Žymos: kamuolys kelio, blokuoti plytos, žaislai, Pigūs kamuolys kelio, Aukštos Kokybės blokuoti plytos, Kinijos žaislai Tiekėjai.

"PASIDARYK pats" Statybos Unikalią Sistemą, Spalvinga Kubų Marmuro Paleisti Labirintas Kamuolius Kelio Statyba Blokai, plytos Švietimo žaislai Vaikams Aprašymas:

PASTABA:pirminės Pakuotės Dėžutė Neturi Būti. Prekės Būklė: 100% visiškai naujas ir Aukštos kokybės Medžiaga: ABS Plastiko

Pakuotės:1X Kūrimo Bloką, Žaislų Rinkinys-- 36/48/72PCS rinktis su 20pcs plieno rutuliukai ( pirminės Pakuotės Dėžutė Neturi Būti ) pasirinkti!

Tarptautinės Pirkėjų Atkreipkite Dėmesį:

Ekspertų paketą, Kad būtų išvengta tolimojo tarptautinio vežimo, dauguma žaislai iš mūsų parduotuvės, bus siunčiami su originalo langelyje , kurie galėtų būti naudingi mūsų pirkėjai tiesiogiai. Tuo pačiu metu, siekiant sumažinti kainą , dauguma žaislai bus supakuota be eksporto standartinis paketas.

1,Vežimas:Nemokamas Pristatymas Užsakymai bus išsiųsti per China post " oro paštu .Čia yra transporto laiko nuoroda.

Regionas

Pristatymo Laikas(dienomis)

darbo dienos

>70

JAV,Kanada

Rodiklis

(Straipsniai atvyko)

Jei vis tiek negaunate daiktų,mums padės sekti.

Rusija

Brazilija, Čilė

Rytų Europos

Erdvė 19.50%

UK

Australija,Naujoji Zelandija

Vakarų Europos

12,80 proc

Kita

Apie 10-60 darbo dienas

2,Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

Jei žinote, papildomi mokesčiai bus imamas mokestis, kai sandorio kaina pasiekia tam tikrą sumą, jūs galite susisiekti su mumis pirmą, tada mes gali pažymėti elementus, mažos vertės

3. Mes siūlome nemokamas pristatymas Kinija po oro paštas : Paprastai, pristatymas į JAV trunka apie 20-30 dienų.

4. Pristatymas į Kanada , AUSTRALIJA, UK, bei kitų Europos šalių trunka apie 15-39 dienų.

5. Jei jums reikia elementą, labai skubiai, prašome susisiekti su mumis express pristatymas. Mes apskaičiuosime express laivybos išlaidų už jus. Express pristatymas trunka apie 3-7 dienų atvykti.

6. Jei turite ne jis gavo per laivybos laikas, please no, nedvejodami kreipkitės į mus. Mes tai patikrinti jūs su pašto tarnybos ir muitinės.

7. Nes kartais ji bus atidėtas dėl eismo ar skrydžio. Prašome neatidaryti ginčų mums. Mes prisiimti atsakomybę išsiųsti arba grąžinti už prarastą daiktą.

Apmokėjimas :

1. Yra daug mokėjimo būdų galima rasti Turmantomokykla.lt .Galite pasirinkti metodą, kuris yra labiausiai patogus jums. Siekiant apsaugoti savo interesus, mokėjimas bus laikinai laikomų Turmantomokykla.lt, ir nebus išleistas, kol gausite savo užsakymą ir yra juo patenkinti.

Visi mokėjimo turi būti baigtas per 3 dienas, kitaip rezultatas bus nemokamos priminimas.

2. Importo muitai, mokesčiai arba mokesčiai nėra įtraukti į kainą, kurią mokate mums.

Grąžinimo/pakeitimo politika:

1. Grąžinimo ar keitimo prašymas yra prieinama per 2 savaites, nes gaunate prekę.

2. Prašome susisiekti su mumis prašyti grąžinti leidimą. Jūsų vardas, aukciono numerį ir grąžinimo priežastis yra reikalaujama ant pakuotės. Daiktai grąžinti, turi būti įtrauktos visos originalios pakuotės.

3. Prašome repack elementą atsargiai. Straipsniai grįžo bus patikrintas, ir naujas pakeitimas bus išsiųsti

iš karto, jei prekės grąžinamos yra sužinojo, su defektais. Jei tinka pakeitimo nėra, tada

grąžinamoji išmoka bus išduota. Laivybos, krovos ir draudimo mokestis yra negrąžinamas.

4. Straipsniai grįžo be RMA (grąžinamų Leidimo) numeris bus atmestas ir grąžintas siuntėjui.

5. Pirkėjas yra atsakingas grąžinimo pašto išlaidas.

Susisiekite su mumis:

Mes palikome teigiamų atsiliepimų jums gavęs mokėjimą. Jūsų atsiliepimai mums labai svarbi, teigiamų atsiliepimų ir 5 Rezultatas DSR yra labai dėkingi.

Prašome leiskite mums žinoti, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą arba 1 tašką, 2point mažai DSR arba atidaryti visus ginčus dėl Ali, prašome suteikti mums galimybę išspręsti visas problemas, ir mes stengiamės patenkinti savo poreikius.

Jei klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes stengiamės atsakyti į jūsų laiškus kaip įmanoma greičiau, dėl didelės apimties, kasdien gaunamus laiškus ir laiko juostų skirtumas, mes negali būti galėtų atsakyti į jūsų laiškus iš karto. Prašome leisti 1-2 darbo dienas mums atsako.

B. regds

SIYI ĮMONĖ

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti