[Jonas Kalnų] natūralus bambuko Wujin mediena / akmens arbata dėklas mėgautis nauja Kinijos bambuko arbatos fabriką, didmeninė

Žymos: bambukų arbata, natūralus bambuko, bambuko bambuko, Pigūs bambuko arbata, Aukštos Kokybės natūralus bambuko, Kinijos bambuko bambuko Tiekėjų.

Svoris (įskaitant pakuotę):7 KG

Pakavimo skaičius:6

Pavadinimas Departamento arbata mėgautis skaičius Sy001 Z Kilmės Vieta Xianyou, Kinija - Kinijos klasikinės amatų Spalvų ir blizgesio pagrindinės spalvos, Tekstūros medžiagos Zong Zhu, juodas akmuo prekės Jonas Shan Specifikacijos

61*18.5*5 [reikmenys] plokštelę, drenažo žarna, vandens kamuolys. Kūdikių aprašymas

Su bambuko produktų bazė, Wujin akmuo, disko, puikus derinys dviejų, kad pakeisti dabartinę padėtį, vieną labiausiai produktus rinkoje, gerokai sumažinti gaminio masės, daro produktą daugiau kompaktiškas ir subtilus, turtingas atspalvį. Fizinės savybės ir charakteristikos, į juodąjį akmenį bambuko padaryti gaminiai patvaresni. Dar vienas unikalus sugeriančia akmens Ukrainos norma, taip pat raudonos arbatos gali didinti drėgnas, šiltas ir gali padaryti daugiau su didelės vertas kolekcija, Meno ir amatų, kad geriausias pasirinkimas.

Į naują dizaino koncepciją, originalus collocation metodas, sintezės senovės meno ir šiuolaikinio meno. Išskirtinį tradicinio akmens raižybos technika ir modernios technologijos, rafinuotas ir elegantiškas, kaip ir pati gamta! Produktas yra ne tik naujas ir gražus, graži ir turtinga, elegantiškas high-end. Tuo pačiu metu, taip pat turtingas atspalvį, kad tradicinė kultūra Kinijoje ypatybes, atspindi Kinijos arbatos kultūra yra unikalus, vaizduojantis meno samprata ir arbata arbatos ceremonija kokybės įtarimą poeziją ar tapyba. Kiekvienas iš jų turi visiškai atsižvelgti į jos funkcinės ir meno derinys pobūdį, bet ir pajusti Rytietiško arbatos arbatos kultūra ir arbatos mišinys grožio, yra puikus įsikūnijimas pasisako harmonijos Kinijos arbatos kultūra.

Šis produktas yra mišinys, mados ir elegancijos, tarpusavio autentiški senovės meno ir šiuolaikinės kultūros, Guqin stiliaus, sumanus dizainas bakas string formos. Kad atspindi vien nuo gerti chaosas, bet taip pat atspindi socialinės rinkimas elegancija. Į "Jonas Shan mediena" elementai tradicinės kultūros ir šiuolaikinės estetinės į gyvenimą, kurti ir praktiška, ir meno, rinkti kolekcijos . Dovanos su jūsų draugais ir artimaisiais, asmeninio naudojimo gali atspindėti jūsų elegantiškas skonis! Yra verslo dovanų, konferencijos, šventės atidarymo ceremoniją, gimtadienio dovanos, gimtadienio šventė, namų aksesuarų pasirinkimas laimėti! Medžiaga įvadas

[įvadas] Zong bambuko bambuko yra didžiausias profilis atvejais, bambuko, ir niekada privalumai plastiškumas krekingo, miltligė, tikrinimas, stabdžių drugys, stiprus atsparumas dilimui, stiprus praktiškumo, geros. Ir oda yra lygi, kieta dieną mažai mėsos, pagamintos iš bambuko bambuko arbata, bambukas, tekstūra ir elegantiškas, elegantiška, labiau elegantiškas skonis, arbata arbata yra jūsų intymus pasirinkimas!

[įvadas] juodojo akmens medžiaga, juodos spalvos, akmens spalvos yra juoda, kaip šviečia metalo kristalas, žinomas kaip juodasis akmuo. Wujin akmens, granito, priklauso igneous roko požeminės magma extrusive ir griežtai aušinimo kristalizacija. Juodasis akmuo dalis 2.63~2.75, kad gniuždymo stipris 1050~14000 kg / cm2, Mohs kietumas apie 6~7, nes juodasis akmuo intensyvumo santykis smiltainis, kalkakmenis, marmuras, todėl sunku kasyba. Nes juodasis akmuo kietos tekstūros, vienoda struktūra, gniuždymo stipris ir kitas specialias sąlygas, formavimas ir tvirtą struktūrą, kuri turi šias išskirtines savybes:

1, dėvėti, atsparus veikimas yra gera, nei didelis ketaus.

2 šiluminio plėtimosi koeficientas yra mažas, nėra lengva deformacija, ir plieno paveikė temperatūra žema.

3, tamprumo modulis, didesnis nei ketaus.

4, juodas akmuo yra vis dar nestabili, bet jei žala yra tik dalinė nuostolių, neturi įtakos lygumo viso.

5, juodas akmuo nėra laidūs, be magnetinio lauko, stabilus.

6 cheminės savybės juodasis akmuo, stabilus, nėra lengva atmosferos, erozija gali atsispirti rūgščių ir šarmų ir korozinių dujų, turinį, cheminis ir silicio yra proporcingas tarnavimo laiką iki 200 metų.

Dėl fizinių arbatos su juoda akmens daryti, išskyrus akmens rūšies nėra lengva sukaupti infiltracija, arbata, lengva valyti, ir neturi įtakos oro temperatūrai ir drėgmei, ir patvarus. Pastaba: juodo akmens arbata dėklas gabalas natūralaus akmens šlifavimo charakteristikų white crystal apnašas, išgaubti ir įgaubti taško, atspalvių ir tekstūros paviršiaus natūralus akmuo.

[metodas] byla bazės priežiūra bambuko minkšta drėgna šluoste valyti arbatos pagrindą, o ne į saulę, gali ne naudoti šildymo kepimo! Prisiminti! Po arbatos atminties nedideliu kiekiu vandens, laikyti vandens dėklas drėgna šluoste.

[metodas] išlaikymą, juodas akmuo, akmens arbata lovelių nėra lengvai tamsintas su arbata, jei netinkamas ilgalaikis naudojimas yra linkę į vietos purvinas, negražus dėmės. Įprasta arbata ugdymo proceso charakteristikos: nauji produktai, tik tada, kai naudojant maža krūvos vanduo bus ant paviršiaus, jis yra, nes, kol produktas yra ne gamintojo, su giliai aukštos temperatūros, nes brandžios technologijos yra epiliacija, išvengti ar sumažinti tikimybę arbata su arbata, po tam tikro laiko, pirmasis yra šiek tiek beržo spalva, ir tada palaipsniui atrodo šiek tiek rudos spalvos, yra arbatos spalva, tai variacijos idealus arbata. Jei yra rimtų vietos laukinių arbata, tikėtina, kad arbata siekiant išvengti netinkamo arbatos gamybos, sunkus vietos arbata, apačioje arbatinukas gali naudoti mažas rankšluosčiu arba

• Pakuotės Dydis: 46cm x 26cm x 13cm (18.11in x 10.24in x 5.12in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

• Ar yra pakuotės: Taip