Visas Anglies Pluošto BMX Šakutės Unscaled Mažas Varantys Dviračių 14/16/ 20 Colių Vaikams " Dviračiai Diskiniai Stabdžiai Stalo Dalyje Carbono Dviračių Dalys

Žymos: diskiniai stabdžiai fork, anglies pluošto bmx šakės, BMX fork, Pigus diskiniai stabdžiai fork, Aukštos Kokybės anglies pluošto bmx šakės, Kinija bmx šakutės Tiekėjų.

[ Vardas, pavardė ]: visas anglies BMX fork

[ Medžiaga ] : Toray T800 anglies pluošto

[ Apdailos ]: 3K blizgesys / 3K matt

[specifikacija]: 20-colių, 16 colių, 14 colių diskiniais stabdžiais, saugos diržų , naudoti diskiniai stabdžiai

20-colių šakutės Specifikacijos: apatinės šakės kojos splayed profilis 100MM ilgis : 270MM, vamzdžio ilgis 400MM, vamzdžio skersmuo 28.6

14 colių/16 colių Šakutės leafthe atstumas gali būti 74mm arba 100mm, bet gali naudoti tik 140mm stabdžių diskas. 20-colių Šakutės leafthe tarpai yra 100mm, galite naudoti stabdžių diskas 140 arba 160mm.

20-colių šakės svoris : 380 g

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Turmantomokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

• Pakuotės Dydis: 70cm x 20cm x 20cm (27.56in x 7.87in x 7.87in)

• spalva: 3K blizgesio 14, 3K blizgesio 16, 3K blizgesio 20, 3K matt 14, 3K matt 16, 3K matt 20
  • Ašmenų Ilgis: 20/22/27cm
  • TINKA: Diskiniai stabdžiai