5ML Baltos spalvos Stiklo Buteliukas su Lašintuvu, 5CC Balta eterinio Aliejaus Buteliuką, Tuščios Baltos Pakuotės Buteliukas su pipete įpilama Lašintuvu, 50pcs/Daug

Žymos: rašalo butelis, butelio kamštis, butelį dangteliu butelį, atidarytuvas, Pigūs rašalo butelis, Aukštos Kokybės butelio kamštis, Kinija butelį dangteliu butelį, atidarytuvas Tiekėjų.

JAV dolerių 35.90 /daug JAV dolerių 35.90 /daug JAV dolerių 30.90 /daug JAV dolerių 30.90 /daug JAV dolerių 26.90 /daug JAV $ 24.90 /daug JAV dolerių 25.90 /daug JAV $ 24.90 /daug

5 ML Balto Stiklo Buteliuko Lašintuvu, 5g Gumos pipete įpilama Butelis, 5CC eterinio Aliejaus Buteliukas, pipete įpilama Užkratas Butelis, Tuščias Pakavimo Butelių, Stiklo Buteliuko Lašintuvu.

Nemokamas Pristatymas----50pcs/Lot----

Prekė: 5 ML Baltos spalvos Stiklo Buteliukas su Lašintuvu

Talpa: 5ML. 5CC

Medžiaga: Aukštos kokybės Stiklo butelis + Plastikinės Pipetės.

Buteliuko Spalva:Baltas Stiklas.

Bžūp Funkcija: Kovos Vagystės Bžūp.

Dangtelio Spalva: Baltos Spalvos arba Juodos Spalvos . (Prašome palikite mums žinutę apie Bžūp norimą Spalvą, arba mes pristatysime spalva atsitiktinai)

• Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)

• Medžiaga: Stiklas + Plastiko Guma