aukštos Kokybės automobilio galinio vaizdo kamera, Kinija galinio vaizdo kamera, vaizdą Tiekėjų.

Šis stebėjimo įranga tinka LINGĖ / ALTEZZA / PICNIC / ECHO VERSO / CAMRY 2002-2011

Produkto Aprašymas CCD Specialių Automobilių Galinio vaizdo Kamera CCD kamera yra didelis, aišku, geresnės kokybės, nei CMOS ir CMD. Tai yra papildomas prietaisas, padedantis pateikiant trapumą ir aišku, už-transporto priemonės peržiūrėti aukštos raiškos LCD ekranas, o atsargines kopijas. Jis yra lengvai sulankstomas (nenaudojamas), pavyzdžiui, kad ji bus gerai apsaugotas nuo dulkių, purvo, smūgių, įbrėžimų ar kokia.

Sukurta :

CAMRY (2002 - 2011 m.)

LINGĖ (2003 - Dabar)

ALTEZZA IS200 / RS200 (1998 - 2005 M.)

ALTEZZA IS300 / RS300 (2000 - 2005)

PIKNIKAS (2001 - 2009 m.)

ECHO VERSO (1999 - 2005)

Monitoriaus Specifikacijos:

Korpuso medžiaga:ABS plastikas

- Ekrano dydis: 4.3 colių

- Pixel: 480(W) X RGB X 272(H)

-Kontrastas: 350:1

- Kraštinių santykis: 16:9

- Maitinimas: DC 12V

- Stebėti sulenktas dydis: 5.2 * 4.5 * 0.98 cm

2 Video Įėjimas

Signalo AV auto detect galios on/išjungimo

Automatinis jungiklis, kai važiavimo atbuline eiga

Fotoaparato Specifikacija:

Vaizdo įrenginys: Hi-definition Color CCD

TV sistema: NTSC 60HZ / PAL 50HZ

Efektyvūs vaizdo taškai: 628X582 pikselių

Rezoliucija: 520 TV linijų

Objektyvo Kampas: 120 laipsnių

Maitinimas: DC 12V

Pakuotė:

1x4.3" LCD Automobilių Stebėti

1xCCD Fotoaparatas

1xMonitor Maitinimo Kabelis

1xCamera Maitinimo Kabelis

1x5m RCA Kabelis

1xDouble vienpusė Lipni Juosta

PLS prašome atkreipti Dėmesį, žemiau : jei Norite būti saugūs, prašome atkreipti dėmesį dydžio nuotrauką prieš perkant. Prašome susisiekti su mumis, jei nesate tikri. Prašome įsitikinti, kad mūsų produktas\\ \ 's dydį, taip pat su savo automobilį\\ \' s license plate light, nes ten gali būti šiek tiek skiriasi net ir to paties stiliaus automobilį, tačiau iš skirtingų šalių. Šis fotoaparatas pakeis vienas licencijos numerio apšvietimo lemputės.

Grąžinimas:

Mes darome viską, kad tarnauti mūsų, kiekvieno, kliento, geriausias, kad mes galime.

Mes grąžinsime jums už prekes grąžinti per 7 dienas nuo jums jų gavimo, dėl bet kokios priežasties. Visa grąžinamoji išmoka bus suteikta, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinami.

Pirkėjai yra atsakingi už grąžinti laivyba tinkamą pakuotę.

Gavęs elementus mes grąžinsime jums nedelsiant.

Garantija Ir Techninė Priežiūra:

Mes teikiame 1 mėnesį pakeitimo ir 12 mėnesių techninė priežiūra, garantijos. Elementai gali būti pakeisti per pirmąjį mėnesį ar palikti pirmą metų.

***** Pirkėjai yra atsakingi už grąžinti laivybos mokesčiai garantija elementus.(Daugeliu atvejų, pirkėjas turės grąžinti problema komponentus, o ne į visą paketą.).

Prieš grįžtant elementus, įsitikinkite, kad jums gauti mūsų (pardavėjas?- ai) grąžinimo adresas, ir rašyti ?dovana? dėl pristatymo išsamiai lapas. Prašome naudoti reguliariai pašto paslaugų ir atsiųsti mums sekimo numerį. Kuo mes gauti elementus, mes taisymo ar keitimo, juos artimiausiu metu.

Atsiliepimai:

Prašome palikite mums gerų atsiliepimų, jei elementą gavo geros būklės;

Pirkėjams, kad nėra patenkinama jūsų pirkinių Patirties, visada galite susisiekti su mumis pirmą, prieš jums paliko rezultatų grįžtamąjį ryšį;kiekvieną problemą galima dirbo per gera komunikacija tarp abiejų pusių.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 8cm (5.91in x 5.91in x 3.15in)

• Lęšių Medžiaga: Plastikiniai + Stiklas
  • Ilgis Vaizdo Kabelis: 6M