AideTek Naujas Izoliacija Auskarų Įrašą Nustatyti Bananų Jack spyruoklinė vario R+B vs TX25A

Žymos: vs set, vario pavasario, vario rinkinys, Pigūs vs set, Aukštos Kokybės vario pavasario, Kinijos vario nustatyti Tiekėjų.

Savybės:

Antrinio Uždegimo Zondas leidžia oscilloscope funkcija matuoti Kilovolts vertė uždegimo sistemos su Platintojas mažiau sistemos (DIS) arba įprastinės.

Antrinio uždegimo zondas gauna signalą naudojant capacitive įrašą ir kondicionavimo sistema, grandinės, siekiant suteikti skaitymo signalo į oscilloscope.

Dėl didelės įtampos dalyvauja antrinio degimo sistemos, neįmanoma matavimus atlikti tiesioginį ryšį; bando padaryti tiesioginį ryšį beveik neabejotinai žalą, matavimo priemonės.

Auto-zondas yra savotiškas indukcinis talpa-zondą, kuris turėtų būti naudojamas su oscilloscope-patikrinti signalo kaip "pagrindinis paradas signalo", "vidurinis paradas signalo" atlikti siekiant patikrinti uždegimo sistemos variklis. Taikant šį metodą, jūs galite pamatyti variacijos uždegimo sistemos įtampa per laiką ekrane oscilloscope tiesiogiai.

Siekiant užtikrinti tinkamą veikimą, atminkite:

Testas-įrašas turi būti prijungtas prie isolative laidas uždegimo kištuką, o ne uždegimo kištuką pati būtų išvengta gaisro ar elektros smūgio pavojų.

Bent 2inchs atokiau nuo kitų, aukštos įtampos laidai, kad išvengti trukdžių.

Kabelio ilgis: 100 colių arba 2.50 m

Grąžinimo Politika:

Jei nesate patenkinti jūsų užsakymą, jūs galite grąžinimo/keitimo per 14 dienų su visiškai pinigų grąžinimo (išskyrus pristatymas) kaip ilgai, kaip produktai yra originalios formos. prašome susisiekti su mumis prieš ship užsakymą atgal, mes išduos RMA numerį ir grąžinimo adresas, RMA numerį turėtų būti ant pakuotės, siekiant gauti grąžinamosios išmokos arba mainus.

Apie Laivybos:

JAV kad bus laivų, iš mūsų JAV sandėlyje USPS priority mail 3-4 darbo dienas. Europos klientas: Pristatymas iš mūsų JK sandėlyje, UK klientas gali gauti 3-5 dienų paslaugų ir kitų Europos klientų gauti 4-9 dienomis tarnybos be jokių muito mokesčių. Visi kiti kad bus laivų, iš mūsų Kinija sandėlyje registruotu oro paštu, tai trunka apie 7-14 dienų atvykti, greitas pristatymas, galima mokėti $25.00 daugiau atnaujinti express pristatymas su kelio numeris, ačiū.

Klientų aptarnavimo/Atsiliepimai:

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, tuo atveju, jei esate nepatenkinti savo užsakymą arba negavau jūsų užsakymą per protingą terminą, prašome susisiekti su mumis, mes stengiamės padėti jums per 1-2 darbo dienas. Jei jus tenkina jūsų užsakymą, prašome būti natūra palikti teigiamą atsiliepimą apie mūsų, jūsų vertinamų pasiūlymų yra labai vertinama, mes atsiųsime kuponą arba dovana po kito pirkti bet geros pasiūlymus mes imsimės. Jei jūs turite bet kokius klausimus, prašome elektroniniu paštu mums arba telefonu(408)329-7985(408)329-7985or Faksas (866) 571-5680. Ačiū už įdomią mūsų produktus ir geros kloties.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 3cm (3.94in x 1.97in x 1.18in)

• Prekės Pavadinimas: AideTek
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros