Žymos: Salė, Pigūs Salė, Crystal Užsakymą Dailiojo Čiuožimo Suknelė Mergaitėms, Naujas Prekės ženklas Čiuožyklos Drabužius Konkurencijos DR4670.

dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės competion, čiuožyklos suknelės. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės competion, čiuožyklos suknelės. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės competion, čiuožyklos suknelės. f skaičius čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės competion, čiuožyklos suknelės. custom dailiojo čiuožimo suknelės, dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, dailiojo čiuožimo suknelės competiton dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo suknelė dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. Dailiojo čiuožimo suknelės mergaitėms, čiuožimo suknelė konkurencijos , konkurencijos čiuožyklos dres dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo sukneles. Dailiojo čiuožimo suknelės mergaitėms, čiuožimo suknelė konkurencijos , konkurencijos čiuožyklos dr Sveiki atvykę į Mano Parduotuvę Kristalų Užsakymą Dailiojo Čiuožimo Suknelė Vaikai Grakštus Naujas Prekės ženklas Mergaičių Ledo Čiuožimo Suknelė Konkurencijos DR4670 2015 Karšto Pardavimo Užsakymą Čiuožyklos Suknelės Mergaitėms Su Spandex Gražus Naujas Prekės ženklas Dailiojo Čiuožimo Konkurencijos Suknelės DR ofessinal Užsakymą Dailiojo Čiuožimo Suknelės Moterims Spandex Naujas Prekės ženklas "Vogue" Dailiojo Čiuožimo Konkurencijos Suknelė Moterims DR254 dailiojo čiuožimo suknelė mergaitėms, čiuožyklos suknelės moterims, ledo dailiojo čiuožimo suknelės suaugusiųjų, custom dailiojo čiuožimo suknelės vaikas, ledo dailiojo čiuožimo suknelės\\ Aprašymas:

Mes esame didelių tiekėjas Kinijoje, kiekviena suknelė yra pasiūta pagal dizaineriai, kuriems turi ilgametę patirtį darant ledo suknelė. Taigi, mes labai džiaugiamės, su didmeninės ir mažmeninės prekybos verslo, mes teikiame aukštos kokybės ir mažesnės kainos. Suknelė tinka padažu konkurencijos, mokymo ir veiklos rezultatus; audinys yra daugiausia pagaminti iš naujausias modelis ir kokybės elastinga veliūras, didelio elastingumo spandex, taip pat tikslaus privalomų įgūdžių ir apdailos deimantų arba nėriniai modelis. Audinio pasirinkta šiluma, nuolat, spalvos atsparumas, prakaitas absorbuojamas ir spalvos ryškios; nauja custom made ledo čiuožimo suknelė su atitikimo plaukų scrunchie įtraukti. Visos suknelės turi kelnės yra pridedamas.

Suknelė pagaminta aukštos kokybės spandex,su daug deimantų ir brangakmenių akrilo. ostly parduodame suknelė su gręžimo Artimuosiuose Rytuose.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

• Stilius: Aktyvus
  • Modelio Numeris: DR4670
  • Kilmės vieta: Kinija