Akrilo trijų matmenų sienų lipdukai 3d sofa-lova, tv wall backgrand lipdukas veidrodis lipdukai

Žymos: sofa namų, sofa-lova, rankų darbo, sofa-vokietija, Pigiai sofa namų, Aukštos Kokybės sofa-lova, rankų darbo, Kinija sofa-vokietija Tiekėjų.

Gana 3D Lipdukas, Papuoštas už teisę Asmuo tik !

Pastaba :

Tinkinti paslauga yra , spalva , dydis ir kitos detalės . Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei norite praktikuoti savo mintis ant sienos lipdukas, niekada proto dėl ryšio ar kitas problemas .

Medžiagos storis : apie 2 mm

Spalva : Juoda, Raudona , cutomize paslauga.

Dydis ir kaina:

Dydis

Matmenys gėlė (m)

Kaina ($)

plotis:1.09 Aukštis :0.936

plotis:1.55 Aukštis :1.4

L plotis:2.24 Aukštis : 2 56.85

Išsamiai Nuotraukos:

Apie mus Jei esate individualus pirkėjas, rememble įtraukti mus į savo mėgstamiausias pardavėjas. Jeigu jūs esate didmenininkas, ar ieškote verslo partnerį Kinijoje, prašome susisiekti su mumis. prašome įsitikinkite, kad adresas rodomas jūsų adresas yra visiškai teisingas.Ačiū foryour suprasti Atsiliepimus Mes džiaugiamės, kad palikti teigiamą atsiliepimą ir jums, ir tikimės, kad jūs padaryti tą patį su mumis. Jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbus mums. Prašome įsitikinkite, kad palikti 5star reitingai mums, kaip pagal 5star yra lygus neigiamas. Jei turite ką nors nepatenkinti, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį, ar mažai reitingus. Mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas, ir išlaikyti ryšį su jumis, kol problema bus išspręsta. Būsime labai dėkingi, jei galėtumėte suteikti mums galimybę pagerinti mūsų paslaugas.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)

• Modelis: 3D Lipdukas
  • Specifikacija: Multi-piece Package