12Pcs/Daug Keturis Sezonus Medvilnės Vaikų Apatinius, Kūdikių Berniukų, Mergaičių Boxer Kelnaitės Animacinių filmų Kelnės Vaikams, Trumpas Kelnes 1-16Y

Žymos: kelnės vaikams, vaikų apatiniai, apatiniai kūdikis berniukas, Pigūs kelnės vaikams, Aukštos Kokybės vaikų apatiniai, Kinija apatiniai berniuko Tiekėjų.

12Pcs/Daug Keturis Sezonus 100% Medvilnės Vaikų Apatinius, Kūdikių Berniukų, Mergaičių Boxer Kelnaitės Animacinių filmų Kelnės Vaikams, Trumpas Kelnes 1-16Y

Dydis: S = 2T M = 3T L = 6 XL = 9 XXL = 12 XXXL = 15 Vaikų Amžiaus: 1 - 2Year 3 - 6Year 6 - 9Year 9 - 12Year 12 - 15Year 15 - 16Year Pastaba: 1. Prašome Pagal vaiko amžių, pirkti atsargiai, dėkoju, 2 spalvų objektas gali būti šiek tiek šviesesnė ar tamsesnė nei nuotraukose Pakuotė: 12Pcs Mielas Vaikų kelnės

Mes priimame tik Alipay(Sąlyginio) . Prašome atkreipti dėmesį, kad importo muitų,mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės pirce ar siuntimo išlaidas.Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. Prašome patikrinti, su savo šalių'scustoms tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti. Mes esame priklausomi nuo mūsų Turmantomokykla.lt reputaciją ir klientų satifaction, kad pavyks.Todėl jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums.Prašome palikite mums teigiamą komentarą ir 5 žvaigždučių, jei jūs gaunate patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba netural atsiliepimus,mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Labai dėkoju už jūsų bendradarbiavimą anksto!! Prekės bus išsiųstos per 1-2 darbo dienos po apmokėjimo baigtas arba pašalinta.Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas. Prekės yra vežamos Kinija Paštu airmai. Kaip ir atostogų sezonas,tai užtruks apie 20-40 darbo dienas iki pristatymo.Tai gali užtrukti dar ilgiau, nes rečiau, oro ir inspektavimo per sieną. 1.Jei prekė yra su trūkumais,prašome pranešti mums per 3 dienas po to, kai jūs jį gavo.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę,siekiant kokybės, grąžinimo ar keitimo prekių. 2.Pirkėjai yra atsakingas už visus grįžta laivybos išlaidos, bet kokiomis aplinkybėmis.Tai gali užtrukti iki 7 darbo dienų apdoroti jūsų grįžtant po to, kai gausime jūsų produktus. Visus laiškus bus atsakyta per 24 valandas. Mūsų norml verslo valandą nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 ryto iki 6 VAL Pekino Laiku.Visus laiškus pateikti užsakymai NEBUS tvarkomi savaitgaliais ir švenčių dienomis. Bet koks klausimas ar problema,nedelskite ir nedelsdami susisiekite su mumis,mes pasistengsime atsakyti jums pirmą kartą.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 2cm (5.91in x 3.94in x 0.79in)
  • Įrenginio Tipas: daug (12 vnt/lot)

• Lytis: Unisex
  • Prekės Pavadinimas: Mylimas Angelas