Odos Suvirinimo Striukė Liepsna/Šilumos/Dilimui Atsparus Hibridas FR ir karvės odos ilgomis Rankovėmis Darbuotojas Striukė Drabužiai Suvirinimo Darbus

Žymos: liepsna, liepsnos, liepsnos striukė, Šildomos Striukė, Pigūs liepsna, liepsnos, Aukštos Kokybės liepsna striukė, Kinija šildomos striukė Tiekėjų.

Odos Suvirinimo Striukė Liepsna/Šilumos/Dilimui Atsparus Hibridas FR ir karvės odos ilgomis Rankovėmis Darbuotojas Striukė Suvirinimo Drabužiai Suvirinimo Grilis Šlifavimo Woodturning

Kietas ir patogus liemens apsaugos ir darbe, suvirinimo, Flip-up apykaklės už kaklo apsauga, viduje kišenėje asmeninių daiktų, su Pamušalu atvartu su snaps, priekiniai uždarymo apsaugos, Puikus derinys komfortas neprarandant apsaugos ar patvarumas.

Suprojektuoti asmeninio lankstumo, aliejus, vandeniui ir drėgmei, susiuvami su ugniai atsparūs siūlai, jeigu daugiau saugūs ir ilgaamžiai, prikaustytas streso taškų, pridėti daugiau patvarus.

FR ir Klasės Split karvės odos Hibridas suvirinimo striukė, mažiau svorio, bet pati apsauga.

Karščiui ir Dilimui Atsparus, apsaugoti savo kūną susisiekti su didelio karščio, grubus, kibirkščių, sharp, liepsnos objektų ir pan.

Siūlome aukštos temperatūros apsauga, atsparus trinčiai, todėl jis puikiai apsaugoti savo kūną suvirinimo, viryklė, sodininkystė, kempingas, grilis, GRILIS, supjaustyti atsparus, židiniai, židinys, grilis, orkaitė, gilling, liejimo, metalo liejimo, garų, aštrių briaunų, splash proof, mėsininkas, kibirkštis, šļakstēties, šlakas, ir tai idealiai tinka namų užduotis, transportas, cemento gamyklos, naftos chemijos ir naftos perdirbimo, stiklo ir keramikos gamyba, suvirinimo ir atsparus karščiui pramonės šakose.

CE patvirtintas produktas ( EN ISO 11611:2015 m.) , dydžių XL/XXL, galimybė (žr. toliau lentelėje).

Pakuotė:

1pcs (Prašome pasirinkti dydį jums reikia. )

Papildomai Siūlome:

Mes teikiame visą spektrą Suvirinimo/Pjovimo produktų,

• Pakuotės Dydis: 34cm x 34cm x 5cm (13.39in x 13.39in x 1.97in)

• Medžiaga: FR ir Klasės Split karvės odos Hibridas
  • Anti-Liepsnos/Dilimui: Taip