Panika Kripta 3D Skull & Stuburo Goblet Dervos Nerūdijančio Plieno Įdėklas Geek Kūno Kaukolės Taurė Home Office Kavos Puodelio Crazy Dovana

Žymos: kaukolės taurė, biuro kavos puodeliai, kavos puodelis, Pigūs kaukolės taurė, Aukštos Kokybės biuro kavos puodeliai, Kinija kavos puodelio Tiekėjų.

Produkto Informacija: Pavadinimas: Linijinės Geek Kūno Kaukolės Taurė Medžiaga: Derva su Nerūdijančio Plieno Įdėklu Neto Svoris: 0.60 kg Matmenys: Aukštis 18cm Skersmuo 7cm (atkreipkite dėmesį, kad kiekvieno stiliaus turės 1-2cm skirtingi įvairių dydis) Talpa: patv.200ml Stilius: Multi Skull & S pušų Goblet Įpakavimas: Baltas langas Savybės: --- Aukštos kokybės ir visiškai naujas; --- Creative 3D Kaukolė dizainas; --- iš Nerūdijančiojo plieno medžiagos, vidaus procesų glotnus, lengvai valomas; --- Šis puodelis turi aukštos temperatūros atsparumo savybes, tinka įvairiems poreikiams; --- Cool namų biuro stalo dekoras; --- Puiki dovana. Pastaba: juoda kreko ant kaulų yra mes padarė sąmoningai apdaila. Prašome nesijaudinkite, tai ir naudoti jį įprastai. Kaukolė Alaus Puodelis Šis didelis ir suteikiantis kaukolė tankard funkcijų kaukolė Vikingų kariai. Šio stulbinančiai gerai detalus ir realus tankard yra puikus valdos ale, lager yra tai, ką kada nors jūs norite, kad vieta jai... NET ARBATOS AR KAVOS! Rankomis dažyti kokybės kanifolijos tai Gotikos geriamojo laivo bus gauti jūsų draugai kalbasi, jie atrodo nuostabi, kai jūs turite visus savo svečius, gerti iš jų ir nustebinti apstulbinti juos.Tai tankard yra pagamintas su derva su nerūdijančio plieno įdėklu lengva valyti. Plauti dervos dalis šio tankard šiltu vandeniu tik, NE plauti INDAPLOVĖJE. Vežimas: gavę užsakymą,išsiųsime straipsniai per 3 dienas, kai jūsų mokėjimo pabaigos. Mes negalime garantuoti, pristatymo laikas, dėl visų tarptautinių vežimų dėl skirtingų muitų kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkėjai yra atsakingas už visus papildomus muito mokesčius, tarpininkavimo, mokesčių, muitų ir mokesčių už importą į savo šalį. Šie papildomi mokesčiai gali būti renkami pristatymo metu. Mes grąžinsime nėra siuntimo išlaidas atsisakė siuntas, Garantija ir Priežiūra: Mes siūlome 15 dienų nemokamus pakeitimo. Pirkėjai gali prašyti pakeisti per 7 dienas nuo gavimo jūsų produktas. Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti. Atsiliepimai: Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Svarbiausia!!! Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 15cm x 18cm (7.09in x 5.91in x 7.09in)

• Modelio Numeris: CM200147
  • Funkcija: Įžuvinti,Eco-Friendly