Rarelock 6pcs Skaidrus, Matomas Cutaway Praktikos Spynos, Durų spynos Pasirinkti Mokymo Įgūdžių Spynų Cerradura a

Žymos: praktikos spynos, užrakto pasirinkti mokymo, užrakto pasiimti, Pigūs praktikos spynos, Aukštos Kokybės lock pick mokymo, Kinija užraktas pasirinkti Tiekėjų.

USD 6.22 /maišelis

Pavadinimas:Rarelock 6pcs Skaidrus, Matomas Cutaway Praktikos Spynos, Durų spynos Pasirinkti Mokymo Įgūdžių Spynų Cerradura

Prekė:MMS

Užrakto Tipas: Skaidraus,Mokymo,Praktikos Užraktas

Pagrindiniai Tipas:Plokščias Raktas,Kryžminis Raktas

Medžiagos:Akrilas ir jų Lydinių

Pakuotė:PP maišas

Priedai:

Klavišas*2VNT Medžiaga: Plienas, Baigtas: Nikelis

Naudojimas:

Galite aiškiai matyti, kad kaip smeigtukai darbą, kai pagrindinis yra įdėta.

Tai išeis tobula sklandžiai darbo būklės, be jokių palaidų dalių arba kaiščių.

Užraktas su atvira kolegijų, visų judančių dalių, kurios leidžia jums pamatyti, kaip jis dirba.

Geriausios Spynos Užraktas Mokymo Treneris Įgūdžių Šaltkalvis.

Specializacija:

1, Aukštą kokybę ir saugumą;

2, Užrakinti profesionalus gamintojas;

3, Gali padaryti daugiau Klavišų valdymo (su Papildomomis išlaidomis, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba);

4, Metalo, medžiagos, antikorozinės, Patvarus.

Pastaba:

1, Prašau, neleiskite vaikams liesti, kitaip pakenkti;

2, Prašome nedėkite rūgštus skystis, kitaip sukelti užraktas neveikia;

3, Prašome ne avarija, brangina kiekvieną gaminį, nes daugelis žmonių darbo užmokesčio pastangų ir mėgautis savo darbo vietų.

Mes atsiųsime nemokamai dovanos savo sklype, jei jūs galite pridėti savo parduotuvę į jūsų mėgstamą.

1. Dėl kompiuterio monitorių ir faktinės šaudymo ryškumas ir kitų priežasčių, bus tam tikra spalva skirtumas. Galutinis spalvos, prašome kreiptis į mūsų tikroji prekės. Prašome žinau, tai prieš jus pirkti. Prašome patvirtinkite, kad jūsų informacija(vardas, pavardė, pašto kodą, telefono numeriai ir kt.) vėl prieš perkant.

2. Jeigu tu negali gauti elementą, o pristatymo laikas baigiasi, prašome susisiekti su mumis. Mes išplėsti pristatymo apsaugos data iš karto.

3. Prašome neatidaryti ginčo per 59 dienas, nes sklypas buvo vežamos jei paskirties šalis yra Rusija ir Pietų Amerikos Šalyse .

4. Prašome neatidaryti ginčo per 79 dienų, nes sklypas buvo vežamos jei paskirties šalis yra Brazilija .

5. Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių, 5 žvaigždučių, už išsamų reitingų jūsų užsakymą. Kai jums parodyti mums screenshot tiek 5 žvaigždžių, mes jums $1 NUOLAIDĄ kitam užsakymui.

6. Jei jūs neturite patenkinti mūsų porducts, pls susisiekti su mumis prieš išvykdamas neutralus (3 žvaigždučių) arba neigiamas (1-2 žvaigždučių) atsiliepimus. Mes garantuojame, mes 100% slove jokių problemų už jus.

Komunikacijos yra Geriausias Būdas išspręsti problemas.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: daug (6 vnt/lot)

• spalva: Skaidrus
  • Modelio Numeris: MMS
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo
  • Prašymas: Matoma Cutaway Praktikos Spynos
  • Užrakto Konstrukcija: Durų Spynos,Spynos
  • Medžiaga: Akrilo ir jų Lydinių
  • Priedai: 6pcs Matomas Užraktas
  • Specialiai: Skaidrus, Matomas Cutaway Praktikos Spynos
  • Dydis: Different Size
  • Pakuotė: Burbulas krepšys
  • Užrakto Tipas: durų spynos
  • Prekės Pavadinimas: R
  • Svoris: 625g

Very fast delivery to Russia (but I had to refuse to include lockpicks: remember, it may be illegal to import via mail in some countries, so I've got locks only) A very comprehensive set of decent padlocks for beginners in legal physical security pentesting.

Deni0004 (2018-02-14)