ABS chrome " Galinis Rūko žibintas Priešrūkinis Žibintas padengti apdaila 2vnt Audi Q3 2012-m.

Žymos: priešrūkinio žibinto dangtelis, abs chrome", apdailos dangtis, Pigūs priešrūkinio žibinto dangtelis, Aukštos Kokybės abs chrome", Kinija apdaila padengti Tiekėjų.

Mokėjimo Ir Mokesčių:

Mums bus ženklas, pakuotė mažesnė vertę, muitinės dokumentuose. Mes darome viską, kad išvengti nesklandumų per šalinimas. Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.

Prekių Pristatymas Ir Įteikimas:

1 Mes laivas visame Pasaulyje.

2 Paketai yra siunčiami per 3-5 darbo dienas ir ateiti su sekimo numerį internete.

3 Jungtinės amerikos valstijos jungtinė Karalystė, Australija, Kanada: 7-16 darbo dienų ePacket iš Kinijos, oro paštu, EMS ar kitais būdais.

4 Japonija, Korėja, Singapūras Rusija: Apie 5-20 darbo dienų.

5 Brazilijos Pietų Amerikoje: Apie 20-50 Dienų.

6 Italija Prancūzija Ispanija Vokietija Rytų Europoje: 15-60working dienų.

7 Mes patikrinti elementą atidžiai ir įdėti raštas į paketą prieš pristatymas. Tikiuosi, kad jis ateina geros būklės. būklės.

Grąžinimo Politika, Ir Atsiliepimų:

Mes priimame grįžti, grąžinamosios išmokos arba mainus per 15 dienų nuo pirkėjo gauta sugadinta, neteisingas arba sugedusį elementą. Prašome nedvejodami palikti jokių Neutralų ar Neigiamą atsiliepimą, prašome neatidaryti Atveju arba Grąžinti prašymu ar palikti mažo reitingus DSR prieš bendravimą. Prašome susisiekti su mumis eBay pranešimą išspręsti jokių problemų, Mes pasistengsime atsakyti jums per 2 darbo dienas. Ačiū labai.

Klientų Aptarnavimas:

Tai yra mūsų tikslas pateikti jums jaustis laimingas, kad daryti verslą su mumis. Jei yra kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis per alibaba pranešimą. Mes pasistengsime atsakyti jums per 24-48 darbo valandomis. Mes dirbame nuo 9:00 iki 6:00 pm Pekino Laiku.

Produktų suderinamumas :

Audi Q3 8U 2012 2013 2014 2015

Aprašymas:

Būklė:100% naujas būklės,

Pagrindinis Meterial: aukštos kokybės ABS Plastiko pakuotę Įeina: vienas komplektas 2vnt

Lengvas Montavimas, 3M tipas pritvirtinta ant nugaros pusėje. jūs galite padaryti tai patys.

Pastaba: Prašome naudoti apliejimo alkoholio švaraus paviršiaus ir šilta iki 3M juostos iki sumontavimo .

Mokėjimo Ir Mokesčių:

Prekių Pristatymas Ir Įteikimas:

1 Mes laivas visame Pasaulyje.

4 Japonija, Korėja, Singapūras Rusija: Apie 5-20 darbo dienų.

5 Brazilijos Pietų Amerikoje: Apie 20-50 Dienų.

6 Italija Prancūzija Ispanija Vokietija Rytų Europoje: 15-60working dienų.

7 Mes patikrinti elementą atidžiai ir įdėti raštas į paketą prieš pristatymas. Tikiuosi, kad jis ateina geros būklės. mes padėsime medienos pakuotėje, siekiant apsaugoti slenksčius. .

Grąžinimo Politika, Ir Atsiliepimų:

Mes priimame grįžti, grąžinamosios išmokos arba mainus per 15 dienų nuo pirkėjo gauta sugadinta, neteisingas arba sugedusį elementą. Prašome nedvejodami palikti jokių Neutralų ar Neigiamą atsiliepimą, prašome neatidaryti Atveju arba Grąžinti prašymu ar palikti mažo reitingus DSR prieš bendravimą. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu Turmantomokykla.lt pranešimą išspręsti jokių problemų, Mes pasistengsime atsakyti jums per 2 darbo dienas. Ačiū labai.

Klientų Aptarnavimas:

Tai yra mūsų tikslas pateikti jums jaustis laimingas, kad daryti verslą su mumis. Jei yra kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis per "eBay" pranešime. Mes pasistengsime atsakyti jums per 24-48 darbo valandomis. Mes dirbame nuo 9:00 iki 6:00 pm Pekino Laiku.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 15cm x 5cm (11.81in x 5.91in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

• Modelis, Metai: 2012-2015 m.
  • Elemento Tipas: Chromo Stilius
  • Automobilio modelis: Audi Q3