NIXUANYUAN 2017 Naujas Baltos spalvos Dramblio kaulo Tiulio Kamuolys Suknelė Trumpa Gėlių mergaičių Suknelės 2017 O Kaklo Appliques Kristalų Kelio Ilgio Suknelė

Žymos: Gėlių Mergaičių Suknelės, gėlių suknelė suknelė, gėlių mergaitės suknelė, Pigūs gėlių mergaičių suknelės, Aukštos Kokybės gėlių suknelė suknelė, Kinija gėlių mergaitės suknelė Tiekėjų.

Pastaba: Se si desidera che il užsakymą , Si prega di scegliere qualsiasi formato standartas al momento dell'ordine, quindi scrivere i dati misurazioni nella finestra di messaggio quando pagare.

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1) Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus ARBA

PAKEITIMO. IŠIMČIŲ NĖRA!

2) Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3) Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Turmantomokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

*Apie Mus&Susisiekite Su Mumis*

Esame profesionalus vestuvių ir vakare suknelė projektavimo ir gamybos įmonė Kinijoje. Mes turime pirmojo kurso dizainerių ir didelės įrangos pardavimas, biuro įrangos ir labai atsargūs darbuotojų. Visi mūsų produktai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos ir kruopštus kūrinys. Gaminame Nuotakos suknelė, vakare chalatai, bridesmaid dresses, motina oblubienicy suknelė, keltas suknelės, gėlių mergaičių suknelės, kokteilių suknelė, šaliai, suknelės ir t.t. Taip pat prekiaujame kai kurie vestuvių accessaries tokių kaip nuotakos striukė, vestuvių, skaros, pirštinės, mergina ir t.t. Mes prond suteikti jums aukščiausios kokybės produktų ir klientų aptarnavimo paslaugas už mažiausią įmanomą kainą. Dėkojame už praleisti savo laiką lankotės mūsų daiktų. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami susisiekite su mumis:

• Pakuotės Dydis: 25cm x 18cm x 10cm (9.84in x 7.09in x 3.94in)

• MUMS Vaiko Dydžio: Vaikas-2, Vaikui-3, Vaikui-4, Vaikui-5, Vaikui-6, Vaikui-7, Vaikui-8, Vaiko-9, Vaikui-10 Lt, Vaikui-11, Vaiko-12, Vaiko-13, Vaiko-14
  • Tikrasis Vaizdai: Taip
  • Iškirpte: O-Kaklo
  • Vaizdo Tipas: Nuoroda Vaizdai
  • Siluetas: Kamuolys Suknelė
  • Rankovės Ilgis(cm): Rankovių
  • Apdaila: Gėlės,Nėriniai,Kristalai,Appliques
  • Prekės Pavadinimas: NIXUANYUAN
  • Elemento Tipas: Gėlių Mergaičių Suknelės