Priekinių Žibintų Galvos Šviesos Lempos montavimas Yamaha YZF R1 2004 2005 2006

Žymos: asamblėja, asamblėjos lempos, Pigus surinkimas, Aukštos Kokybės surinkimo lempos.

SAVYBĖS:

Conditon: 100% Brand New

Aukštos klasės kokybės ir labai patvarus

Lengva Įdiegti

Jokio įdiegimo instrukcijos

Lemputės nėra įtrauktos

pozicija: Priekiniai

Medžiaga : ABS Plastikas

Spalva: Juoda

ĮMONTUOTI: Yamaha R1 2004-2006 m PAKUOTĖ: 1 x Žibintų Lemputės nėra įtrauktos

jūsų užsakymai bus išsiųsti per 24 valandas, mes patikrinti kiekvienos prekės ir pakuotės juos gerokai prieš vežimą. laivybos laikas skiriasi iš įvairių šalių ir differenct pristatymo būdą. mums bus ženklas, pakuotė, kaip dovana, ir parodyti, kad mažos vertės sąskaitoje faktūroje bandyti išvengti mokesčių problemą. Bet prašome pažymėti, kad, jūs turi imtis mokesčių, kai tai įvyksta. jei prekes norite gauti defected, ne taip, kaip aprašyta, prašome maloniai susisiekite su mumis dėl sprendimų, per 7 dienas turite juos. grįžęs keitimo ir grąžinimo yra po patvirtino mūsų situaciją. Prašome pažymėti, kad keitimo ar grąžinimo atsitiks po gavimo grąžintas prekes. prašome suteikti mums galimybę, kad situacija jums tinka, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Jūsų pasitenkinimą ir teigiamų atsiliepimų yra tai, ko mes ieškome. Prašome palikite mums teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir daiktus. Jei turite kokių nors problemų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus pirmą kartą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Mes stengiamės išspręsti jūsų problemas.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 50cm x 30cm x 20cm (19.69in x 11.81in x 7.87in)

• Prekės Pavadinimas: Jiebeiracing
  • Dažytos: No